Aizmirsi paroli?


Artis12
11.Oct 2015
+
patīk
-
Panelis no koka?
Tepat Latvijā var atrestaurēt koka paneļus, tiesa tas nebūs pa lēto...

Artis12
11.Oct 2015
+
patīk
-
Jautājums par seno spēkratu šasijas numuru.


Cilvēks nopirka pobedu, reģistrācijas apliecībā pie šasijas numura - zvaigznītes - * *
Strūklojot virsbūvi vadītāja durvju ailē atklājās šasijas numurs, zem špakteles kārtas. Cik novērots metālā plāksnītes sagataves priekš pobedas šasijas numura motortelpā arī ir nopērkamas.
Jautājums: Vai ir iespējams šo šasijas numuru piereģistrēt?
Kāda vispār ir ieteicamā rīcība/pieredze ja reģistrācijas apliecībā šasijas numurs (WIN) ir atzīmēts ar * *

Paldies!

Gintsb
11.Oct 2015
+ 1
patīk
- 0
1. Sūdi jau saknē.. Kas notiek, ja sūdu sāk kustināt...

2. Sagatavo virsbūvi iepriekšējā kārtībā! Bez numura!

3. Nav pieredze, bet manuprāt, neērtības rodas, ja transporta līdzekli nozog.

elf
12.Oct 2015
+
patīk
-
Gintsb 11.Oct 2015 22:20
ja reģistrācijas apliecībā šasijas numurs (WIN) ir atzīmēts ar * *


Ja nozags tāpat neviens neatradīs...ar šasijas numuru vai bez.
Ja tehniskajā pasē vin ir ar **** tad maiņai der praktiski jebkurš kuzovs ...bet vai vajadzēs pēc restaurācijas...janu avārija :(

Artis12
12.Oct 2015
+
patīk
-
Lūdzu iesaistīties diskusijā cilvēkus ar pieredzi. Komentāri ar to ka "viss slikti, bet nav pieredze" neliekas vērā ņemami.

1000000NT
12.Oct 2015
+
patīk
-
Man Dnepram ir rāmja numurs ** un piezīme, ka šasijas numurs kautkādi cipari ir uz pašrocīgi stiprinātas plāksnites, jo plāksnīte ir ar skrūvēm. man bij otrādi, jo bij pasē numurs, kas uz plāksnītes, bet uz rāmja nekā, pie numuru salīdzināšanas, palīdzēja, ka numurs " tīrs" un motors ar oriģinālo numuru, citādi teica, ka savāktu uz noskaidrošanu uz stāvvietu, un tur stāvētu kamēr visu nenoskaidrotu.
tā ka ja ir iespējas, ieteiktu noskaidrot visu par šo numuru, jo varbūt, ka buņdža jau nav īstā, tālāk piezvanītu uz csdd info tālruni, bet vēlams darba laikā, lai var savienot ar speciālistiem, parunāt par šo lietu, kreisos un galīgos variantus izstāstīs tikai klātienē, bet kopumā dos ieskatu, no kuras puses vējs pūš, kā arī iespējas un izmaksas.
un tad jau lemšana - vai to vajag - spēkrats jau ir legalizēts, tik jāceļ augšā, protams, numuru salīdzināšanā sabildēs raksturīgākās vietas, pēc kā turpmāk mašīnu atpazīs ( iesaku tajos brīžos ar savu, labu kameru nobildēt tieši to, ko bildē viņi, var kādreiz noderēt). lietošanā problēmu ar to vin ** nebūs, bet, ja nu kas, ir iespējams uz tiem dokumentiem pacelt citu spēkratu, kam nav dokumentu ( tam tās bildes noderētu) ja nu šim sanāk kāda šaize (phu, phu, phu) pēc kuras nav vairs iespējams vai ir kosmiski spēkratu " pacelt" .

fire
16.Oct 2015
+
patīk
-
Artis12 11.Oct 2015 21:23
Jautājums: Vai ir iespējams šo šasijas numuru piereģistrēt?

Ja tā ir bijusi Latvijas mašīna, tad, mēģinot reģistrēt, reģistrā uzrādīsies tās patiesais īpašnieks. Sekas prognozē pats.

koko
19.Oct 2015
+
patīk
-
Šo gadījumu ieteiktu "aizšpaktelēt" kā bija. Esmu ar CSDD cīnījies par visādiem jautājumiem un šis gadījums ļoti velk uz ilgu birokrātiju un pārbaudēm par zagšanu.
Ja vēl atklāsies ka ir zagts (mašīnām VIN numuri tāpat nepazūd), tad var gadīties atvadīties no auto, bet tur vēl precīzāk jāpalasa likumi.

Ja ir vēlme oficiāli pazvanīt CSDD, var to darīt, bet neieteiktu saukt konkrētus vārdus/modeļus/ciparus, pēctam var arī neatkauties, ja būsi pakustinājis sāpīgu jautājumu.
No pieredzes teiktu, ka piefiksējiet to VIN un Rīgā neformāli parunājieties ar 3. stāva cilvēku no "Arhīva", varbūt kaut ko vērtīgu varat uzzināt.

Bet nu lai arī kāds stāsts nebūtu auto pagātnē, pareizā VIN iegūšanu šajā situācijā uzskatu par laika izmešanu un pazaudētu iespēju jebkad nākotnē brīvi darboties ar kuzovu maiņu vai pat numuru uzlikšanu uz nereģistrēta auto, kuram sakrīt krāsa un arī ir "aizšpaktelēts" VIN.

powermeower
13.Dec 2015
+
patīk
-
Man ir līdzīgs gadījums - teh.pasē ir uzrādīts auto (VW Kaefer) izlaides gads kā 1951., kaut kāds sešzīmju cipars ir minēts kā virsbūves nummurs, pēc kura katalogos atradu, ka auto ir 1958.gada janvāra ražojums - sešzīmju cipars bija klasificēts kā ''body number'', ne chassis No. ...
Arī virsbūves īpatnības neatbilda '51 gada modelim, bet modelim, kas sācies no 1957.gada augusta... Vietu, kur būtu jābūt pareizajam, īstajam nummuram ieraudzīt pagaidām nevaru, jo auto ir piekrauts burtiski līdz griestiem ar pie auto piederošām un nepiederošām daļām un detaļām, turklāt neatrodās pie manis... (bet ir padomā iegādāties)...
Galu galā , kaut kur tak reģistrējošās iestādes teh.pasē ierakstīto nummuru redzēja, un tam bija jābūt vismaz 9ciparu...
Auto Latvijā ir vismaz 15gadus, un diez vai kāds te kaut ko būtu pārtaisījis vai pārmetinājis, jo ...tajos , 90tajos, gados noteikti nebija ( un praktiski vēl arī tagad nav) kur dabūt tik senu gadu bleķus...
Un kāpēc gan to darīt, ja vienkāršāk ir ''dabūt'' ** nummura vietā...

Šā vai tā, ir visas iespējas dokumentāli pierādīt īsto izlaides gadu, tikai ... kā to reģistrēt CSDD oficiāli...??

powermeower
13.Dec 2015
+
patīk
-
koko 19.Oct 2015 19:26


...kaut kādu iemeslu dēļ to nummuru tak aizšpaktelēja... Neticu, ka neredzēja un izdarīja to netīšām...

Artis12
25.Sep 2017
+
patīk
-
Jautājums par Gaz-20 aizmugurējā vāka "putnu"

https://a.d-cd.net/37bd8e8s-960.jpg

Viņš oriģināli nāk hromēts, vai tomēr virsbūves krāsā?

enigma
26.Sep 2017
+
patīk
-
Virsbūves krāsā!

Artis12
11.Oct 2017
+
patīk
-
Varbūt kādam ir uz pārdošanu/zin kur iegādāties
Vārstu atsperu saspiedēju, priekš flathead dzinējiem (vārsti blokā)
http://flatheaddrag.com/Images/images8rt/8rtc03.jpg
http://flatheaddrag.com/Images/images8rt/8rtc01.jpg

Artis12
13.Oct 2017
+
patīk
-
Paldies!
Šo arī pusstundu pirms Tevis atradu. :)

Artis12
02.Nov 2017
+
patīk
-
Kur iegādāties kameras priekš R16 auto riepām?

andris
02.Nov 2017
+
patīk
-
Vaz2121 un tā atvasinājumi būs uz 16"

fire
02.Nov 2017
+
patīk
-
Kameras plašā izvēlē ir lauktehnikas veikalos. Jāpievērš uzmanība ventiļa ģeometrijai.

Artis12
02.Nov 2017
+
patīk
-
Lauktehnikas veikalos kameras turēs virs 50kmh ? Un vai ar viņām varēs nobalansēt ratus?

Artis12
08.Nov 2017
+
patīk
-
Nepieciešams viedoklis par gaz-20 dzinēju.
- Kloķvārpsta standarta izmēra ar uzpulētiem kakliņiem.
- Šāles, protams, arī standarta izmēra.
Liekot kopā pamata šāles un savelkot kakliņus ar rūpnīcas spēkiem (Nm), kloķvārpstu noķīlē. Grāmata saka ka "saskarsmes laukumam starp kloķvārpstu un šāli, optimāli, jābūt 0.04 - 0.05 mm. Lai panāktu nepieciešamo saskarsmes laukumu, starp šāli un kloķvārpstu, "tiltiņiem" kurās nāk šāles, tiek taisītas starplikas no follija."
Jaucot ārā dzinēju, tika novērotas starplikas. Kāda ir prakse ar šāda tipa dzinējiem ( gaz-20; -51; -13; -69). Kā tiek regulēts saskarsmes laukums? No kloķvārpstas ņemt nost simtadaļas un dzīties pakaļ šāļu izmēriem, liekās savādi un diez vai 50tajos gados vispār varēja noņemt simtdaļas no kloķa/klaņa meh.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā