Aizmirsi paroli?


renchels12
12.Feb 2018
+ 2
patīk
- 0
Sveiki ir plāksnīte ar nummuru ,kura atrodas uz rāmja.Vai ar to var piereģistrēt deltu?

mopis28
12.Feb 2018
+
patīk
-
Papīrs ir?

renchels12
12.Feb 2018
+
patīk
-
Nav,tikai plāksnīte pie rāmja.Kaut kur forumā bija ,kaut kas rakstīts ,ka var pēc plāksnītes,bet tā ir veca informācija.

mopis28
13.Feb 2018
+
patīk
-
Instrukcija , pamaciba. Tur iekšā pats vertigakais ir viena lapa, parasti To atņem csdd darbinieki pie mopeda reģistracijas kad isniedz jauno tehnisko pasi.

1000000NT
13.Feb 2018
+
patīk
-
un 100 punkti jāzin, ka mopis nav zagts!

mopis28
13.Feb 2018
+ 3
patīk
- 1
Vispar ir interesanti vispar pieņemtie standarti, sekojoši ,ja nav papira tā 90 % zagts :D. Bet faktiski '' zagts'' varetu but kadi viens vai divi %. Tā pat pieņemsim atkal eju pa mežu grāvī mētajas mopeds, nu kads tirijis garažu un izmetis hlamus, sekojošajā brīdī Ja Tu paņem zagts neskaitas, bet lidz ko Tu sakraso, sahromē un bijušais ipasnieks pamanīs, sameklēs atri papiru un būs zagts:D

zamarano
13.Feb 2018
+
patīk
-
mopis28 13.Feb 2018 16:34
būs zagts:


Ja policijā pieteiksi, kā atrastu mantu izsludināsi Latvijas vēstnesī un neviens nepieteiksies, bet kad sakrāsosi un uzradīsies tāds īpašnieks, tad sori, ja pats nomētā un nezini, kur manta un neesi pirms tam vērsies policijā ar iesniegumu par zādzību, tad varēsi iet kā īpašnieks no kurienes nācis. Grūtākais uzsākt to procesu policijā, jo tur arī policisti nezina visus šos procesus par atrastām mantām un negrib krāmētie, ja tomēr izdodas, tad arī ar vēlāk uzradušos īpašnieku nekrāmēsies. Zinot cik vienam policistam lietu uzgrūstas un ja uzaicina uz policiju un izstāsti pamatojumu, ka ne iesniegums no īpašnieka ne viņš atsaucās uz publikāciju Latvijas vēstnesī un vēl ja esi bijis tiesā, lai mana tiktu atdzīta, kā atrasta un nonāktu tavā paviršumā, lai to var reģistrēt CSDD, tad neko tād atmodies no letarģiskā miega īpašnieks nepanāks, bet ir jāzina pašam likumdošana un jāizvērtē vai mopēds ir tik vērtīgs, lai veiktu visus procesus policija, Latvijas vēstnesi, tiesa un CSDD, jo viss tas maksā arī kādu kapeiciņu, jo pa velti nekas nebūs.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1