Aizmirsi paroli?

[ri4a]
03.Sep 2007
+
patīk
-
kads man var pateikt kad bus igaunija tuvakais retro tirgus un kur vinjsh tieshi ir ?to ka vinjsh atrodas 20km no tallinas zinu bet kur nezinu un kad ar! :roll:

Aldis
03.Sep 2007
+
patīk
-
[ri4a] :
kads man var pateikt kad bus igaunija tuvakais retro tirgus un kur vinjsh tieshi ir ?to ka vinjsh atrodas 20km no tallinas zinu bet kur nezinu un kad ar! :roll:
Tirgus būs 7 oktobrī. Vietas nosaukums Kurtna (opmēram 20-30 km pirms Tallinas)

Aldis
03.Sep 2007
+
patīk
-
[ri4a] :
Aldi bet no cikiem lidz cikiem ir zinams? :roll:
Nu sāk skraidīt ar lukturīšiem jau kādos 3-4 no rīta. Līdz cikiem ? Nu nezinu, es personīgi ilgāk par 12 neesmu tur bijis. Viss notiekās tāpat kā Ikšķilē, tikai Kurtnas tirgus parasti ir 2X lielāks. Ja grib kautko nopirkt un paspēt visu apskatīt, tad būtu vēlams vismaz 5 no rīta būt tirgū. Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ.

Mixx
17.Mar 2008
+
patīk
-
Droši vien būs jūnija 1. svētdiena un septembra 1. svētdiena, kā jau parasti.
Gan jau mēs būsim. :)

Gints
26.May 2008
+
patīk
-
Nu tad tuliņ tuvojas kārtējais maģiskais tirdziņš, kuru es šogad apmeklēšu 1. reizi! Ceru tur iepirkt sev vjatkai vajadzīgus/ nevajadzīgu nieciņus :)

Kurš vel domā braukt?

Letinjsh
26.May 2008
+
patīk
-
uz tirgu šogad ar aizbraukšu! neteikšu ka man tur ko vajag, bet nu redzēs! :)

Kaibinjsh
29.May 2008
+
patīk
-
No šādām vietām labāk pa gabalu, savādāk ģimenes budžetā var nežēlīgs robs iemesties. :D Ja jau sēž seņčiem uz kakla (kā mazgadīgā šī foruma apmeklētāju daļa), tad jau var "krāmus" pirkt. Veiksmīgus pirkumus! Lai pārdevēji labi nopelna un pircēji lēti iepērkas.

Gints
29.May 2008
+ 0
patīk
- 1
mani jau reaali ar nevar laist sitaados pasaakumos :D es panemsu tik konkreetu naudas daudzumu un visas kartes atstaashu maajaas, savaadaak nebuus ar ko aizbraukt vairs liidz darbam un maiziiti nopirkt :D
Bet nu jau konkreetas lietas esmu iedomajies iegadaties.. bet skjiet ka man pietiktu ar Mixx garaazu....

P.S. atvainojos,ka nav garumzimes, bet sitam kompim nav tadu...ta jau cenos rakstit ar garumzimem.

Pēdējie ziņojumi Forumā