



:idea: :idea: :idea: 8) 8) 8) :good!: :good!: :good!: :smiekli: :smiekli: :pioner: :pioner:








micuks :
ASV ir lielākais drauds pasaulei ar saviem atomieročiem un ne tikai! Darbi ir redzami Irākā. Irāka ir naftas lielvalsts Irāna dabasgāzes. Secinājumi........
Kādu laiku atpakaļ dzirdēju, ka ir izstrādāta un uzbūvēta kaut kāda neitronu bumba vai kā to sauca, kura iznīcina skābekli tās sprādziena diapazonā pazemes bunkuros nav iespējams izdzīvot laikam pat ja ir atsevišķa skābekļa padeve.
Ha, reizēm masu mēdījos izskan, ka jaunieši spēļu iespaidā slepkavo vai nodara smagus miesas bojājumus saviem vienaudžiem, bet tad man rodas jautājums kādas spēles ir saspēlējušies bušs, hitlers, staļins un citi masu slepkavas!!!!???
vai arī DOOM






zaika :
varetu kads barinsh svakties naidinju prieksh vienas tas atombumbas un amerikanjiem uzmestu,tad gan butu miers


:lol: 8)


urmis :sagribejies,kur tad bus vieta manai garazhai ar maniem septinjiem mochiem un vienu mashinu ko?zaika :
tad mochu butu tik daudz ka tev butu japerk Boeng747 lai tos aplidotu,jo to but tik daudz ka ar satelitu pat galu nevaretu redzet![]()
![]()
![]()
:lol: 8)
noteikti.es nopirktu vien kārtīg āngāru pa viss latvij, un tad močīt viss moč iekš angār.
:lol:
:lol: :lol: :hahaha:


zaika :urmis :sagribejies,kur tad bus vieta manai garazhai ar maniem septinjiem mochiem un vienu mashinu ko?zaika :
tad mochu butu tik daudz ka tev butu japerk Boeng747 lai tos aplidotu,jo to but tik daudz ka ar satelitu pat galu nevaretu redzet![]()
![]()
![]()
:lol: 8)
noteikti.es nopirktu vien kārtīg āngāru pa viss latvij, un tad močīt viss moč iekš angār.
:lol:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:lol: :lol: :hahaha:


normunc :
Vai tik amīši nebija tie kuri pirmie uzlaida gaisā atombumbas Hirosimā un Nagasaki.
Un pēc tam atkal PSRS paši savā teritorijā taisīja kodolmācības imitējot kaujas apstākļus kā rezultātā bija desmitiem tūkstošu invalīdu.
Bet tagad tā pati ASV Irānai grib mācīt kā dzīvot un aizliegt attīstīt savu kodolprogrammu, lai Irāna netiktu pie saviem atomieročiem. Uzskatu, ja atomieroču nav nevienam, tad, lai nav ne vienam. Bet, ja ir kaut vienam, tad arī pārējiem ir tiesības tādus turēt savā bruņojumā, lai ir līdzsvars lielvalstu bruņojumu starpā un nevienam nebūtu pirkstu gaisā.
Un vēl jau nevajag aizmirst par fosfora bumbām ko amerikāni veiksmīgi pielieto, adatu bumbām, kasešu bumbām utt. Ne tikai amerikāņi. Arī krievi Čečenijā u.c.
Un te viena bilde![]()




Sbech :
Vēlēšanas tā iespaido?


Vēlējos nedaudz parunāt par karu, jeb precīzāk par modernajiem ieročiem....
Amīši līča karā izmantoja (un arī tagad) izmantoja tā sauktos "panzer death" lādiņus -
Princips īzī - tiek izmantots urāns, lai bruņutehnika tiktu sadragāta lupatās - maita karsts un arī jauda liela.
Viss būtu smuki, taču... nekur jau radiācija nepazūd.... štrunts par mazajiem lādiņiem -
Kad uzmet šādu mammu kodolradiācija pārsniedz normas vairāk nekā 100 reizes...
sekas....
šeitan - http://thecedarsoflebanonweep.com/ (ne ar vājiem nerviem)
Lūk jums modernais karš. Neviens neko neuzzin.