Aizmirsi paroli?

kasits
25.Feb 08:27
+
patīk
-
Nav janorada ka pirki Kirova iela 29, mulkibas pilnigas. Janorada cilveks no kura esi mopedu ieguvis un vina vards un uzvards, ka ari pamatojums, kadel nav ticis registrets.

Ilmis
25.Feb 14:48
+
patīk
-
Sashkas variants galīgi nepatīkams.
Kasitis variants liekas pārāk vienkāršs priekš Latvijas. Kā var pierādīt, ka tieši no tā cilvēka esi mopēdu iegādājies jau bez jebkādiem dokumentiem, un par to kas ar viņu iepriekš noticis neviens neko nezin, kā tas tiek pierādīts? Šāds variants jau vairāk izklausās pēc varianta, "bet es nezināju", bet kā zināms, nezināšana neattaisno no atbildības.

Marts Rozens
25.Feb 14:57
+
patīk
-
CSDD mājas lapā pie tehniskās apskates datiem, ievadot vin, var redzēt, ir vai nav šobrīd piereģistrēts.
Vinkodam jābūt salasāmam, manā gadījumā čalis ļoti, ļoti, ļoti centās viņu salasīt, katru ciparu fotogrāfēja, arī man prasīja sakatīties. Gan jau nomazgāsi krāsu un būs ok.
Riski ir, ja provēsi piereģistrēt zagtu mopēdu kriminālproces tiks ierosināts, vai dabūsi sodāmību nezinu, bet forši nebūs.
Pilnīgi pietiek norādīt cilvēku no kura esi mopēdu ieguvis, zinu no pieredzes, tāpēc jau ir tas apliecinājums.

kasits
25.Feb 15:20
+
patīk
-
Es Gauju kad registreju, nebija nekas sarezgits. Noradiju cilveku no ka ieguvu un lieta darita. Papirs roka.

kosmonauts
28.Feb 22:29
+
patīk
-
Ko darīt ja ir šādi? Viena kniede nav! Stiprināt uzreiz klāt vai no sākuma uz salīdzināšu un kad piereģistrē tad pielikt? http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1519849779-img-20180228-wa0068.jpg

mopis28
01.Mar 00:48
+ 3
patīk
- 0
Neko neaiztiec! ar To pašu vienu kniedi uz salidzinašanu!

Marts Rozens
01.Mar 06:34
+
patīk
-
Ved uz salīdzināšanu, tad piesaki csdd, ka ņemsi nost un pārkniedēsi. Pēc pārkniedēšanas Tev vēlreiz būs jāved mopēds uz CSDD un tad tehniskajā pasē pie piezīmēm ierakstīs "vin pašrocīgi piestiprināts"

Marts Rozens
01.Mar 06:41
+ 1
patīk
- 0
CSDD atbilde:

Marts Rozens 1.Nov 2015 11:42
Labdien, nesen iegādājos 1986.gada mopēdu delta un plānoju viņu pa ziemu atjaunot. Lai to pilnvērtīgi izdarītu, ir nepieciešams noņemt vin plāksnīti (lai varētu notīrīt ar drāšu birsti un pārkrāsot rāmi) un, pēc tam, piekniedēt atpakaļ. Vai tas ir atļauts. Ja nē, kā man rīkoties?

Attiecībā par rāmja pārkrāsošanu paskaidrojam, ka pirms norādīto darbu veikšanas, kuru rezultātā būs nepieciešams mopēdam noņemt identifikācijas plāksnīti, mopēds sākotnēji ir jāuzrāda agregātu numuru salīdzināšanai un jāsaņem atļauja šādas darbības veikšanai. Informācija par plāksnītes nomaiņas tiks norādīta arī reģistrācijas apliecībā. Ja plāksnīte tiks pārkniedēta bez atļaujas saņemšanas, tad šādu mopēdu vairs nebūs iespējams identificēt un tā reģistrācija tiks aizliegta.

Marts Rozens 1.Nov 2015 13:42

Mopēds ir reģistrēts uz mana vārda, tāpēc vēlējos zināt, cik šādas atļaujas saņemšana maksā? Vai man mopēds būs divreiz jāved uz csdd (pirms un pēc darbu veikšanas), vai pietiks tikai ar vienu. Ja pietiek ar vienu reizi, kad tas ir jādara - pirms vai pēc remonta. Cik tas pasākums kopā izmaksā?

Mopēdu agregātu numuru salīdzināšanai būs jāuzrāda gan pirms darbu veikšanas, gan pēc veiktajām izmaiņām. Maksa par katru veikto numuru salīdzināšanu būs euro 3.65 un papildus būs jāsaņem jauna reģistrācijas apliecība ar attiecīgu ierakstu par VIN izmaiņām. Reģistrācijas apliecībā tiks norādīts ieraksts: "VIN uz pašrocīgi stiprinātas plāksnītes". Maksas par reģistrācijas apliecības maiņu ir euro 12.28.

Ar cieņu,
Jānis Ansons
www.csdd.lv

renchels12
07.Mar 20:05
+
patīk
-
Ilmis 24.Feb 2018 21:48
csddd uz email uzjauta ,man atbildēja vai ir reģistrēts

mopis28
07.Mar 20:16
+ 6
patīk
- 2
renchels12 7.Mar 2018 20:05
csddd uz email uzjauta ,man atbildēja vai ir reģistrēts
Visparibā šī prakse butu jaizbeidz kad attalinati meģina noskaidrot kas ar aparatu , vai ir zagts vai nav zagts, vai ir registrets vai nav , pa lielo tā ir kriminala atbalstišana. Ludzu ņem aparatu un dodies uz csdd , salidzinašanā pateiks kas un kā , vai ies cauri vai jasauc izmekletaji :)

PPUR
27.Mar 13:23
+
patīk
-
Skatos te ir daudz gudru vīru. Gribēju pajautāt par pretēju variantu- tiek pādots motocikls kurš reģistrēts lpsr ( padomju laikā ) uz LR pilsoņa vārda. Vai tam pilsonim nevar sanākt nepatikšanas ja motocikls, principā bez dokumentiem, iekuļas ceļu satiksmes negadījumā?

mopis28
27.Mar 17:17
+ 1
patīk
- 1
Ja nav dokumentu un datu bāzee pec ramja nummura neuzrada ipašnieku tad tas ir vnk dzelzgabals , krievu laikos tadus vnk iemeta bobikā un atņēma, daudz neko neprasija, bet ja datu bazē kaut kas paradijās tad ari paradijās jautajumi:)

fire
27.Mar 19:51
+
patīk
-
mopis28 27.Mar 2018 17:17
krievu laikos tadus vnk iemeta bobikā un atņēma,

Man lika iecelt pašam, gan ne bobikā, bet jERAZā. :))

mopis28
27.Mar 21:30
+ 1
patīk
- 1
Drošāk bija vnk aizlaisties un miers mājās, vienmēr vareja aizlaisties, ka tik ķēde nenoķīlē vai kāda cita metalaiska vai nemetaliska kaite neiemetas atbildigajā procesā :D

PPUR
28.Mar 10:11
+
patīk
-
Paldies, sapratu. Autoritatīva persona man atsūtīja ziņu uz PM.

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 123Nākošais »