Aizmirsi paroli?


zaika
04.May 22:07
+
patīk
-
Un ja tas būtu blīvslēgs tu saprastu, balti dūmi un smirdētu savādāk, to litru apēstu ātri no kārbas, vai vēl ātrāk svece atteiktos)

booo_kat
05.May 08:51
+
patīk
-
Hmmm. Šorīt palūrēju eļļas līmeni (vakar pēc maiņas noripoju kopā ap 30-35km, no kuriem ap 15km ar kūpošu), principā tik pat cik vakar. Pieleca kā parasti ar pirmo spērienu. Tagad braucot uz darbu (8km +/- 15 minūtes), pirmos 4-5 krustojumus pakūpējā, kā parasti, pēc tam kad jau tiku līdz centram, lai cik ātri celtu no krustojuma, viegls dūmiņš vien manāms, mierīgi ieskrienoties gandrīz vispār nekūp. Apstājoties uz vietas arī asi uzgāzējot abi cilindri izsit +/- vienādu vieglu dūmu. Vienīgā izmaiņa, ātri ieskrienoties vairs sajūgs neizslīd pie lieliem apgriezieniem, kas arī bija jāpanāk ar Dexron II.
Varbūt ka tiešām pie vainas būs vakardienas siltais laiks un līkais regulējums, jo pa nakti kaut kā ienāca prātā, šitā viņš arī pagājušās vasaras nogalē kūpēja. Jāsatīra karburators, jāpārregulē pēc fen šui, jāpamēgina tas regulators izravēt un jāskatās ko šis teiks siltā laikā. Lai gan, vēl jau pēcpusdienā jātiek mājup un šodien atkal sola siltu laiku.

zaika
06.May 23:37
+ 1
patīk
- 0
Man līdz darbam 7km, ja apmēram zinu ka nekur nevajag tad cenšos ar moci braukt, visa tā kūpēšana līdzīga kā tavam, cik eļļas lej klāt degvielai? Ieteiktu apkopt izplūdi, manam pa 4 sezonām līkumi prasās tīrīt, klusinātājus (to ko var no gala izskrūvēt) katru gadu izdedzinu

booo_kat
07.May 09:17
+
patīk
-
Es principā visu laiku uz darbu vai uz kādu kafūzi pirms vīrusa, kad mantas aizņem mazāk kā somas tilpumu, jo Rīga, korķi, parkingi un tā.
Eļļu ar benzīnu jaucu kā pēc rekomendācijām ar mūsdienu eļļām - 1:30, jo ar 1:25 ir baisā tvaika lokomotīve, ir pumpaina aizmugure un pats arī ožu ka maz neliekas. Šonedēļ kūp dikti maz. Varbūt tas bija mirkļa vājums, varbūt kaut kas sastājies kaut kur, varbūt kad uz līdzenas vietas ceļot uz pekas apgāzu moci kaut kas kaut kur satecēja. Brīvdienās jāizripo kāds 50km līkums un jāskatās ko šis teiks.
Laikam būs tev jāklausa un jāsaņemas satīrīt arī līkumi un klusinātāji. Darāmo darbu saraksts paliek ar vien garāks. :D

zaika
07.May 16:54
+
patīk
-
300ml uz 10l... es maisu to pašu, jau diezgan sen, ja uz paciņas ir 1:50 neredzu vajadzības liet vairāk, tāpat nummurzīme pumpaina no iekšpuses...
Ir ko padarīties, bet kkas tanī ir, katrs izbrauciens kā mazs piedzīvojums :)

Vilnis2
07.May 20:28
+
patīk
-
Ar kūpēšanu ir šādi novērojumi - grozoties pa pilsētu, motors un izplūdes sistēma piesēžas ar nesadegušo eļļu.Izbraucot uz šosejas ar 90-110km/h,pirmos 5 līdz10 km stipri kūp.Pēc tam dūmošana samazinās.
 
 
« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā