Aizmirsi paroli?

apalais
09.Nov 23:10
+
patīk
-
Sveiki! Meklēju kādu labu virpotāju, kurš varētu izgatavot 105 minskas velkosas zvaigznītes uzgriezni. No jaunākajiem modeļiem neder, jo atšķiras vitnes solis- manai minskai ir 1mm, bet visos katalogos un neta veikalos ir uzgiezni, jā, bet ar vitnes soli 1,25mm. Tie man neder, jau pārliecinājos.

bbarda
10.Nov 02:48
+
patīk
-
Kas tavā izpratnē ir "labs virpotājs" ? Lai izvirpotu ir vajadzīga plika ass.

andris
10.Nov 09:34
+
patīk
-
Kāds ir vītnes diametrs? Ja zināms diametrs un solis un ir atrodamd tāds vītņgriezis ass nemaz nav vajadzīga...

apalais
10.Nov 11:16
+
patīk
-
andris 10.Nov 2018 09:34
andris 10.Nov 2018 09:34

Diametrs M18

bbarda
11.Nov 00:01
+
patīk
-
apalais 10.Nov 2018 11:16
Andri beidz murgot,uzgrieznim ir kreisa vītne un slēgtais gals ar caurumu 6mm. Gribētos redzēt kā tu tādam uzgrieznim iegriestu vītni.

AP
11.Nov 09:30
+ 1
patīk
- 0
Cilvēki mīļie, ņemam uzgriezni vienu izmēru mazāku,izurbjam vajadzīgo diametru un griežam vītni uz kuru pusi vien vrlamies- uzgrieznis gatavs! Vītņgiežņus kur nopirkt domāju ka zinat.

bbarda
11.Nov 21:05
+
patīk
-
AP 11.Nov 2018 09:30
Uagrieznim iekšā nāk gumijas blīvslēgs lai netecētu eļļa pa ass galu.Uzgrieznis hermētiski noslēdz ass galu! Nezinātājiem pateikšu priekšā-uzgrieznis nav caurejošais! Uzgrieznim jābūt ar noteiktu cietības pakāpi. Tur vairs nederēs parastā 5,8 cietība!

Krišjānis
12.Nov 08:26
+
patīk
-
Nevaru noturēties! Bbarda - Tu lūdzu iedziļinies tajā, ko Andris raksta! Viņš ir minējis, ka uzgriežņa gatavošanā jāizmanto vītņurbis vītnes iegriešanai???? Ass nav vajadzīga - ja ir pieejams tāda paša izmēra un soļa vītņurbis uz kura var pamēģināt uzgriezni!!
AP - nu ja nezinam, nerakstam muļkības - griežam vītni - Tu saproti kur tā jāgriež?? Uz ātrumkārbas ass, kas ir kā minimums rūdīta.
Jelgavā tirgū pie Laimoņa bija uz stieples savērti aptuveni 10 tādi uzgriežņi, pirku savai moskva, cik atceros, solis bija 1.

Vespists
12.Nov 13:55
+
patīk
-
Atcerējos no kartingu laikiem -

šķiet,ka iet runa par šādu uzgriezni:
http://mir-moto.com.ua/image/cache/data/quick/49/cc/a_120291t_1382547671-800x600.jpg

http://www.carracer.ru/img/amc/foto_2.jpg

bbarda
13.Nov 02:20
+
patīk
-
Vespists 12.Nov 2018 13:55
Jap,tieši tā! Tā kā pats esmu virpotājs tad arī zinu par ko un kādu vītnes iegriešanu iet runa. Krišjāni tev ir saprašana kads ir vītņurbis????Man dikti gribētos redzēt kā tu ar vītņurbi iegriestu tādam uzgrieznim vītni. Bet par Laimoni gan neienāca prātā,Laimoņa nr 29800884.

Vespists
13.Nov 08:10
+
patīk
-
Nē, nē, Krišjānis ir ļoti labs speciālists, tik tām Minskām bij dažādi varianti. Ja Krišjānim būtu brīvais laiks, tad viņš to uzgriezni uztaisītu ātrāk, nekā es rakstu atbildi uz jautājumu :)

Krišjānis
13.Nov 14:12
+ 2
patīk
- 0
bbarda 12.Nov 2018 08:26
tev ir saprašana kads ir vītņurbis??

vienreiz mūžā esmu redzējis, veikalā jysk bija izpārdošana, to laikam celtniecībā izmanto.

P.S.
Krišjānis 13.Nov 2018 02:20
ja ir pieejams tāda paša izmēra un soļa vītņurbis uz kura var pamēģināt uzgriezni!!
- lasīju 59 reizes, bet tā arī neizlasīju, kur esmu rakstījis, ka vītņurbi jālieto vītnes IEGRIEŠANAI. Bet nu kā jau saku, motociklus atceros tikai tik cik esmu fotogrāfijās redzējis, nekad neko neesmu skrūvējis, par glaudāmo telefonu un plaņšetti nekas labāks naw izdomĀc! :)

Piecis
13.Nov 15:45
+
patīk
-
Sveiki!
Piedāvāju kādam uzsākt/papildināt savu literatūras kolekciju, pretī prasot sirsnīgu latviešu paldies vai līdzvērtīgu summu:
- техника молодежи - daudz, ļoti daudz, pavisam daudz numuru. Tā kā nav sakārtoti hronoloģiski, tad vecākie, ko redzēju ir no septiņdesmito sākuma. 3-4 saiņi ar žurnāliem. Jāņem visi!
- за рулём - liela čupa. Jāņem visi. Gadus nepateikšu, bet ir arī diezgan veci. Daļai CSN uzdevumu atbildes esmu ieskricelējis ar zīmuli pirms 35 gadiem.
- HOG - vāciski. Kaste ar žurnāliem par Harlejiem. Žurnāls, kas pienākas HOG Premium locekļiem, bet te ekskluzīva iespēja saņemt tāpat vien. Jāņem visa kaste.
- Moto - krieviski. Arī kaste. Pašķirstīju, daži raksti interesanti, bet tā īpaši neaizrāva. Arī jāņem visi.

Atrodas Rīgā, Purvciemā. īpaši ar klāt pievešanu neaizraujos, bet sarunāt ir iespējams.
Ir vēl daudz dažādas literatūras par močiem, autiņiem, radio, foto, gan populārzinātniskie izstrādājumi, gan dziļi tehniskā literatūra, ieskaitot smalkos rasējumus. Bet par to jārunā privāti un jau par maksu.

1000000NT
13.Nov 15:51
+ 2
patīk
- 0
apalais 9.Nov 2018 23:10
bbarda 13.Nov 2018 02:20
Krišjānis 13.Nov 2018 14:12
AP 11.Nov 2018 09:30

vesela lapa kur kungi atdod labās rokās savas pārdomas.....

dzintariino
14.Nov 19:24
+
patīk
-
Pm

dzintariino
14.Nov 19:24
+
patīk
-
Pm

apalais
14.Nov 22:41
+
patīk
-
Nu gan pacēlu brainstorm ar savu uzgriezni. :) Bet no Krievijas un vēl citurienes nāk citādi uzgriezni ar rupjako vitni. Šodien izbraukāju pussaldu, visi, kur virpas, gatavo apkures katlus vai nu apņemas taisit kaut ko, sākot no vagona riteņa izmēra. :) A ko darīt? Sazvanīju Laimoņa kungu, jāparzvana tik sestdien. Sviests!

elf
15.Nov 11:08
+
patīk
-
Krišjānis 12.Nov 2018 08:26
http://mir-moto.com.ua/image/cache/data/quick/49/cc/a_120291t_1382547671-800x600.jpg[/qt]

Izgatavojam uzgriezni ar caurejošu vītni....tad vienu galu aizmetinam ar plāksnīti atiecīgā biezuma....tad apvirpojam izurbjam vidus urbumu....

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 123456Nākošais »