....neatceros ko pirku centrāltirgus kioskā pāris gadus atpakaļ Planetai 3 , bet pārdevējs jautāja:- viencilindra vai divcilindru dzinējs ??
neesmu interesējies par citiem motocikliem , bet pēc šī pārdevēja teksta pieļāvu , ka Planetai ir arī 2 cilindru dzinēji
Kāpēc tēma nevajadzīga?,nopirku iž motociklu ,bet neatšķiru vai ir jupiter vai planeta,skatos ss.lv,pēc skata vienādi gan jupiter ,gan planeta,kas ir pārdošanā..manam ižam divi cilindri,80 gada izlaidums.
Ar vākiem, cilindru formu, izpūtēju stiprinajumiem, kompresiju un nedaudz kārbas pārnesumu skaitļi atšķirās. Sajūgam vairāk disku piektajam. Citi karburatori.
Neesmu atradis..nav nekur nosaukuma,tā bļitka pie rāmja arī nav,nevienā vietā nosaukumu neredzu,hmm,'tagad mazliet šaubos,vai ir jupiter 3,vai 4,ss sludekļos arī cilvēki raksta tos ciparus,kā pagadās.manam niķelēti dubuļbleķi..
Atradis ,kur meklet , SS ! Ir mums te tada sadala "musu spekrati" tur var drosi skatities un klat parasti pierakstits ,kas orginals ,kas ne. Un tas viss neatejot no datora