Aizmirsi paroli?


kasits
25.Dec 08:52
+ 0
patīk
- 1
Par vertibu pec markejuma gruti spriest. Jo kad es komplekteju Kijevlanin K1B tad Sachs motors ir daudz biezak sastopams par originalo KmZ. Tas liecina par razosanas apjomu skaitliem, lai ari sachs saka razot jau pirms kara, tas tomer ir vairak sarazots.

mopis28
25.Dec 18:50
+ 1
patīk
- 1
Da ne jau par to runa, vienkarši viss ir vertigs kas nav krievu , tā es biju domajis:)

modža
26.Dec 04:40
+ 2
patīk
- 0
Nezināju gan, ka viens no vērtības noteikshanas īpashiem kritērijiem ir "krievu" vai "nekrievu". Pēc shādas logjikas vadoties shī topika autora iesāktais ir galīgi garām.
Es gan ceru, ka tomēr izdosies sho projektu pabeigt ar skaistu rezultātu.

mopis28
26.Dec 13:12
+
patīk
-
Vērā ņemams kriterijs Vai nu rietumnieku orginals vai krievu kopija, praktiski neatzistu krievu tehniku Es tajā nesaskatu vertibu, Tikai tik cik iegulditais darbs un materials, respektivi tikai pievienotā vertiba

MrIks
26.Dec 21:47
+ 4
patīk
- 0
Tēma pārvēršās interesantā diskusijā un dilēmā, kas arī man jau kādu laiku rada pārdomas. Nenoliedzami ka arī pie mums (bijušā postpadomju telpā) ir radīts sava veida šo GAZ AA (polutarku) kults. Manuprāt viņu vērtība ir nepamatoti augsta. Pie tā vainojams šī auto varoņstāsts Otrajā pasaules karā un arī tas ka viņu ir saražots krietni mazāk kā pirmsavots - FORD AA. Kopā ar A modeli FORD skaits ir ievērojami lielāks.
Agrīnie GAZ AA modeļi ir 1:1 ar FORD AA 1931. gada modeli. Ja GAZ detaļas vairs netiek ražotas, tad FORD detaļas tiek ražotas gan. Pat Krievijas restaurātori plaši iegādājas šīs jaunās FORD daļas. Tā kā man iegādātais GAZ AA sākuma komplekts ir diezgan "pavājš" , parādās doma no ASV nopirkt FORD AA restaurācijai.
Ieskatam šo FORD AA, kas vēl nesen ar koka virsbūvi kalpojis kā skolas autobuss, neviens nepērk par $ 1800... Ceļš uz LV būtu vēl kādi EUR 2000. Tas summāri tik un tā ir mazāk par GAZ AA cenu šeit.
http://content7-foto.inbox.lv/albums/v/vestule/GAZ_AA/FORD-AA.sized.jpg
http://content7-foto.inbox.lv/albums/v/vestule/GAZ_AA/FORD-AA-1.sized.jpg

Martins
12.Jan 10:11
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1515744661-aa-62.jpg

Raimonds K
31.Jan 20:08
+
patīk
-
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 123Nākošais »