Aizmirsi paroli?

« Iepriekšējais 12Nākošais »

tnt 18.Nov 2007
+
-
vari provet sveci pamainit. tiesham normala uguns gaisaa vel neko nenozimee

Micuks 18.Nov 2007
+
-
tnt :
vari provet sveci pamainit. tiesham normala uguns gaisaa vel neko nenozimee

Tieši tā :) tas arī ir viens no pirmajiem soļiem! Dienzgan bieži svece izrādās pie vainas. Iespējams kur izolātorā ir mikro plaisas un zem spiediena dzirkstele pārlec ne tur kur vajag.

neziniits 18.Nov 2007
+
-
visdriizaak ka aizdedze...veel vareetu buut ka keras adata un nepadod degvielu..pameegini ieliet pa taisno cilindraa, ja iet maklee vainu karbuuzii :)

mehanikis 20.Nov 2007
+
-
piemēram manai MZ ja ir izskrūvēta svece un dzirkstele ir dzeltena es moci nevaru pielaist jo kompresijas pakāpe ap 10

ansis trakais 25.Nov 2007
+
-
blīvslēgi sakaltuši

serons 7.Oct 2011
+
-
Vainigs komatators man ar taa bija deltai ar 16km nobraukumu

Andris_Z 8.Oct 2011
+
-
Pedējā laikā nācies saskārties ar to ka plastmasas sāk vadīt elektrisko strāvu. Savādi, bet tā sanāk, laikam plastmasa maina savas īpašības. Tas kā atkāpe no tēmas.

Pārbaudam vai dzirkstele lec tos 8mm? Vispirms noskrūvējam pīpīti, iespiežam to starp cil. ribām un lai būtu no vada dzīslām līdz cilindra tie 8mm. Griežam motoru, skatamies. Varēt arī beigās kādi 10mm, bet ar kubuli laikam tik ātri neiegriezīsies. Vairāk nevajadzētu likt!
Tālāk mēģinam ar pieskrūvētu pīpīti ko līdzīgu sariktēt. Kas mainās?

Loti labi būtu ar stroboskopu skatīt to dzirksteles momentu. Ja tumša telpa, tad var ar neona lampiņu mēģināt. Tā uzliesmo dzirksteles momentā. Vienu izvadu tai uz masu, otru izolētu vadu kurš aptīts ap svečvadu 6 vijumus (kapcitātes impulsa devējs). Nu kaut kā tā iesākumā.
Komutātors var nedot pietiekoši stipru impulsu. Varbūt citu var pieslēgt, kurš strādā.
Varbūt kontakti apsūbējuši, īpaši masas vadi.
neziniits :
visdriizaak ka aizdedze...veel vareetu buut ka keras adata un nepadod degvielu..pameegini ieliet pa taisno cilindraa, ja iet maklee vainu karbuuzii

ja 8.Oct 2011
+
-
jūs te ko...atbildat uz 2007.g. jautājomu?
« Iepriekšējais 12Nākošais »

Jaunākie ziņojumi forumā