Aizmirsi paroli?

ursus
01.May 19:30
+
patīk
-
Paldies ! Par pasākumu,laicīgi man bija jāmūk,lai jums visiem spīdētu :)
Paldies par sakopto techniku ! Viens tā kā uzprasījās uz-prezervatīva- balvu,bet dosim viņam iespēju laboties :)
Ceru,ka -ja ja- ņēma vērā Nr.8 uzvaru manā viktorīnā ? Viņš bija vienīgais ! Kas atbildēja uz 2 ar 1/2 jautājumiem :D Uz pirmo jautājumu atbildēja pareizi četri :D

P.S. man jautājums pie VISIEM,ja jau ir atkāpes konstrukcijās ! Varbūt ir pieļaujama SZ produkcija ar PRC dzinēju ? Protams ! tam čalim nebūtu grūti salikt NORMĀLU ! dzinēju :) un nekrist -kritikā- :) Es nerunāju ,ka družbas motoru likt mopēdā un doties uz retromoto pasācienu...

ursus
01.May 19:31
+
patīk
-
te kāds nesaprata PRC=people republic of China

bbarda
01.May 21:22
+
patīk
-
ursus pie kādas kategorijas pieder mana stelliņa ja tai plastmasas detaļu vietā ir izgatavotas no metāla tuvu orģinālam,motoram V50m uzstīvēts hondas dio cilindrs ar virzuli,priekšējais dubļusargs no minīša tikai kronšteini citi un stūre ja nemaldos no karpatnieka.Ar stelliņu sezonā braucu diendienā.

MCR-16
01.May 21:42
+
patīk
-
Paldies visiem par kompāniju!

Šeit saite uz diezgan daudz bildēm un dažiem video, sakām paldies Austrim Daugulim.
https://drive.google.com/drive/folders/1FRGyaclB3D1uEY8aKfpOBKWcx4WyX9...h0u8FClaoc

ja
01.May 22:09
+ 0
patīk
- 1
Paldies visiem par organizētību un disciplīnu! Izņemot tos, kas tika bārti....Paldies tiesnešiem! 61 dalībnieks. 8ais saņēma diplomu un balvu!
Par atkāpēm ir tā, ka šad tad tās pieļaujam ar mērķi, lai cilvēks apskatās, kas te īsti notiek un uz ko tiekties. Aizcirst durvis pirmā reizē ne vienmēr vajag. Prakse pierāda, ka parasti otreiz , ja dvēselē ir mūsējais, viss ir kārtībā. Nu ja nav, tad nav lemts. Pērnais PRC uz R13 vairs nebija, cerams ka tā tas turpināsies!

[ri4a]
02.May 10:47
+ 0
patīk
- 1
Kads parades brauciena pa trasi laida bez kaskas...

ja
02.May 13:21
+ 1
patīk
- 1
Sākta informācijas pārbaude.
Saņemta apstiprinoša informācija.
Dalībnieks ar 51 starta numuru moto šosejas trasē kopējā braucienā brauca bez ķiveres un cimdiem. Ir foto fiksācija.
Šāds bezprecedenta gadījums 13 gadu laikā ir pirmais, nekad nekas līdzīgs nav bijis.
Pēc telefonapspriedēm pieņemts lēmums šo cilvēku vairs nekad dalībai Retromoto pasākumos nepielaist. Mūža diskvalifikācija.

Vaterland
03.May 19:57
+ 1
patīk
- 0
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1556902643-lohs.jpg

ursus
03.May 20:04
+
patīk
-
OK,es pat palaidu garām ! Sodiet mani !

BET,VAI mūža diskvalifikācijai !!!! MĒS zinam Varoņa vārdu,uzvārdu?

TAS IR jautājums,bez atbildes...

ursus
03.May 20:06
+ 1
patīk
- 1
Ūdens zeme(waterland) tu UTE nebiji klāt ! Bet pasmirdēt PIRMAS !

Vaterland
03.May 21:04
+ 1
patīk
- 0
Gunti, tavs minējums/ interpretācija abos gadījumos ir kļūdaini.

dezamet
04.May 10:31
+ 6
patīk
- 1
Ursus! Cik lielu kukuli dabūji pielaižot dalībnieku bez ķiveres?
Un šinī gadījumā jādiskvalificē nevis dalībnieks, bet bargie likuma kalpi, kas nav uzdevuma augstumos :):):)

kashinjshh
08.May 10:09
+ 2
patīk
- 0
Šova laikā var braukt kaut ar pliku pakaļu. Šādi skati parasti redzami kurland pasākumos Venspilī varbūt ir vērts pievienoties tiem kam nav pienācīga ekipējuma Biķernieku braucienam.

Difers
08.May 14:41
+ 2
patīk
- 0
Šovs ir tad kad tu piedzēries vārties pa pļavu ar pliku pakaļu, bet braukt ar transporta līdzekli nav nekāds šovs, un vēl jo vairāk, ja to pieprasa pasākuma organizators.

Vespists
08.May 18:36
+ 4
patīk
- 0
Es jau domāju,ka neviens speciāli jau to nedarīja - iespējams puisis no uztraukumiem un pacilatības sajūtas aizmirsa uzvilkt. Žēl, ka tik kolēģu vienaldzība ņēma virsroku un neviens viņam to neatgādināja.

Bet vecais buks ursus jau bij noreibis no meiteņu uzmanības... :)

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »