Aizmirsi paroli?

Didzis
30.Aug 16:37
+ 1
patīk
- 0
Grūti pateikt, kur, kas būs, bet vismaz es braukšu uz Ikšķili. Biķernieki varbūt ir ērti rīdziniekiem, kuri ar troleibusu brauc uz tirgu. Citādāk tur nekā laba nav priekš pircējiem ar auto. Cita lieta, ka vajadzētu vienreiz atdalīt auto-moto dzelžu tirgotājus no šaujamo-duramo un citu krāmu tirgotājiem. Cerans, ka AAK metīs pie malas savas ambīcijas un atgriezīsies Ikšķilē.

protektors3
30.Aug 16:57
+ 1
patīk
- 0
Man vairāk interesē kur pie Biķernieku trases nolikt auto, jo stāvietu, izskatās, ka būs aizņemta ar tirgotājiem...

zamarano
30.Aug 23:44
+
patīk
-
Ikšķilē šodien bija pašvaki. Puse no kopējās platības, kas bija iepriekš atvēlēta, bet šobrīd atvēl'tajā laukumā bija ļoti tukšs. Ikšķilē šodien bija pārsvarā leiši. Neatliks nekas cits kā rīt braukt uz Biķerniekiem.

oilmaster
31.Aug 12:50
+ 3
patīk
- 0
Biķerniekos stāvvieta ar auto bez maksas. Nopakoties bez problēmām, vīri dzeltenās vestēs laipni norādīja kur labāk nolikt auto. Salīdzinot ar Ikšķiles dubļiem un bardaku viss ir daudz labāk organizēts. Pārmaiņas ir uz labo pusi.

Alnis
31.Aug 15:51
+
patīk
-
Biķerniekos tirgū 31.08.2019. saknipsēju, kas, nu, man acīs "iekrita"
http://www.alnisg.id.lv/alnis/hob/retro/moto/foto_sat/20190831_tirgus_bksb/index.html

Didzis
31.Aug 18:32
+ 2
patīk
- 0
Nu nezinu, Ikšķilē viss bija OK. Droši vien, kas kuram interesē. Man Ikšķile patika labāk. Ja Biķerniekos būtu tikai auto-moto lietas, tad sava loģika visam tam būtu.Nav normāli, ka abos tirgod tirgo no visa pa bišķim. Gan jau paŗdevēji izvēlēsies, kur labāk. visādā ziņā pircēju Ikšķilē bija vairāk. Ko dod asfalts zem kājām, ja neko nepārdod.

Vespists
01.Sep 21:54
+
patīk
-
Es no cilvēkiem, kuri bija abos tirgos, dzirdēju pilnīgi pretējo, ka Ikšķile nīkuļoja ar pāris racējiem un interesentu pulciņu.

Biķerniekos pats biju - tauta netrūka, viss ideāli, pārdevēji un pircēji smaidīgi! Bezmaksas stāvvieta turpat aiz vārtiem, viss noorganizēts teicami. Bija arī ko nopirkt, pat latvieši bij izvilkuši pirmskara detaļas, lietuvieši protams arī.
Aleksejam Popovam bija tāds klāsts un cenas, ka ņemt un ņemt.

Oskars
02.Sep 09:40
+ 2
patīk
- 0
Man likās dīvaini, ka Ikšķilē vispār kaut kas notiek. Publiskajā telpā visi par Biķerniekiem runā utt.
Bet kas tad uzņemas vadīt Ikšķiles pasākumu? Es biju domājis, kas Ikšķilē bode būs slēgta un viss pilnvērtīgi notiks Biķerniekos. 5dien nobraucu garām un skatos ceļ teltis un notiek jau andele.
Protams tirgotāju nebija tik daudz kā parasti, bet priekš sava Iž PS kaut ko iegrābu un likās ok.
6dien aprunājos ar dažiem tirgoņiem, teicās, ka uz 7dienu laidīs uz Biķerniekiem.
Nelielai atkāpei:
Ceru jaunajā gadā, vasaras sākumā, būs nedalīts pasākums vai nu Biķerniekos vai Ikšķilē!

wiper
02.Sep 21:27
+ 6
patīk
- 0
Problēma ar Ikšķili ir tā, ka lietus gadījumā tu brien pa dubļiem, karstuma gadījumā pilnas acis un mute ar smiltīm kā pircējiem, tā pārdevējiem. Saprotams, ka nostaļģija un man kā pircējam agrais rīta brauciens uz Ikšķili ir sava veida rituāls divas reizes gadā, bet jāpiekrīt, ka Biķerniekos viss bija daudz civilizētāk. To dzirdēju ne vien no apmeklētājiem, bet arī no tirgoņiem, jo īpaši attiecībā uz vietu rezervāciju, labierīcām utt.

Manas prognozes ir tādas, ka Biķernieku tirgus tikai augs, ne vien no tā aspekta, ka tur viss civilizētāk - asfalta segums, tualetes utt., bet arī tādēļ, ka pilsētnieki var atskriet un pasirot, jo lai šautu uz Ikšķili ir jābūt entuziastam, bet Biķernieki ir izdevīgi arī tīri ziņkārīgajiem vai tūristiem (kuru arī netrūka).

Ikšiles organizatoriem ir jādomā - var rīkot citos datumos, tad būs vairāk apmeklētāju/tirgotāju, ja mēģinās iestāties pozā un kaut ko pierādīt - zaudētāji būs kā trigotāji, tā pircēji.

Skaidrs, ka Ikšķilei ir savs šarms un romantika, bet kā mēs zinām šīs divas lietas vienmēr zaudē, kad mērojas spēkiem ar progresu...

Didzis
03.Sep 10:45
+ 3
patīk
- 0
Nu nebūs Biķerniekos brīnumi. Zeme ta privāta un būs gan jāmaksā par autiņa novietošanu, ieejas biļeti un tirgošanās placi. Tas tik tā pirmajā reizē izdevās. Kā sajutīs naudas smaku tā Rīgā pilnīgi par visu ir jāmaksā un tapēc vien man Rīga riebjas. Es uzskatu, ka tirgošanās datums būtu jāmaina AAK. Nu un kas, ka viņi iedibināja ikšķiles tirgu, paši arī uzmeta to. Ja ir tāda interese par veciem lūžņiem, tad kapēc Latvijā nevar būt tirgi biežāk. Gan jau pircēji noteiks, kurš tirgus viņiem patiks. Pārdevēji tirgosies gan dubļos, gan uz parketa grīdas.

italis
03.Sep 14:42
+ 1
patīk
- 0
Didzis 3.Sep 2019 10:45
tā Rīgā pilnīgi par visu ir jāmaksā un tapēc vien man Rīga riebjas.

Labais.

spriditis
11.Sep 08:55
+ 2
patīk
- 0
Biju Ikšķiles tirgū, interesē moto tēma un palikšu pie tā, ka krāmu tirgus paliek tur... Jā, tirgotāju bija mazāk, kā parasti. Tirgojās daudz leiši, tātad pie naudas tika... Par tiem dubļiem, smiltīm- laikam smalki esam palikuši, bērnībā neviens nav provējis smiltis!!!!........

Pēdējie ziņojumi Forumā