Aizmirsi paroli?


Svečvads
12.Nov 2018
+
patīk
-
ja nav noslēpums, kur jūs dabūjat benzīnu? interesē E76. liešu Dņeprā.

Ilmis
12.Nov 2018
+
patīk
-
Kam tev vajag E76? Kāpēc apzināti jāmeklē kaut kas sliktāks kā ir pieejams, droši lej parasto 95, sliktāk no tā nebūs. Jā, tā nelielā mērā būs izšķērdība, jo tam brīnumam tiešām nevajag oktānskaitli 95.

1000000NT
13.Nov 2018
+
patīk
-
Svečvads 12.Nov 2018 19:30
E76. liešu Dņeprā.


tas izmaksās vairāk par to Dņepru... un šī motocikla resurss tāpat ir pārāk mazz lai to manāmi samazinātu 95 benzīns.

Bet ja sirdsapziņa neļauj naktī gulēt, Dņepram ir pieejami virzuļi ar konisku augšpusi, paredzēti A93 benzīnam, un tur jau atšķirība ir krietni mazāka. Starp citu, ar koniskajiem virzuļiem arī patēriņš mazāks un jaudas vairāk.

P.S.
vai motorā, kārbā un tiltā ir autentiskais autols un nigrols?

Svečvads
13.Nov 2018
+
patīk
-
Visi šķidrumi ir mainīti. 10w40 motorā un reduktorā kkāda eļļa. Šoreiz nav paredzēts šo motociklu pucēt un vīlēt līdz nemaņai. Tā doma bija vienkārši noregulēt , lai nešķauda un neraustās. Tālāk izmest kādu līkumu, pabraukāt un tā. Ja mocis nesadarbosies tad uz Tolmetu- vienkārši.

bbarda
14.Nov 2018
+
patīk
-
Svečvads 13.Nov 2018 18:31
Visi šķidrumi ir mainīti. 10w40 motorā un reduktorā kkāda eļļa. Šoreiz nav paredzēts šo motociklu pucēt un vīlēt līdz nemaņai. Tā doma bija vienkārši noregulēt , lai nešķauda un neraustās. Tālāk izmest kādu līkumu, pabraukāt un tā. Ja mocis nesadarbosies tad uz Tolmetu- vienkārši.
Visbiežāk parasti šķauda ja degviela biku par maz tiek dota,izpucē karbuļus(labāk būs to darīt kurš prot atregulēt),raustās parasti ja nav kaut kur kontakts normāls.

Svečvads
14.Nov 2018
+
patīk
-
kontaktiņš visu laiku dzirksteļo. Un ar dzirksteli varētu zirgu nosist.starp karburātoru un cilindru var likt kkādu paštaisītu preskartuna blīvi?

zaika
14.Nov 2018
+
patīk
-
Vai nu variants ar virzuljiem, vai liet to kas ir, mani izhveidigie pret musdienu ar piedevam piesatinato zupu neproteste

Difers
14.Nov 2018
+
patīk
-
Ja kontaktos dzirksteļo tad nomaini kondensatoru.

bbarda
20.Apr 2020
+ 0
patīk
- 2
Ja pagājušo gadu ar 95 veļ gāja neko tad tagad ar eiro10 problēmas tikai sāksies, Nu V50m galīgi motoriņam nepatīk un vairāk eļļas pieliešana galīgi neko nemaina! Pat braucot pusgāzē garāka lēzenā cēlumā motors pilnīgi pēkšņi sāk raut pa ķīļiem,motors sāk klemēt,apstājoties motors strādā ta it ka nekas nebūtu bijis. Tā nav motora vaina jo motors pagājušo vasaru ir noripojis 7000km.Saprotu ka daudziem tas liksies neiespējamā misija bet ar hondas cilindru un virzuli tā ir norma.Nesen ieliku jaunus gultņus kloķenei un gredzenus,neko vairāk,Līdz vakardienai braukāju ar pagājušo gad pirktu benzīnu un nekādu problēmu,vakar vakarā uzpildījos un problēmas ir klāt!

Zirnis
21.Apr 2020
+ 2
patīk
- 0
Nezinu par ko Bbarda runā, mans Rīdziņas D8 ar jauno benzīnu skrien tieši tikpat čakli cik iepriekš.

bbarda
21.Apr 2020
+ 0
patīk
- 2
Kamēr braucu līdz pusgāzei nekas nenotiek bet kā dodu vairāk tad sāk pie slodzes raut uz klemmi,nometot gāzi un atkal piedodot aiziet atkal bet uz īsu brīdi. Šitā problēma ir ar ķīniešu virzuļiem,tur palīdz tikai lūku sēināšana.

Digital
21.Apr 2020
+
patīk
-
Es nez, neesmu manijis, ar R12 š-57, šosezon 110km, dod tik ručkā, neizskatās ka taisītos ķīlēt, salidzinoši ilgi esmu testējis uz pilnu.
Eļļu leju 2t rolleru, bet pēc Mopēda attiecibas gan.

booo_kat
22.Apr 2020
+
patīk
-
Man Iž šogad ar jauno benzīnu 500km nobraucis, jaucu ar eļļu tik pat cik parasti, arī bakstoties pa pilsētu nekādu atšķirību nejūtu.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā