Aizmirsi paroli?

[ri4a]
31.May 19:47
+ 2
patīk
- 0
Tad varbūt tukši nemuldi vismaz dot faktus. Nevis tos suņa murgus...
Jā tu būtu īsts vīrs tad tu argumentētu sevis teikto. Un dotu grāmatas nosaukumu vai vismaz bildi ar grāmatu.
Vienkārši dirst nav malku cirst...

E_Janbergs
31.May 22:05
+ 1
patīk
- 0
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1590951789-img-20200531-220247.jpg
Brīvdienas negulētas, bet dzinējs gandrīz gatavs startam, palika aizdedzei magnētam caurumu izvirpot resnāku, un jānoliek aizdedze un var mēģināt sist dziesmā..

kaspars turks
01.Jun 22:39
+
patīk
-
tikko izlasīju par magnēta virpošanu un rodas jaut''ajum.sakiet kungi vai magnēta izvirposšana var iespaidot dzirksteli?lieta sekojoša manai 11 rīgai dzirkstele ir bet nelec. sveces mainītas visādas bet tiklīdz ieskrūvē paliek slapja karburatorā vainas nav 100 reizes pārbaudīju.aizdedze ķina.man teica ka vaina varētu būt magnētā.lai nebūtu jautājumi aizdedze ielikta pareizi magnētu mainījis esmu visādās pozīcijās arī nepareizās bet nekā.

kaspars turks
01.Jun 22:39
+
patīk
-
tikko izlasīju par magnēta virpošanu un rodas jaut''ajum.sakiet kungi vai magnēta izvirposšana var iespaidot dzirksteli?lieta sekojoša manai 11 rīgai dzirkstele ir bet nelec. sveces mainītas visādas bet tiklīdz ieskrūvē paliek slapja karburatorā vainas nav 100 reizes pārbaudīju.aizdedze ķina.man teica ka vaina varētu būt magnētā.lai nebūtu jautājumi aizdedze ielikta pareizi magnētu mainījis esmu visādās pozīcijās arī nepareizās bet nekā.

E_Janbergs
01.Jun 23:31
+
patīk
-
kaspars turks 1.Jun 2020 22:39

[ri4a]
02.Jun 09:34
+ 1
patīk
- 0
Braucu ar parurbtu magnetu, viss strada. Bet labak parvirpot kloķenes galu.
https://content21-foto.inbox.lv/albums/d/dnah/25-05-2020/097.sized.jpg

E_Janbergs
02.Jun 14:21
+
patīk
-
Man arī ir izurbts resnāks caurums magnētam, nevar pagaidām sūdzēties.

riepa1122
03.Jun 22:08
+
patīk
-
tur kur ir caurums ar magnētu nav nekāda sakara. katrā apaļajā galā stāv magnēta plāksnītes. 3mm biezas. Vēl var būt variants kad urbjot caurumu tiek salauzts viens magnēts. man arī tā gadījās.. Vienreiz gribēju uztaisīt regulējamu pakavu. uztaisīju tādu flancīti no metāla.Bija tāda 'plāksnīte zem magnēta. Izrādījās kad tā plāksne jauca magnētisko lauku. dzirkstele bija ,bet pielaist nevarēja.Ieliec kādu bildi ,kā tā aizdedze ir uzstādīta

E_Janbergs
03.Jun 22:37
+
patīk
-
riepa1122 3.Jun 2020 22:08

Es par Sestdienu ātrāk nevarēšu nekādu bildi aizsūtīt.. Varbūt kādam citam ir iespēja tagad atsūtīt..

E_Janbergs
06.Jun 22:39
+
patīk
-
Izdevās noregulēt aizdedzi?

kaspars turks
08.Jun 21:15
+
patīk
-
vēl neesmu ķēries klāt .laikam svētdien būs jāmēģina.visādi mājas darbi bojā visus grafikus.

kaspars turks
08.Jun 21:15
+
patīk
-
vēl neesmu ķēries klāt .laikam svētdien būs jāmēģina.visādi mājas darbi bojā visus grafikus.

Andris_Z
14.Jun 17:32
+
patīk
-

Nu, vispirms jānoskaidro, kādā vietā tā dzirkstele lec. Tad pagriez rotoru tādā stāvoklī kā vajag. Dzirksteles pārlēkšanas garumam jābūt ar rezervi, kādi 5mm vismaz. Pārbaudīji?

Andris_Z
14.Jun 18:24
+
patīk
-
Vari jau arī mazlit paeksperimentēt ar KTM sx50 rotoru, tam arī varbūt būtu iespēja darboties.
KTM SX 50 Minicross 36 mm R2904
vai Ķīnas pakaļdarinājumu caur konusa pāreju.
KTM50 KTM 50 NEW Aftermarket Stator Assembly
Labāk to rotoru uz konusa nostiprināt.
Ja vajag, D6 magnētu uz D8 kloķvārpstas caur konusu likt virsū. Tie rotori normāli standartā neturās. Virpotājam darbiņš būs ko darīt.

barkrab
26.Jun 18:32
+
patīk
-
Kā tur ir ar to kloķenes gultni?
702202 nav atrodams!
Cik lasiju Oriks ielika NU202 un tas izjuka!
Kāds ir atradis kādu risinājumu?

rasbainiex
26.Jun 22:20
+
patīk
-
Pamēģini uz Laudorts pazvanīt. Man tur izdevās identisku oriģinālajam sadabūt, bet cena gan salīdzinoši liela - veseli 24 EUR

riepa1122
26.Jun 22:39
+
patīk
-
Tam gultnim jūk ārā seperatora korpuss. Es parasti pērku divus un lieku tikai rulīšus. Un iet pat zelta mopēda sacensībās.

barkrab
26.Jun 22:51
+
patīk
-
Pārraku daudzu jo daudzus interneta veikalus un netikai interneta, bet visi manis sastaptie bija ar separatoriem. Paņēmu divus NU202E C3 PFI
Mēģināšu no diviem vienu salipināt.

barkrab
26.Jun 23:10
+
patīk
-
Vienīgi tam gultnim (202) nav bortiņi. Ko darīt, varbūt likt pa malām plānas šeibas?

rasbainiex
26.Jun 23:10
+
patīk
-
barkrab 26.Jun 2020 22:51

Tad ņem un ej uz vietas paprasi, bet tur bija arī tikai ar rullīšiem.
Vēl ir variants husqwarna kloķeni atrast, kurai apakšā Kloķenes " pirksts" tāds pats. Tad atliek tikai pagarināt klani. Būs divi zaķi ar vienu šāvienu - gan augšā gan apakšā normāli seperatori!

Pēdējie ziņojumi Forumā