Aizmirsi paroli?

elf
11.Feb 2017
+
patīk
-
Nedēļu atpakaļ pasūtīju..piegāda 3500 rubļu...

Difers
11.Feb 2017
+
patīk
-
Lēti nav.

elf
20.Jun 2018
+
patīk
-

zaika
21.Jun 2018
+
patīk
-
Interesanti kas vinjam ieksha, kjinas detaljas vai tads saglabajies noliktava no 90'tajiem

Difers
21.Jun 2018
+
patīk
-
Jupiters ar šķidrumu neparādijās tik uz 2000šo?

Ilmis
22.Nov 03:58
+
patīk
-
Plānoju tuvākajā laikā sūtīt šo to no motaki.ru varbūt kāds grib pievienoties?
Kā tur ar muitu sanāks, neliks maksāt vēl PVN vai arī motaki.ru ir tik draudzīgi, ka raksta, ka mazvērtīga prece?

elf
22.Nov 10:06
+
patīk
-
Līdz šim nelika maksāt ne PVN ne muitu .

mopedists160
22.Nov 22:44
+
patīk
-
Ilmis 22.Nov 2019 03:58

Kad es sūtiju motaki bija norādijis mazāku vērtību.

ugis
29.Nov 22:35
+
patīk
-
sveiki man tur gruti samaksat ka jums veicas ar so jautajumu

vlDream
30.Nov 06:14
+
patīk
-
ugis 29.Nov 2019 22:35
sveiki man tur gruti samaksat ka jums veicas ar so jautajumu
Kā tas ir grūti ? no kādas i veikala

ugis
01.Dec 07:57
+
patīk
-
motaki.ru/
banka nenem preti un es pac ar internet banku nevisaij labi saprotos jo tur prasa daudz info

Logins
01.Dec 11:54
+
patīk
-
Vienīgais ko varu ieteikt ir izmantot naudas pārskaitījumus caur platformām kā western union vai kadas tur piedāvā, vai arī paypal. Tā 5% komisija ir nieks salīdzinoši ar bankas komisiju 30 eur, protams ja vien tev nav konts kādā no Krievijas bankām.

ugis
01.Dec 20:05
+
patīk
-
o paldies pameginasu

AlexM
01.Dec 20:21
+
patīk
-
motaki no kartes uz karti bez komisijas var parskaitiit

KramsXX
02.Dec 06:58
+
patīk
-
Motaki maksāju ar karti, nekad nav bijis problēmu. Piezīmēs jāieraksta, ka maksāsi ar karti un uz e pastu atsūtīs saiti uz kuras noklikšķināt.

vlDream
02.Dec 14:44
+
patīk
-
Ar motaki ir ka kuram paveicas no sakum es ar laidu caur PAYPAL bet otreiz caur bankas karti un rezultāta ar bankas karti nezunu kapec nevareju noreķināties .. un dabuiju maksāt caur PAYPAL un PAYPALS ar paņem bik savu eiriku par to ..

Ilmis
Vakar 04:10
+
patīk
-
Sūtot no motaki nevar baigi uzrauties uz muitu, jo īpaši, ja viņu norādītā summa ir vairākas x mazāka, kā reālā?

AAARIS
Vakar 13:06
+
patīk
-
Ilmis 5.Dec 2019 04:10
Sūtot no motaki nevar baigi uzrauties uz muitu

Nav svarīgi, no kurienes sūta - uzrauties var vienmēr, jo muita šad un tad izlases veidā lūdz precizēt sūtījuma vērtību (piemēram, palūdzot bankas pārskaitījuma izdruku vai pasūtījuma apstiprinājumu no internetveikala). Nu, un tad jau pats saproti...
Jāpaļaujas uz veiksmi un jācer uz to labāko. Lielākoties viss izdodas, bet var arī nepaveikties. Man, piemēram, reiz palūdza precizēt summu pasūtījumam no aliexpress. Par laimi summa bija neliela, bet dažus EUR par PVN tomēr nācās samaksāt.

Ilmis
Vakar 13:15
+
patīk
-
Varbūt drošāk ir norādīt piemēram 30eur, lai kaut cik sanāktu maksāt un tad vismaz nebūs ieinteresēti pētīt dziļāk?

AAARIS
Vakar 14:13
+
patīk
-
Ilmis 5.Dec 2019 13:15
Varbūt drošāk ir norādīt piemēram 30eur

Zini, mūsdienās nekas nav droši! :) Muitai ir tiesības arī paciņu atvērt, ja kas... Un tad jau arī tie uzrādītie 30 EUR nepaglābs. Motaki pavaddokumentos ne pārāk precīzi uzrāda iepakojuma saturu - tur būs gan skaita neatbilstības, gan kādi nenorādīti preču nosaukumi. Dabūsi sev kontrabandu lielos apmēros! :D :D :D

Kā jau minēju, visas pārbaudes tiek veiktas izlases veidā, varbūt to paciņu nemaz neredzot. Lai liktos aizdomīgi, pietiks jau ar to vien, ka svars ir lielāks. Tās pakas viņiem caur pastu tūkstošiem dienā iziet, visas tāpat nevar pārbaudīt.

« 123 »

Pēdējie ziņojumi Forumā