Aizmirsi paroli?


Artis12
05.May 2018
+ 7
patīk
- 0
Projekts nedaudz iestagnējis, bet finišs ir tuvu.

Šobrīd tiek meklētas pēdējas detaļas, lai visu pabeigtu un beidzot varētu izbraukt no garāžas saviem spēkiem.
Uz doto brīdi motortelpa ir pabeigta uz 95%, palikuši sīkumi - masas vads ģeneratoram, vakuuma truba jauzražo jaunu, aizdedzes apsteidzes leņķim utt
Dzinējs darbojās, bet nav noregulēts, jo ir problēmas ar:
- sveces pirku autentiskās, bet ar novaģeliem ir lielas problēmas tehniskajā izpildījumā, šobrīd gaidu NGK aftermarket sveces.
- degvielas sūknis problēma ar degvielas padevi, bet tā tika atrisināta jo vienā no degvielas savienojumiem, tika sūkts liekais gaiss, līdz ar to sūknis nespēja nodrošināt hermētiskumu un uzsūkt degvielu. Fakts tika konstatēts, protams, tikai pēc trešās sūkņa pārjaukšanas reizes un vārstu membrānu maiņas. :) Šajā sakarā arī tika novērots fakts - degvielas/bremžu trubu galu valcējumi ir specifiskāki, kā mūsdienās. Nākamnedēļ pacentīšos nobildēt psrs valcējumu un mūsdienu valcētu trubas galu.
- ūdenssūknis atjaunoju esošo ar remkomplektu, jo negribēju bojāt motortelpas skatu ar novaģelu. Ielejot dzesēšanas šķidrumu sūknis, protams, tek. Pēc grāmatas tas esot normāli kamēr piedilst blīvējošās daļas, bet esmu skeptisks par šo visu.
Daļu no šī visa jau ir izdevies novērst ( degvielas padeve un daļēji sveces ( jaunās tika aizvietotas ar vecajām, kuras atklājās, ka strādā labāk), tāpēc jaunnedēļ dzinēju jau varētu piebraukt.
https://i.imgur.com/bIcZYiL.jpg

Ritošā daļa pa lielam arī ir pabeigta. Divi stūres pirksti kārtīgāk jāpievelk, jāuztaisa savirze/sagāzums un priekšējos amīšos jāielej eļļa.
Ar aizmugurējā tilta pusasīm arī izskatās ka problēma atrisināta. Apmainīju stupicas pusēm un velkot klāt vairs nekas neķīlē. Neliela aizdoma ka bremžu barabāni arī palīdzēja ķīlēšanas procesā, jo loki ir jauni, bet to redzēs kad izbrauks - kas sils un karsīs.
https://i.imgur.com/l4Ze9G1.jpg

Salonam arī palicis pēdējais cēliens durvju apšuvumu un priekšējā paklāja izveidē. Tad atliks tikai bagāžnieks.
https://i.imgur.com/peQzAn8.jpg

Kopējais atskats par pedējām nedēļām - ne visai pozitīvs. :) Uz katra soļa problēmas jo kaut kas negrib derēt.
Elektrības problēmas šobrīd ir atrisinātas par 99%. Shēmas ir pieejamas daudz, bet katra ar niansēm un atšķirībām. Gandrīz kauns pašam par sevi - apmaldīties piecos vados, kur pat nav diodes un ir tikai viens relejs. :)
Sajūgs arī palicis šobrīd uz sliekšņa, jo esošais spēka plecs ar izspiedejgultni negrib sadarboties. Izspiedēju mainīju ar visu korpusu, cerams, nebūs atšķirības no dzimtā korpusa.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 1234567Nākošais »