Aizmirsi paroli?

deltaownr
06.Jun 23:55
+ 1
patīk
- 1
Sveiki, forumā izmeklējos, bet visur rakstīts, kā noregulēt Deltai aizdedzi uz noklusējumu, t.i atrast robu un svītru. Kādreiz lietoja 76 oktāna skaitļa degvielu, bet tagad, kad ir 95, degviela sadeg ātrāk un nenotiek efektīva detonācija. Domāju, ka aizdedze bišku uz priekšu jāpaliek, lai vēlāk notiktu detonācija, bet jautājums ir uz kuru pusi, un cik ir par daudz, negribas kaut ko sačakarēt. Pielejot eļļu vairāk kā vajag būs lēnāka detonācija, bet domāju, ka ne pietiekami. Cerams kāds var palīdzēt!

zaika
07.Jun 00:55
+ 1
patīk
- 0
Nezinu kā ar mazajiem motorīšiem, bet iža iztiek ar standarta aizdedzes momentu un apēd 95to ka nograb vien, elja netiek jaukta vairāk klāt kā paredzēts

bbarda
07.Jun 01:58
+ 1
patīk
- 1
Savai Stelliņai lieku strīpu uz roba malas pulksteņrādītāja virzienā griežu aizdedzi,degvielu jaucu 1 pret 4.Vairāk vai mazāk nejaucu jo vienā gadījumā pie lielākas slodzes "met sveci " ciet otrā gadījumā slodzē motors paliek mazliet gurdenāks un ir bijis šad tad parāvis uz ķīļiem.Aizdedzes grozīšanai nav īpaši liela nozīme, toties liela nozīme ir cilindra lūku precizitātei,izvietojumam.Viss biežākā kļūda ir kad sajauc v50 ar v50m cilindrus un virzuļus,jāskatās ir arī uz iesistajiem numuriem.Lūku neprecizitāte ir viss biežākais iemesls klemēšanai,jaudas un maksimālo apgriezienu neatīstīšanai.

bbarda
07.Jun 02:10
+ 1
patīk
- 1
Ar hondas virzuļiem neieteikšu pat iesākt ja nezun ka gredzenu atslēgas nesakrīt,ja ir kāds kurš prot pārsist pa jaunu tad ir okk! Ar tādu virzulie iet daudz reižu labāk un motoriņš ir daudz niknāks,bet tad arī sajūgs ir jāapgreido jo bieži sāk raut no vietas(slīdēt pie slodzes) un jauc ārā visu sajūgu. Lai pasargātu kloķenes sliču izjāšanu vēlams sameklēt no automašīnas motora klaņu uzgriezni M10x1. To var daudz stiprāk pievilkt,lielākas izredzes ka nenoraus vītni pievelkot.

Difers
07.Jun 10:02
+ 1
patīk
- 0
Detonācija ir nevēlama dzinējā.
Oktānskaitlis ir pretošanās spēja detonācijai.
Lietojot augstāka oktānskaitļa degvielu ir iespējams efektīvāk izmantot dzinēju, palielinot kompresijas pakāpi un nepiedzīvot detonāciju.

deltaownr
07.Jun 19:54
+
patīk
-
Paldies, palīdzējāt saprast, ka neko saudz tas nedarīs. savu deltu es pagājušogad iedarbināju no ilgas stāvēšanas (ap 15gadi), par maz jaudas liekas, ātri neattīstās ātrums. Neesmu motoru līdz galam izjaucis , tikai labo un kreiso vāku noņēmu un trosītes līdz galam noregulēju. Vai ir jēga izjaukt visu un pārbaudīt virzuli?

bbarda
07.Jun 22:45
+ 1
patīk
- 2
deltaownr no kuras puses esi,vai krievu valodu saproti? Man afigenākais slinkums gari rakstīt jo zinu ka tāpat nianses nesapratīsi.

Zirnis
08.Jun 08:51
+ 1
patīk
- 0
Nezinu kā Deltaownram, bet man arī interesē. Tieši vakar ķēpājos ar aizdedzes momenta regulēšanu, arī sāku domāt šo jautājumu.
Un mopēdi no bērnības tik labi vairs neiet nevis no stāvēšanas vai degvielas, bet tā ka tev vairs nav 14 un visticamāk tu vairs nesver ap 70.

bbarda
08.Jun 11:31
+ 1
patīk
- 2
Degvielai ir liela nozīme,es Dobelē nekad nepērku degvielu Statoilā un Nestē,tās degvielas totāli piss kopā motorus jo mazie motoriņi ir ellīgi jūtīgi uz degvielas kvalitāti.Par citām pilsētām es to nevaru apgalvot bet Dobelē liela daļa cilvēku degvielu priekš zāģiem,trimeriem,mopēdiem pērk tikai Astartē,pat zāģu remontdarbnīcā meistari iesaka nepirkt degvielu statķikā.

[ri4a]
08.Jun 11:40
+ 3
patīk
- 1
bbarda 8.Jun 2019 11:31
Man liekas ka Dobele tikai muld un neko nedara.

bbarda
08.Jun 11:45
+ 2
patīk
- 1
[ri4a] 8.Jun 2019 11:40
Man liekas ka Dobele tikai muld un neko nedara.
Domā tā arī tālāk.

uvisgo
08.Jun 13:18
+ 1
patīk
- 0
deltaownr, ja tev tas mopēds 15mit gadus stāvēja, kā iepriekš minēji, un neesi jaucis motoru, un vē gribi lai motors uzņem strauji ātrumu un būtu jauda? Tikai loģiski ka pa tiem padsmmit gadiem blīvslēgi ir sakaltuši, blīves droši vien arī, tad vari izdarīt secinājumus kādu iespaidu atstāj vecas sakaltušas detaļas motora darbībā, ieteiktu pārjaukt motoru, salikt jaunas detaļas( blīves, blīvslegus, gultņus,) paskatīties kas ar virzuli gredzeneim un pārējo, un tad tikai sapņot par aizdedzes regulēšanu!

otomars
08.Jun 21:48
+ 3
patīk
- 0
bbarda filjtruj bazar, ar tadiem epitetiem vari sava garaza,nevis foruma izpausties......

bbarda
08.Jun 22:08
+ 1
patīk
- 2
otomars precizē!

[ri4a]
09.Jun 07:01
+ 1
patīk
- 1
bbarda 8.Jun 2019 22:08
To gan vareja Privati apspriest.

otomars
09.Jun 12:10
+ 3
patīk
- 0
te tomer ir tehnisks forums ....
bbarda
Vakar 11:31
+ 1 - 2 | Citēt iezīmēto
p@ss kopā[/qt]

bbarda
10.Jun 02:36
+ 1
patīk
- 1
deltaownr atvainojos ka tavā postā šoreiz būs ne par tēmu no manas puses. Reizēm tik var pabrīnīties cik pareizi te gribam būt,bet tai pašā laikā saietos rupji teicieni,žargoni,palamas ik pa brīžam atskan no visām pusēm! Palasiet elfas forumu,antikvariāta forumu.Elfas forumā ir daudz gudru puišu bet laipnību gan nesagaidīsiet no viņiem.Pašam forumam nav ne vainas tikai te ik pa brīžam paspīd kāds pats pareizākais utubunga. Otomars tu mani mēģini audzināt,tad sāc vispirms ar sevi (bbarda filjtruj bazar,) ! Nevajag vienkārši normālu forumu uztaisīt par kaut kādu nūģu paraug portālu!

otomars
10.Jun 11:33
+ 2
patīk
- 0
viss skaidrs....

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā