Aizmirsi paroli?

Vespists
07.Dec 09:45
+ 1
patīk
- 0
Par kādu slodzi Tu jautā?

ingussan 6.Dec 2019 23:49
Krišjani-diez kà vini draudzèjas ar slodzi?

Krišjānis 6.Dec 2019 23:17
Pats ar tādiem braucu šosejas jupiteram

ledene
07.Dec 13:29
+ 2
patīk
- 0
Da viņi tak nepirks . Izēdīs smadzes. Kur ražots ,vai izturēs slodzi ,a varbut tu no krievijas pērc ,a varbūt no ādažiem. viss visādas atrunas . Esi pakāsis laiku un enerģiju skaidrojot un tas pa pliku dr....nu. Nu ej noperc wosneri un būs tev labi !! Bet tas jau dārgi. Bet tad sēdi uz čupas un nelien ārā. Pilns nets šitiem skuļītājiem. Nu vēl beigās paprasīs adresi no kurienes var sūtīt. Jūs ko ....

ingussan
09.Dec 09:11
+ 0
patīk
- 1
Nah man japer kkadus nezinamas izcelsmes meslus?kaki maisaa?
Tas laikam biji Tu,kas fb piedavaja man virzuli,bet lidzko sàku izjautat par izcelsmi (razotaju) taa saaka punkoties un uzmeta luupu.????‍♀️????
Es palasiju topiku kur elf ar savu virzulu pieredzi dalijàs.tadel secinaju ka vèlos jau kko parbauditu. Es jau dabuju orginalo jaunu virzuli,gan sazinajos ar maxmoto par wossneri..

ingussan
09.Dec 09:12
+ 0
patīk
- 1
Nah man japer kkadus nezinamas izcelsmes meslus?kaki maisaa?
Tas laikam biji Tu,kas fb piedavaja man virzuli,bet lidzko sàku izjautat par izcelsmi (razotaju) taa saaka punkoties un uzmeta luupu:D
Es palasiju topiku kur elf ar savu virzulu pieredzi dalijàs.tadel secinaju ka vèlos jau kko parbauditu. Es jau dabuju orginalo jaunu virzuli,gan sazinajos ar maxmoto par wossneri..

[ri4a]
09.Dec 10:57
+ 1
patīk
- 0
Ja gribetu tu kautko vairak uzzinat par čehu(slovaku) taisitiem virzuļiem daudz te nebutu muldejis. bet gan guglejis.
Pareiz liec tik virsu originalo jaunu virzuli( padomju daļam ir krietni lielaka kvalitate neka krumu rupnicu ražojumiem)....
Wossneri pavilktnevari tik pat labi ari čehu virzuli pavilkt nevareji, nopirki Padomju širpotrebu.
Lai labi ripo, un neizdeg virzulim caurums.

ingussan
09.Dec 13:15
+ 0
patīk
- 1
Velviens vaukskis ieskreeja pariet:D
Labi zini ka nevaru pavilkt?
Kada jēga bija Tavai kleposanai?
Vari neatbildēt,jo galigi neinteresē..
Saucās-ienācu apjautaties par virzuli.. labs labs

[ri4a]
09.Dec 13:47
+ 1
patīk
- 0
Vespists 7.Dec 2019 09:45
Par kādu slodzi Tu jautā?

ingussan 6.Dec 2019 23:49
Krišjani-diez kà vini draudzèjas ar slodzi?

Krišjānis 6.Dec 2019 23:17
Pats ar tādiem braucu šosejas jupiteram

Pastasti par kadu slodzi tu jautaji?
Tad ari radisim atbildi.
Ja varetu pavilkt Wosneri tad tu nopirktu wosneri nevis mekletu budžeta variantus.
Un nerastos nekadi jautajumi lieki.
Bet ka pats rakstiji tu paņemi originalu virzuli. Kas tev atliek ceret ka viņam neizdegs caurums.

ingussan
09.Dec 14:21
+
patīk
-
Es neesmu zinoš šajà lietà un par tadu wossner uzzinaju tik dazas dienas atpkal.. kaa arii par tiem suzuku virzuliem.
Elf padalinaas ar info un jau sazvaniju maxmoto par vosnera uzsutisanu..
es neienacu meklet budzeta variantus-bet iesmelt info.

Krišjānis
10.Dec 00:28
+ 1
patīk
- 0
Cilvēk mīļais!!
Te Tev mēģina ieskaidrot ko vajag izskatīt un ko noteikti nevajag izskatīt par variantiem. Tici man, esmu uz dažādiem motocikliem izmēģinājis dažus variantus un ir radušies secinājumi. Ja Tev nauda kā spaļi pērc tak to wossneru un brauc laimīgs, vienkārši es cenšos ieteikt, ka ir ļoti labas kvalitātes virzuļi par daudz daudz daudz patīkamāku cenu, starpību, ko ietaupi labāk ieguldi sajūga uzlabošanā. NVS valstu ražotajiem virzuļiem NESKATIETIES pat virsū!
Suzuku vai kādiem tur virzuļiem, ir savādāka ģeometrija.. nu neder neviens tur īsti 1:1!
Tikko gangsta69 arī dabūja kaut kādu no Krievzemes variantu - vizuāli labs izskatījās, uzlika galvu un nevar motoru izgriezt - virzulis pret galvu metās.... nu labi, palikām biezāku blīvi apakšā, bet nu man personigi ticība zuda..
Kā slodzi tura Tu prasi - palasi, kur tiek braukts ar to manu jupiteru, tici man, tas nav nekāds maigais režīms. Vienam urālam saliku motoru ar šādiem virzuļiem - gandrīz uzreiz pēc remonta izbraukāja Ukrainu un bez jebkādām problēmām. Cik emkas ar tādiem nebrauc.. cik citi braucēji mazmotošosejā.. T4 buss ar tās rūpnīcas virzuļiem pusmiljonu km nobraucis..
Cilvēki mēģina palīdzēt!
Reāli es jums saku - ja visi ižisti liktu tos virzuļus, te nebūtu miljons tēmu par virzuļgrupas problēmām.

Gangsta69
10.Dec 09:02
+
patīk
-
Krišjānis 10.Dec 2019 00:28
Tikko gangsta69 arī dabūja kaut kādu no Krievzemes variantu - vizuāli labs izskatījās, uzlika galvu un nevar motoru izgriezt - virzulis pret galvu metās.... nu labi, palikām biezāku blīvi apakšā, bet nu man personigi ticība zuda..

uz mani neatsaucies, es neko neesmu no krievzemes sutijis

Krišjānis
10.Dec 20:14
+
patīk
-
Atvainojos, sajaucu ar gusta.

elf
11.Dec 10:23
+
patīk
-
Ar izgriešanu vien nepietiek,ir jāizmēra atālums no virzuļa līdz galvai. Jābūt vismaz 1.2 mm tad apgriezienos nemetīsies.

« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā