Aizmirsi paroli?

Kaibinjsh
30.May 2008
+
patīk
-
Krāns pagarinās :D Bet ka nesanāk kā ar visiem retro pasākumiem. Bumbas man var nesiet, jo nekur publiski neesu ziņojis ka kādā taisos piedalīties. (Kā arī nav man īstas retro tehnikas ar kuru tajos pasākumos piedalīties).

ecrire
30.May 2008
+
patīk
-
:D :D noteikti biuushu :D laikam ka pagajushgad pats sev iedalishu konkretu naudas summu... ne vairak nemazak un pirkshu tikai uzs to :D pagajushgad panjemu tikai 30ls un ar to ar pietika ;D bet vispar tie retro tirgonji jebkadu meslu megjina par retro origjinalu tirgot :D jamaak kauleties :) vai jagaida 15 min pirms slegshanas... tad lielaka dalja gatavi pardot pa leto ka tik nau majaas javed :D :macies:

Krišjānis
30.May 2008
+
patīk
-
Kāds man varētu izstāstīt kā uz turieni tikt no Ikšķiles dzelzceļa stacijas?

Gints
30.May 2008
+
patīk
-
ieej zl.lv un ieraksti kartē adresi... nu diezgan patālu tev sanāks iet...

[ri4a]
30.May 2008
+
patīk
-
bet tirgus sakums ap 5-6rita lidz kadiem 12-13:00 :macies:

Krišjānis
30.May 2008
+
patīk
-
Man vilciens Ikšķilē iebrauks 7.02 :) cerams, ka paspēšu

Ģirts
30.May 2008
+
patīk
-
es cik saprotu tas tirgus kautkur pie Daugavas notiek?

HE
31.May 2008
+
patīk
-
Tā gan, to vietu atrast man liekas problēmas nevar sagādāt :p ganjau pa ceļam kāds būs uzkarinājis kādu zīmi.

Kristaps
01.Jun 2008
+
patīk
-
Tik daudz krāmu un nevajadzīgu lietu, ka pat ļoti, ļoti gribēdams kaut ko nopirkt, neko labu un noderīgu nevarēju atrast.

Tukšā negribējās braukt mājās, tāpēc nopirku Riga 13, stūres rokturi. :D

Atpakaļ ceļā uz Rīgu iebraucu Rumbulā un nopirku daudz ko vajadzēja.

Letinjsh
01.Jun 2008
+
patīk
-
jā daudz kas nevajadzīgs bija, bet nu izdevās atrasti pilnīgi jaunu kurbuli priekš mini un divus mikuni izh PS karburatorus (cena 3Ls par abiem) :) nevarēju nepaņemt!

ja
02.Jun 2008
+ 0
patīk
- 1
Es gan redzeeju daudz ko interesantu, uzzinaaju lietas ko agraak nezinaaju, satikos ar draugiem kurus ikdienaa nesatieku, samainiijos ar jaunu pazinu tel.nr.,kaa arii nopirku siikuminjus un meeteliiti.

Gints
02.Jun 2008 | Pēdējo reizi labots 02.Jūn 2008 15:36; labots 1 reizi
+
patīk
-
Es ar guvu pozetīvas emocijas un tika šis tas iegādāts:

no Mixx pilnīgi jauns Vjatkas cilinds, no [ri4a] grāmatiņa par kravas rolleriem, no viena vīrieša, kurš ar esot forumā(beigās noskaidroju - niks "dezamet"), 2 kastes vjatkas dzinēja detaļas, starp kurām atradu arī kautkā cita detaļas :D vēlāk ielikšu te varbūt kādam kas noder no neVjatkas detaļām... Papļāpāju ar vienu motoveterānu, kuram mūžā bijuši 55 motocikli :shock: ...

Pēc visa apmeklējuma sapratu, ka restaurēt veco Jawu ir gandrīz bērnu spēles :D tak viss kā uz paplātes ir sapērkams jauns, pilnīgi kaudzēm... protams es nezinu cik tād detaļas maksā, bet pieejams ir ļoti,ļoti daudz.
Nepatika tas, ka tās kara relikvijas tur pa vidu maisās - varēja kautkā nodalīt vieni pa labi, otri pa kriesi... jo tas tirdziņš nebija tik ilgi,lai varētu tieši koncentrēties uz vajadzīgo produktu + vel pa vidu maisās nevajadzīgas lietas... savukārt ganjau bij cilvēki kuri domāja pretēji - meklējot savu iekārojamo duncīti pa vidu maisijās eļļainu bleķu čupas...

bet tā diena pavadīti lieliski!

Pēdējie ziņojumi Forumā