Aizmirsi paroli?

Ozo82
12.Jun 22:35
+
patīk
-
Vai kādam ir pieredze ar 3d printētām detaļām automašīnām? Varbūt ir kādi kontakti par šo tēmu?

Strazdiņš
13.Jun 10:55
+
patīk
-
Sveiks!

Kāda izmēra un kuru mezglu detaļas ir paredzēts izgatavot?

sudzhis
13.Jun 12:44
+
patīk
-
metalprint.lv

Vespists
13.Jun 18:03
+
patīk
-
Izstādē ar metalprint čaļiem parunājos - vēl nav priekš amatieriem restauratoriem. Pašizmaksa ļoti augsta un printēšanas ātrums lēns.
Droši vien mazām, skaistām lietiņām tas der.

Bet sudzhis varēja paturpināt savu iesākto tēmu par galvanikas kopēšanu, piem kā jāsagatavo parauga detaļa pirms nodod kopēšanai, kāda materiāla detaļas var iesniegt (piemēram vai plastilīna mākslasdarbu var pārkopēt kaparā) , kas ar viņām mehāniski notiek kopēšanas laikā (tiek skanētas, starotas, uzlādētas, mērktas šķidrumā utt.).

sudzhis
13.Jun 19:08
+
patīk
-
Ja Tu to vari noturēt rokā, tātad es to varu nokopēt :) Materiāls man nav svarīgs.

Ozo82
13.Jun 19:17
+
patīk
-
Es domāju ne tik daudz no metāla, bet drīzāk no plastmasas, piem., durvju ārējais rokturis vai kāda plastmasa interjerā.

sudzhis
13.Jun 19:20
+
patīk
-
Ozo82 13.Jun 2019 19:17

Ar to jau vispār nav bēda. Tikai izmaksas, izmaksas...

Strazdiņš
14.Jun 10:57
+
patīk
-
Ozo82 13.Jun 2019 19:17
Es domāju ne tik daudz no metāla, bet drīzāk no plastmasas, piem., durvju ārējais rokturis vai kāda plastmasa interjerā.

Ir darīts, bet motociklam, kuram atsevišķas plastmasas daļas bija ārkārtīgi slikti saglabājušās un nebija vairs nekur atrodamas. Izmaksas ir daudz maz pieņemamā līmenī. Ietaupīt, reizēm, var, ja ir jau sagatavots digitāls modelis drukāšanai. Bet tas laikam ir kā kurā kantorī.
Pats gan to veicu pie paziņas, kurš gan to tādā nosacītā hobija līmenī darīja. Sanāca diezgan precīzi.

Ozo82
14.Jun 21:45
+
patīk
-
Kā kalpo tās printētās detaļas? Kaut kur dzirdēju, ka var nebūt pietiekami izturīgas un arī to, ka vajag vēl pēcapstrādi.

Strazdiņš
17.Jun 11:41
+
patīk
-
Ozo82 14.Jun 2019 21:45

Par pēcapstrādi - ja printēts no plastmasas diega, izteikti redz tā diega rakstu. Ar acetonu un lupatiņu pārbrauc pāri un tā virsma nogludinās, proti, sakausē tos diegus. Piedevām, aizver izveidojušās poras.

Par mehānisko noturību - ir dažādi tie diegi. Man paziņa rādīja, kur izprintējuši un uztaisījuši vinčas mehānismu ar zobratiem. Esot, ja nemaldos, 100kg cēluši. Negribu sameloties. Bet kopumā nav slikti mazām daļām ar zemām slodzēm.

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1