Aizmirsi paroli?

kasits
04.Sep 2017
+
patīk
-
Svetdien bija pelkes un lavieresana pa euro paletem bet visuma sausam kajam

alvis1237
06.Apr 2018
+ 1
patīk
- 0
Senlietu kolekcionāru un restauratoru saiets Ikšķile 02.-03.06.2018. AAK 29437760 Agris

[ri4a]
06.Apr 2018
+ 1
patīk
- 0
kšķiles tirgus ir viens liels bardaks. tur jau vares braukt pirmaja datuma meklet daļas.....

alvis1237
26.Apr 2018
+
patīk
-
Ahaa :D

alvis1237
13.May 2018
+ 1
patīk
- 0
Senlietu kolekcionāru un restauratoru saiets Ikšķile 02.-03.06.2018. AAK 29437760 Agris

Vespists
02.Jun 2019
+ 4
patīk
- 0
Izskatās, ka treknie gadi atgriezušies... Ikšķilē viens tirgoja IŽ 49 pārpalikumus pa 3000eiro!
Ar pārliecību varu apgalvot, ka pa šādu cenu tādam lūznim var droši iet ar līkumu un nopirkt jau normālu pirmskara angli, franci, vācieti!

[ri4a]
02.Jun 2019
+ 2
patīk
- 0
Vespists 2.Jun 2019 22:33
Man personigi neizdevas atrast neko kas man interese.
Tada sajuta ka beidzot dzelži ir beigušies...

kergers
02.Jun 2019
+ 2
patīk
- 0
Man pāris iepriekšējās reizes bija faktiski pa tukšo, bet šoreiz beidzot izdevās dabūt vajadzīgos Velorex kronšteinus. Skaidrs, ka tās nav baigi retās lietas, bet šoreiz vismaz bija no kā izvēlēties un ko ņemt. Es biju sestdienas rītā, kad cilvēku bija pilns un pat rindā uzgaidīju, kamēr tiku iekšā. Parasti sanāca vienmēr braukt svētdienā, kad visi labumi jau bija aizgājuši :)

zaika
03.Jun 2019
+ 1
patīk
- 0
6v spuldze korpusinja izha lukturī 10e maksa, visi ka viens

kasits
03.Jun 2019
+ 0
patīk
- 1
Daļa foruma lietotāji ir tirgotāji šajā tirgū, paši liek neadekvātas cenas, tad pectam par to brīnās.

KramsXX
03.Jun 2019
+ 1
patīk
- 0
6v spuldze korpusinja izha lukturī 10e maksa, visi ka viens
..............................................................................................................
Te arī slēpjas atbilde uz forumā vairākkārt izskanējušo jautājumu pārmetuma formā - nu ko Jūs tur no Krievijas pērkat ...?
Tur plika T/T 6v spuldze (jaunajā un vecajā variantā) vidēji maksā ap 80 rubļiem.
Jauns priekšas lukturis (jaunajā versijā) ap 850 rubļiem. Vecais variants ar spidometru, aizdedzes atslēgu gan būs dārgāks. Cik tas ir eu katrs var sarēķināt pats.

rechijs
03.Jun 2019
+ 2
patīk
- 0
Arī es sapirkos daudz dažādus sīkums priekš sava 354 motora :)
arī radās sajūta, ka tas ir kautāds beigu sākums veco dzelžu ērai konkrētajā tirdziņā.

kasits
03.Jun 2019
+ 0
patīk
- 1
Tas ir tik visa sākums, kad tirgū kontroles šie uzpircēji kuri iepērk visu neskatoties uz marku vai modeli. Foruma ir vairāki šādi personāži kuri regulāri redzami tirgus laukumā. Vārdos nesaukšu, bet pat par beigām detaļām prasa neadekvātas cenas.

Zirnis
04.Jun 2019
+ 1
patīk
- 0
Ir ir traki, bet veco dzelžu ēra beidzās tad kad viņi pārstāja būt jauni, tā kā nāksies vien dzīvot tālāk.
Cēsīs, brauc arī uz Plāča tirgu, ir viens spekulats kurš par Rīdziņas karburatoru prasīja 15 eiro. Bez trosītes vai troses ligzdas, tikai pats karbis, dīze un filtriņš. Paldies kādam kuru šeit nepieminēšu kurš Ikšķilē man nopirka ko vajag, pats netiku.
Nevajag ļauties cenu skrūvētājiem, jāmeklē vien kaut kā pa kaktiem.

Gintsb
04.Jun 2019
+ 1
patīk
- 0
Zirnis 4.Jun 2019 00:07
Nevajag ļauties cenu skrūvētājiem

Šim ir arī otra puse. Visbiežāk taču, kādam, kuram jāizvāc tukša ''opīša'' garaža, nav vēlēšanās pa detaļai Jums, pie tam mistiskā laika nogrieznī, kaut ko tirgot, tikai visu prom - tolmets vai minētie uzpircēji, un ja vēl sanāk kādi pārdesmit eiro... Šajā variantā, caur šiem uzpircējiem arī paliek iespēja kādam tikt pie kārotās detaļas.
Esmu pabijis vietējā tolmetā, uz alumīnija kaudzes pusi var iet cilvēks ar stingru raksturu un augstu psiholoģisko noturību :)

roliss50
04.Jun 2019
+ 2
patīk
- 0
ko varaat ņemties,dārgi neadekvātas cenas ,manas dzelzis pa cik gribu pa tik tirgoju nepatīk nepērc,pastaigā pa tirgu pameklē lētāk.Ir atternatīva izvīlē pats,vīli zināsi kur nopirkt.

spriditis
07.Jun 2019
+
patīk
-
Biju svetd. un sapirkos diezgan daudz. Labākais bija, ka no leiša nopirku gaujas pr. dakšu pa 9eiro, ko sesd. leitis bija jau tirgu nopircis pa 5eiro........ Biju cerējis ka no mopēdiem Riga būs blīvju komplekti, trosītes jaunas utt., vismaz neatradu..

dzintariino
30.Aug 08:19
+
patīk
-
es pareizi sapratu, gan Ikšķiles gan Biķernieku tirgi notiek vienlaicīgi?
K.kāds sviests nevarēja pabīdīt 1 nedēļu tur vai šur.
Varbūt kāds zin kur būs vairāk moto dzelžu?

[ri4a]
30.Aug 09:10
+ 2
patīk
- 0
dzintariino 30.Aug 2019 08:19
Personigi braucu uz aak kluba organizetajiem pasakumiem. Biķernieki.

30. augustā un 1. septembrī Biķernieku trasē notiks biedrības “Latvijas Antīko automobiļu klubs” organizētās Senlietu kolekcionāru un restauratoru dienas.

Šis ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un retro lietu cienītāju pasākums. Jau vairāk kā trīsdesmit gadus Latvijas Antīko automobiļu klubs šāda veida saietu divas reizes gadā rīko Ikšķilē, bet sākot no šī gada tas tiks rīkots Biķernieku trasē. Tā ir iespēja satikt hobija domubiedrus, dalīties pieredzē par dažādu priekšmetu restaurāciju, papildināt savas kolekcijas ar jauniem eksponātiem, vai arī vienkārši iegūt kādu senu sadzīves priekšmetu, gleznu vai vāzi sava mitekļa interjeram. Saietā piedalās dažādu liet krājēji, bez jau minētajām lietām iespējam atrast gan rezerves daļas savam retro automobilim, motociklam vai velosipēdam, gan arī senāku laiku periodiskos izdevumus, kalendārus, grāmatas, rotaļlietas un porcelāna izstrādājumus.

Vespists
30.Aug 15:19
+ 3
patīk
- 0
Ikšķilē nekā nebūs, jo AAK draudzīgie tirgotāji būs Biķerniekos, kur beidzot civilizētos apstākļos retro atmosfēru varēs baudīt ne tikai pārdevēji, bet arī pircēji, jo nebūs jābrien pa dubļiem!

Iespējams ikšķilē kaut kas notiks, bet tas noteikti nebūs tas tirgus, kuru mēs pazīstam!

Es rīt uz Biķerniekiem!

Pēdējie ziņojumi Forumā