Aizmirsi paroli?

Kristaps
14.Apr 2015
+
patīk
-
Uz Iž Jupiter 3 arī mēģinu uzstēlēt VAPE.

Kā var noregulēt aizdedzes momentu?

Vai arī metam ārā to tapu (pusmēness formā) un sēdināt rotoru vienkārši uz kloķenes konusa virsū?

Jensens
14.Apr 2015
+ 1
patīk
- 0
Mēs metam ārā to mēnestiņu. nu un tad pieskrūvējot rotoru jāķer aizdedzes moments.

Krastinjsh
14.Apr 2015
+ 1
patīk
- 0
No http://www.powerdynamo.biz/eng/systems/7273/7273inst.php :

"Take the woodruff key from the crank. You will not need it any more. Please do not forget to do so, otherwise you will have trouble later on in the assembly. (Remark: This woodruff key does not actually hold your rotor on the shaft, this is done by the cone. it simply guides to the correct setting which will now be otherwise achieved.) "

Pašam arī tikko atnāca Vape komplektiņš, brīvdienās liksim virsū.

sabanovs2
04.Aug 2015
+
patīk
-
Tad tā arī ir, ka bezkontaktu 12v jawas aizdedzei ir tikai jaizurbj 2 urbumi stiprinājumā?
Varbūt ir vēl kaut kas, kam ir jāpievērš uzmanība?

No elektrības lietam nejēdzu daudz, māku spuldzīti nomainīt :D:D

paldies.

zain
04.Aug 2015
+
patīk
-
Tie caurumi stiprinājuma plāksnē ir jāizurbj precīzi, lai sakristu ar Jupiter skrūvju caurumiem motora blokā.

Var gadīties (var arī negadīties). ka būs jāizfrēzē aizdedzes vāks par dažiem mm, lai magnēta zobs neķertos.

Viss pārējais jāliek pēc instrukcijas.

Ja Tu neko vairāk par lampiņas ieskrūvēšanu neproti , tad kā Tu domā VAPE savienot ar moča elektroinstalāciju?

5588
02.Oct 2015
+
patīk
-
Vai šeit kāds ir pasūtījis pa taisno no VAPE aizdedzes komplektu IŽ planeta 2.
Ir problēma izvēlēties vajadzīgās detaļas, jo pašm jākomlektē, vēl ir doma esošo 6V sistēmu aizstāt ar 12V.
Protams pastāv variants Nr.1 pasūtīt pilnu komlektu powerdynamo.eu, cena 270EUR un Variants Nr. 2 nopirkt Jawa veikalā 210EUR+meklēt kas pielāgo Ižam.

Indriksons
02.Oct 2015
+
patīk
-
Grasījos tieši kaut ko sūtīt no turienes, bet tur viss ir "out of stock" visur klāt sarkanās atzīmes, ka nav pieejams. Aizsūtīju epastu ar jautājumu kad varētu parādīties man vajadzīgais komplekts, bet nekādu atbildi tā arī neesmu saņēmis.

Par pielāgošanu te jau viss ir sarakstīts, tur vienkārši nav ko pielāgot. Vienkāršākajā variantā divi papildus urbumi un viss.

5588
04.Oct 2015
+
patīk
-
Indriksons

Kādam mocim Tu taisies pasūtīt?

Man interese ir par Iž Planeta 2 (viencilindra) un man negribētos čakarēties ar pielāgošanām un caurumiņu bakstīšanu.
Ja varētu sakomplektēt VAPE sanāktu lētāk, sliktākajā gadījumā pasūtīšu pilnu komplektu no POWERDYNAMO un tad iemetīšu šeit detaļu kodus lai turpmāk citiem Planētas faniem būtu vieglāk.

Joprojām ceru ,ka kāds ir bijis pirms manis!

Indriksons
04.Oct 2015
+
patīk
-
Taisījos sūtīt standarta 2cilindru jawas komplektu, uzlikt viņu var kam vajag. Ģenerātora stiprinājums 1; 2; 3., un pirmajiem 4. paaudzes jupiteriem un planētām ir identiski.
Ja nu nenormāli gribas speciālo komplektu planētai, tad vienīgais kods kas tur varētu būt neskaidrs ir pati pamatne ar ko stators stiprinās pie bloka. Te atkal jautājums vai to pamatni maz ražo VAPE? Vai arī pielāgojot konkrētiem modeļiem Powerdynamo tos sūta vēl kaut kur. Powerdynamo lapā ir pieejami rasējumi un attēli, kur var redzēt arī kodus, tomēr liela daļa no tā ko esmu meklējis VAPE.CZ nemaz nav!

dzintariino
22.Jan 2018
+
patīk
-
No elektronikas neko nesaprotu, un iž ju2 gribās uzlikt 12v wapi, kāds varētu uzņemties šādu uzdevumu, Rīga.
paldies jau iepriekš

Rupeiks
22.Jan 2018
+
patīk
-
dzintariino 22.Jan 2018 10:31

Tak jūtūbā viss parādīts

dzintariino
22.Jan 2018
+
patīk
-
ja man būtu saskarsme ar kontaktu aizdedzi, un ne viens motors būtu pārvākts, tad ar elektronisko arī domāju nebūtu problēmas, pieredzes trūkums

KramsXX
22.Jan 2018
+
patīk
-
Man interese ir par Iž Planeta 2 (viencilindra) un man negribētos čakarēties ar pielāgošanām un caurumiņu bakstīšanu.
..............................................
Ir vairāki varianti.
1. Likt Minskas/Voshoda bezkontaktu aizdedzi (ar visu releju regulatoru). Vajadzīgs starpgabals pārejai uz Minskas/Voshoda ģeneratoru. Pārejas rasējumu var atrast krievu internetā.
2. Komplekts bezkontaktu aizdedzei, kas tiek montēts uz standarta ģeneratora kontaktu vietā. Izskatās šādi
https://motaki.ru/motozip/izh/?page=10
Nopirkt var krievijas, Ukrainas internetveikalos.
3. Meklēt Vapi.

KramsXX
22.Jan 2018
+
patīk
-
No elektronikas neko nesaprotu, un iž ju2 gribās uzlikt 12v wapi, kāds varētu uzņemties šādu uzdevumu, Rīga.
paldies jau iepriekš
.........................
Arī priekš Jupītera var iegādāties bezkontaktu aizdedzi, kas montējas un dzimtā ģeneratora kontaktu vietā. Iznāks daudz lētāk.

bubuu44
31.Jan 2018
+ 1
patīk
- 0
Ja vajag varu palīdzēt ar remontu zv 29821992

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »