Aizmirsi paroli?

Ģirts
23.Mar 2010
+
patīk
-
Sveiki!
Gribēju pajautāt vai Iž ritošajām daļām (salīdzinājumam otrā un piektā) ir liela starpība,vai ir kautkādi tehniskie uzlabojumi jaunākajām ritošajām daļām?Vizuāli ļoti līdzīgas izskatās tikai bleķi mainijušies...
Vārdu sakot,gribu uzzināt,vai jaunākā iž (ju/pl 5) ritošā daļa ir daudz attīstijusies no (piem iž ju 2) ritošās daļas,un tieši ar ko,un cik daudz tas ir jūtams braucot...
Paldies.

AivisG
23.Mar 2010
+
patīk
-
Ko tu domā ar ritošo daļu? Riteņus? Cik esmu redzējis ižus - trešajam nomainīti tika riteņi uz 18 collam un piektajam bremzes ar 2 ekscentriem priekšā, bišķi labak bremzēja. Tas pa lielam arī viss, pārējais kosmētika un muzejs :D. Bremžu loki no tērauda uz alumīnija tika nomainīti. Deviņdesmitajos piektajiem lika licencēto dakšu un disku bremzes.

Protams neiet runa par Iž PS.

Ģirts
23.Mar 2010
+
patīk
-
Nu lūk,biju uzrakstijis hadene,bet nu zinkā...
Nu ar to es domāju visu moci bez motora,bet tad lielas šķirbas starp viņiem nav?

AivisG
23.Mar 2010
+
patīk
-
Ģirts :
Nu lūk,biju uzrakstijis hadene,bet nu zinkā...
Nu ar to es domāju visu moci bez motora,bet tad lielas šķirbas starp viņiem nav?

Nav. Gandrīz viss ir savstarpēji savietojams, ja neskaita dažus caurumus un ļipas. Krievu laikā stingri skatījās lai nemaina braucamo agregātus no vienas mašīnas uz otru, bet ižiem varēja mainīt krustu šķērsu ko vien grib, ka tik rāmja numurs sakrīt.

Ģirts
23.Mar 2010
+
patīk
-
Skaidrs,domāju,ja būtu baigā atšķirība varētu dabūt tādu rāmi un visu tur sakraut,BET ja atšķirība nav tik liela,tad jēga tik cik vizuāli un varbūt saglabāti pāris retro bleķi,jo man tas mocīts vairāk braukāšanai...
Bet iž ju 5 ir augstāks?

AivisG
23.Mar 2010
+
patīk
-
Ģirts :
Skaidrs,domāju,ja būtu baigā atšķirība varētu dabūt tādu rāmi un visu tur sakraut,BET ja atšķirība nav tik liela,tad jēga tik cik vizuāli un varbūt saglabāti pāris retro bleķi,jo man tas mocīts vairāk braukāšanai...
Bet iž ju 5 ir augstāks?

Ir bišķi. Sēdeklis ir nedaudz augstāks. Ja vajag sīkāku info varu pameklēt atšķirības, sūti PM, man kā reizi viens piektais Jupīters arī ir pašlaik pa rokai.

Ilmis
23.Aug 01:13
+
patīk
-
Viena ekscentra bremzes ir iespējams aizvietot ar 5. paaudzes bremzēm ar 2 ekscentriem? Spidometra trosīte derēs?
Vai liels ieguvums no tām 5 paaudzes bremzēm nebūs?

zaika
23.Aug 06:46
+
patīk
-
Ja piedzisi ka abi loki piegulj bus daudz labak

booo_kat
23.Aug 08:24
+
patīk
-
Jāsamaina viss mehānisms, barabani gan jau ka bija vienādi . Spidometra trosei vajadzētu derēt. Ar 5.paaudzes 2 ekscentru bremzēm vismaz to pasākumu var eksāmena figūras ietvaros (50km/h , 11m bremzēšanai) apturēt. :D

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1