Aizmirsi paroli?

mopis28
01.Feb 13:46
+ 6
patīk
- 4
Nevis nespeju minēt, bet pašiem vajaga domāt, es tikai teicu ka ir problema, un ja es saku ka ir problema tatad viņa ir.Ja pasniegs visu gatavu uz paplates kasacit jasaka, tad nebus nekadas izaugsmes un attistibas ceļā uz zvaigznēm:D
Kadreiz sen sen atpakaļ kad sāku ar šiem visiem delžiem ari biju zaļš gurķis, man nebija kas pamaca, un tā jau ir tā vertigākā pieredze kad Tev pašam jaiziet visam cauri no A lidz Z, bet tagad tik padod gatavu , kādi muļķi bija tadi ari paliks. Pareizā virzienā ievirzij, talak jadomā pašiem:)

Andris_Z
03.Feb 17:26
+
patīk
-
Andris R. 29.Jan 2018 07:45
Nofotografēju plāksnīti. Tur redzams, ka modelis ir 2.126. Gads ir padzisis, bet sākas ar 197. Tehniskajā pasē gads ir 1983, reģistrēts kā Rīga Mini.
Rodas jautājums, kura gada un kāds modelis šis ir, un vai plāksnīte nav no cita. Vai tai nevajadzētu būt piekniedētai kā to laiku motocikliem?

http://www.retromoto.lv/images/uploads/1517204573-img-0699e.jpg
Uzreiz var redzēt, ka tā plāksnīte nav no rūpnīcā stiprināta.

Rieksts
25.Feb 23:00
+
patīk
-
Cik reizes esmu redzējis ikšķiles krāmu gadatirdziņā pārdodamies šasijas plāksnītes bez iecirstiem cipariem krievu tehnikai - piekniedē un brauka laimīgs. :D Un par koka mini jeb 2.126 mopēda ražošanas gadu, cik atceros literatūrā tika minēts 1984. gads... domāju plāksnītē ir pašrocīgi norādīts 1983. gads

kasits
13.Mar 20:40
+ 3
patīk
- 0
Tad nu beidzot izdevas atrast pieradijumu visiem gudriniekiem un jo ipasi Mopis28 kas citigi apgalvo ka riga Mini koka nenaca 1983.gada, bet vienigi 84.
https://youtu.be/_9joJ2lkEH4

mopis28
14.Mar 07:56
+ 1
patīk
- 3
Kādu pieradijumu vecozēn Tu Tur esi BEIDZOT atradis? Es ar intereses pec šorit paskatijos kas Tur isti ir ar tiem mini, nu respektivi sanāk pie šī 2.126 ir stradats no 82 gada, nu rasejumi, aprekini un galu galā līnijas pielagošana lai palaistu serijas ražošanu 1984 gadā, ražoja no 1984 lidz pat 1985 gadam ( modelis 2.126 tautā sauktais koka mini ) Ko Tu tur tagad gribi pierādīt?. Tev ir kāda cita versija nevis SZ rupnicas versija? :D

kasits
14.Mar 08:15
+ 4
patīk
- 0
Man jau liekas ka tu biji pirmais blavejs ka 83.gada nekadi nevarot but. Kad teicu ka man bija 2.126 83.gada kad es nevarot tonpieradit. Tatad tuksa muldesana no tavas puses.

mopis28
14.Mar 16:40
+ 2
patīk
- 2
Labi liecies mierā Tavs rāmis tika sametināts uz līnijas 1984 gadā 2.126. Ja Tev uz plankas ir 26 tad tas bija paredzets ka ražošana saksies jau 1983 gadā , bet kā zinam nesākās, plankas jau bija izgatavotas un tehniskā dokumentacija jau izstradata 83 gadā. Bet kaut kādu iemeslu dēļ šī sērija neaizgaja 83 gadā zem Rīga 26 bet gan 84 gadā kā 2.126. Papiri un plnkas kas jau bija sataisitas sāka maukt klāt pie pirmajiem 2.126 kā Rīga 26,, kā 83 gada tapec viņi aizgaja ar seriju sakot no 1.
Interesanti butu redzēt kas uz plankas ir koceniekam ar nummur 1.Pec visa fakta pirmajam vajadzetu atrasties muzejā.
Vispār šī lieta ar koceniekiem ir kaut kāda neskaidra .Kaut kas Tur nav tīrs kā sacit jasaka, meklē kur gribi visur 84 pa 85 gads.Tā nav mana tukšā muldešana, Tā ir reala informacija.

Dalgo
15.Mar 10:36
+ 5
patīk
- 0
Kas šobrīd ar lūžņu cenām? Labāk ej izķidā kādu motociklu un nepiesārņo internetu!

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 123Nākošais »