Aizmirsi paroli?

kalninjs
20.Oct 22:35
+
patīk
-
bendzins itka sķaidits ar zāģa proporcijām,domaju tās naV pārāk masīvas lai aizdirstu sveci,pagaidām man liekas,ka aizdedzei varētu būt problēmas jo ar ižu maucu offroadā kur ūdens bija līdz ar gaisa filtram.
Bet arī pirms ūdens viņš uzvedās dīvaini,itkā virzuli ar gredzeniem ieliku jaunu un iebraukāju bez lielas slodzes sazin kas viņam tagat nepatīk...

Muravejists
21.Oct 00:05
+ 1
patīk
- 1
kalninjs 20.Oct 2017 22:35
bendzins itka sķaidits ar zāģa proporcijām

Tad jau tur arī tā vaine būs. Sauss klemme. Motors pagalam!

kalninjs
21.Oct 09:27
+
patīk
-
Nu nezinu itka visiem saviem aparátiem škaidiju ar trimera eļļu un itka nedaudz vairāk katru reizi pieleju to eļļu nedomāju ka norāvu klemmi.

kalninjs
22.Oct 20:14
+
patīk
-
šodien paskatijos aizdedzi, kad virzulis ir amp tad kontakts veras vaļā,tākā itkā ar aizdedzi viss varētu būt labi,vai tiešām atkal problēmas ar gredzeniem :(

kalninjs
23.Oct 14:26
+
patīk
-
Noskrūvēju nost izpūtēja līkumu lai paskatītos kas ar gredzeniem,visi gredzeni vietā bet virzulim augšējās malas tākā nograuztas ,vai tas varētu būt pie vainas ka viņš nejiet?Un virzuļa malas bojājumus jānoraksta uz tā ka itka nepareizi šķaidu bendzīNu?

mopis28
23.Oct 17:25
+
patīk
-
zāģu eļļas ir paredzetas zāģiem nevis motocikliem. Ja Virzuļa augšējā kante apkūst , tad respektivi izplūde sāk verties agrāk vaļā un viss cikls mainās. Par iemeslu tam daudz kas var būt,kreiss virzuļa materials, dineja parkarsešana, eļļas proporcijas, pati eļļa, bet galvenais iemesls meklejams braucējā :D

kalninjs
23.Oct 21:30
+
patīk
-
ar kaādu eļļu tad viņu šķaidīt,ižu nēēsmu spīdzinājis un drāzis,nelieli pārbraucieni uz copi vai sēņot ,virzuli pirku jaunu tā laika ar matrealu nevaidzētu būt problēmām ,vel man liekas ka ciema bedznīns pārāk naidīgs.

mopis28
23.Oct 23:48
+
patīk
-
Divtakteni motocikliem, jebkurā moto veikalā, talaka izvele pašam , bet zaģa eļļa lai tiek zāģim:) Parasti jau spīdzinašana kausē kanti lieli apgriezieni un tā, agrāk tas bija krosa čezetām raksturigi pat labie skanigie virzuļi kusa nost ar visām labajām eļļām. Gruti tā pateikt kas Tev Tur ir, nav mans mocis, nekā nezinu, sorī :D

mopis28
23.Oct 23:50
+
patīk
-
vispār ka Tev Tur karburators saregulets, mož pa liesu maisijums, ari tads nenāk par labu

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »