Aizmirsi paroli?

vlDream
08.Dec 2018
+
patīk
-
Par motaki.ru domāju vēl taisīt pasūtijumu bet nevaru saprast caur ko butu izdevīgāk maksāt visa vai paypoal??? kaut ir teikta ka caur paypal ir 5% vēl klāt? un kur teikts ka krievs nešmugulē ar svaru un summu prasa cik grib???

norč
08.Dec 2018
+
patīk
-
Ar karti izdevīgāk,3 reizes esmu sūtijis,par sūtīšanu prasa ap 20-25eur,un summu viņi uzrāda mazāku,lai nav muita jāmksā.

apalais
08.Dec 2018
+
patīk
-
Ar karti man labāk patīk, ātri un smugule vini tāpēc, lai tev nav muita jāmaksā.. Atkārtošos, pasts nav lēts prieks. Sūtu jau otro gadu. Pat atlaižu līmenis jau diezgan liels motakos man sakrājies.

vlDream
08.Dec 2018
+
patīk
-
Labi turēšu jūs pie vārda ka ar karti ir labāk!!! Paša uzticība no pārdevēja puses kā var zināt cik ir īsti kg un kad iedot linkur kur maksāt viņš neuzliek lielāku summu ... Jā ir labi ka tā dara lai nav muita jāmaksā.. Es nezinu vai ir izdevīgāk sūtīt detaļas no turienes vai pirkt šeit.. tās pašas oglītesmuravejam es samaksāju J-pils tirgū 9 € Rīgā tādas maksā 7 € bet motaki tikai 100 rub tas ir ap 1 € .. Nu ko nolēmu salasīt visādus štruntiņus un pasūtit no motaki muravejam..

AAARIS
08.Dec 2018
+ 1
patīk
- 0
vlDream 8.Dec 2018 18:28
viņš neuzliek lielāku summu

Neko tur nešmaucas, viss ir kā pēc cenrāža. Un, ja prot krievu valodu, plus, māk kirilicā kaut ko uzrakstīt, nesakritību gadījumā nav nekādu problēmu uzsist viņiem e-pastu un visu piekoriģēt. Ir pat bijuši gadījumi, ka kāda prece ir bijusi nekomplektā (spidometra trosei bija trosīte no apvalka pazudusi), vai arī transports licies par dārgu - vienmēr ir nākuši pretī un atraduši kompromisu.
Nevajag aizmirst, ka tas ir bizness - neviens jau klientus zaudēt negrib. LV ir ienaidnieks RU tikai viņu politiķu galvās, pārējiem mēs esam tādi paši cilvēki, kā viņi paši... ... nu, varbūt ar dažiem izņēmumiem...

apalais
09.Dec 2018
+
patīk
-
Protams, nav nekādu problēmu viņiem uzrakstīt krieviski, un viņi ari atbild gandrīz uzreiz. Saprotošs uzņēmums, bizness paliek bizness, ar politiku viņi nekramejas.

vlDream
09.Dec 2018
+
patīk
-
Skaidris ! Nejauši uzdrukāju angliski un atbildeja ar angliski..

cyprus1
09.Dec 2018
+
patīk
-
vlDream 8.Dec 2018 08:17
kur teikts ka krievs nešmugulē

Nav pamata satraukties,drīzāk mūsu pašu letiņš būs tas kas gribēs kādu citu apjāt. Diemžēl.
Es no moto.1 sūtīju ar parastu naudas pārvedumu balstoties tikai uz goda vārda ka detaļas saņemšu.Viss bija nevainojami,pat sveces jawai dāvanā atsūtīja.

vlDream
02.Jan 2019
+
patīk
-
Uztaisiju pasūtijumu motaki un iedeva linku kur maksāt ar karti visu ievadu bet neka met tik šo arā Операция отклонена. Проверьте введенные данные, достаточность средств на карте и повторите операцию. kapēc tā?? banka citadele un karte master card

vlDream
02.Jan 2019
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1546419411-20190102-104908.jpg

protons
02.Jan 2019
+
patīk
-
Varbūt nav kartei nav atļauti pirkumi interneta, karte nav aktivizēta,

vlDream
02.Jan 2019
+
patīk
-
Karte darbojās jau gadu un visu laiku maksāju ar viņu arī alixepresā ebay iet caur paypal un caur paypal arī maksāju pirmo reiz motaki un šo reiz mēģinināju šadi un še tev nekā ..

vlDream
03.Jan 2019
+
patīk
-
Tie kas ieteica ar karti lūk kas man sanāca ka nekas nesanāk kaut visu izpildiju ko prasa http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1546489270-20190103-060633.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1546489286-20190103-060822.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1546489299-20190103-061133.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1546489310-20190103-061212.jpg

Trio
03.Jan 2019
+
patīk
-
Kā variants -maksāt caur yandexmoney sistēmu. Jāreģistrējas, jāsataisa "maks" ,tad tam klāt vari piesaistīt savu karti ,piemēram, lai papildinātu naudas atlikumu makā. Pēc tam ,ja vēlies, vari to atsaistīt atpakaļ. Apmaksu veicot ,jāatceras, ka tiek ņemta komisija 1,5% no summas, laikam.

Ar to Sberbank kkas negāja, jābūt vai nu Sberbank rezidentam vai vispār viņi nepieņem maksājumus no dažu ārvalstu banku izdotām kartēm. Palasi noteikumus

Aldic
03.Jan 2019
+
patīk
-
protons 2.Jan 2019 12:44

Noformējot pasūtījuma maksu nebija ierastās shēmas ar samaksu ar karti. Es noformēju to ko piedāvāja un aizrakstīju vēstuli, ka gribu maksāt ar karti. Viņi man atsūtija saiti, kuru atverot parādijās ierastais variants un aizpildot viss aizgāja kā citur. jā tas bija šorīt.
Šodien jau vēlāk pienāca apstiprinājums par naudas saņemšanu un, ka tie veidots pasūtījums.

vlDream
03.Jan 2019
+
patīk
-
Dabūju maksāt caur paypal

KramsXX
04.Jan 2019
+
patīk
-
Uztaisiju pasūtijumu motaki un iedeva linku kur maksāt ar karti visu ievadu bet neka met tik šo arā Операция отклонена. Проверьте введенные данные, достаточность средств на карте и повторите операцию. kapēc tā?? banka citadele un karte master card
................................
Man tā bija ar aliexpresi. Veicot pirmo pirkumu viss aizgāja, bet kad pēc mēneša mēģināju veikt vēl vienu pirkumu, tā nekā.
Ar samaksau ar karti motakos gan nav bijušas problēmas. Procedūra jau aprakstīta. Pēc pasūtījuma pieteikšanas piezīmēs ierakstu, ka gribu maksāt ar karti un uz e pastu atnāk adrese, kur to izdarīt.
Bet ar paypalu vispār negribu kontaktēties pēc tam, kad ar tā starpniecību man iztīrīja karti vairākos piegājienos 2 dienu laikā. Parasti es uz kartes neko neturu. Pēc pasūtījuma veikšanas pārskaitu vajadzīgo summu uz karti no cita konta. Bet toreiz sadomāju veikt lielāku pirkumu un pamazām veicu uzkrājumu tieši uz kartes konta.
Visjautrākais tas, ka mans paypal konts bija slēgts aptuveni 2 gadus pirms tā. Kad beidzās kartes derīguma termiņš, paypal kontu nepagarināju. Nebija vajadzības uz to brīdi. Pirkumi ar manu karti caur paypal tika veikti no Latvijas un ASV adresēm.
Līdz tam es ar šo karti biju veicis pirkumus izmantojot paypal un vienu internetveikalu ASV, kur var ar karti samaksāt pa tiešo. Tā kā nekur citur kartes dati neparādījās.

vlDream
04.Jan 2019
+
patīk
-
Nu tad parādiet kā to var izdarīt gudrie !!! iekš motaki.ru ka var ar karti un nevaig paypal !!!

vlDream
04.Jan 2019
+
patīk
-
Uztaisiju pasūtijumu visu aizpildiju itkā un beigās uz e-pastu viņiem prasiju linku ka gribu ar karti visa bet beigās izrādijās ka man ir mastecard citadelei tad šie atsūutija uz e-pastu linku uzspiedu uz linka un tas aizveda uz motaki lapu kur pēc tam no motaki pārlec uz Sberbank aukstāk var redzēt ievadot jau garo no karten nr jau parādijās sarkans apkārt ar visu to visu ievadiju visus datus kur var manīt un beigās tik un tā izmeta šo Операция отклонена. Проверьте введенные данные, достаточность средств на карте и повторите операцию kontā nauda ir un 10 reiz izmēģinājos un visu laiku tik šito taisa... Paņemu sievas karti arī citadele tas pats.. Neko darīt dabuju prasīt linku motaki uz PAYPAL nācās maksāt caur to 5 eiriki aptuveni paypal pievāca ... Pats paypals ir viņam savi plusi un minu ir bijuši dažadi brīnumi ar viņu bet ne pārāk lieli .. diemžēļ ir veikali kur tikai ar paypal iet tikai cauri .. bet ja tevi kāds pārdevējs uzmēt tad vieglāk naudu dabūt atpakaļ kaut ir bijuši gadijumi ka ar visu paypalu viltīgs pāredevs apkāš ..

Pēdējie ziņojumi Forumā