Aizmirsi paroli?


vabole.lv
05.Dec 21:03
+
patīk
-
Sveiki!

Pēc tā, kad mani atšuva jau trešais galdnieks, bet gūglējot forumā, kā aktuālākā tēmā izrādījās tā, ko šeit aizsāku pirms 10 gadiem, tad sapratu, ka laiks jaunai tēmai - tātad - vai kāds var padalīties ar sakarīgu galdnieku, kas būtu gatavs norestaurēt:
a) koka stūri - klasiskā 70-to stūre, varētu jau pats nopulēt, nolakot, bet viņai ir apakšā tonētas līnijas, tb zīmējums, kuru negribētos iznīcināt;
b) durvju un instrumentu paneļi - izskatās finierēti, bet finieris dzīves apbružāts, apdauzīts. ja saprastu, kā šinī forumā ievietot bildes, pieliktu arī uzskates materiālu.
Jau iepriekš paldies!

Strazdiņš
06.Dec 22:05
+
patīk
-
Sveiks! Zinu, kam varētu mēģināt jautāt. Bet pirms tam tiešām vajadzētu bildes redzēt.

http://www.retromoto.lv/forum/ka-pareizi-ievietot-bildes-t11.htm

vabole.lv
08.Dec 22:44
+ 1
patīk
- 0
ok, here we go! bildes:

http://content23-foto.inbox.lv/albums/r/rems.kolhass/bmw-panelis/WhatsApp-Image-2019-11-22-at-17-50-22.sized.jpeg

http://content23-foto.inbox.lv/albums/r/rems.kolhass/bmw-panelis/WhatsApp-Image-2019-11-22-at-17-50-20-2.sized.jpeg

http://content23-foto.inbox.lv/albums/r/rems.kolhass/bmw-panelis/WhatsApp-Image-2019-11-22-at-17-50-18.sized.jpeg

http://content23-foto.inbox.lv/albums/r/rems.kolhass/bmw-panelis/WhatsApp-Image-2019-11-22-at-17-50-15.sized.jpeg

http://content23-foto.inbox.lv/albums/r/rems.kolhass/bmw-panelis/WhatsApp-Image-2019-11-22-at-17-50-15-2.sized.jpeg

kaspars turks
10.Dec 21:56
+
patīk
-
personigi pats to esmu darijis ,probleema taa ka koks nav vienkārši lakots bet arii beiceets vai toneets un laka jaadabuu nost visa tas nozīmē sabojaat arī ton''''ejumu.stap citu esmu galdnieks un uztaisīju savam auto paneli no koka ko apvilku ar koku yatobe.darbs reaali čakars vieglāk uztaisīt durvi un nopelnīt vairāk.tas ir darbiņš entuziastam.

Jancīc
12.Dec 08:59
+
patīk
-
Man ir bijusi darīšana ar koka atjainošanu 5 gadīgam BMW. Bet nezinu vai tas bija koks vai imitācija.Bija bojāta detaļas krāsa bija melna klavieru laka. To veiksmīgi atjaunoja sakarīgs auto krāsotājs. Visa burvība slēpjas ļoti cietā un biezā lakas kārtā, kuru var veiksmīgi uzpulēt.
Varbūt meklē pie čaļiem kuri ar aerogrāfiju ņemas? Šie tak var sazīmēt ko vien vēlies, strīpas musturus utt. Pēc tam biezu laku virsū. Pirms tam sabildēt, vai labāk parādīt vecās detaļas, lai skaidrs kādam gala produktam jābūt. Es meklētu tādā virzienā. Galdnieks jau izgatavo vairāk, ja vajag jaunas detaļas.

Vespists
12.Dec 15:13
+
patīk
-
Izskatās, ka stūrei vajag noslīpēt laku un pārlakot. Melnās līnijas saglabāšana atkarīga no tā cik dziļi zem lakas tā ir.

Par salona apdari - tas ir dabīgs koka finierējums un ne visiem ir virsū bieza laka, bija arī auto ar eļļotu vai vaskotu gala apstrādi. Pēc redzamajām bojājuma vietām izskatās, ka ir jāveic finierējuma maiņa, ko mājas vai vienkāršas darbnīcas gadījumā nav iespējams izdarīt. Galvenais iemesls tam ir, ka šo detaļu pēc jaunā finiera uzlīmēšanas ir jāliek vakuuma maisā un jāvakuumē, lai tas pieguļas visur un pieņem izliektās formas, tādā veidā ar sakalst. Sarežģītākos gadījumos pirms līmēšanas finieru apstrādā ar tvaiku, lai tas kļūst lokanāks un nesaplaisā to liecot.

Tā ir vesela māksla, nevis kolhoza darbnīcu darbiņš.

KramsXX
12.Dec 17:07
+
patīk
-
Vēl viens variants. Pagājušajā gadā biju ieklīdis pie cēlkoksnes tirgotāja (Bohman). Tajā brīdī viņiem pārdošanā bija ozola loksnes papīra biezumā. Domāju, ka ja nevajag locīt sarežģītus locījumus, bet vienkārši nedaudz izliekta virsma, tad šādai loksnei vajadzētu labi piegulēt.

Vespists
13.Dec 22:26
+
patīk
-
KramsXX 12.Dec 2019 17:07
ozola loksnes papīra biezumā


to arī sauc par finierējumu (finiera loksne).
Salīmējot kopā vairākos slāņos finiera loksnes sanāk saplāksnis.

KramsXX
14.Dec 07:52
+
patīk
-
Nu ja nav, ko darīt, var sēdēt un līmēt kopā ozola vai kāda eksotiska cēlkoka plāksnes, lai dabūtu finieri.
Bet vispār domāju, ka tās plānās plāksnes domātas, lai no paraska koka vai pat skaidu plāksnes izgatavotu cēlkoka imitāciju.

vabole.lv
19.Dec 21:36
+
patīk
-
Tehnoloģija jau ir skaidra... jānokasa vecais finierējums, jāpārlīmē jauns, bohmann arī zināms... bet ar teoriju ir par maz, vajag tomēr arī reizēm kādu profesionāli, kas to var izdarīt daudz maz teicamā kvalitātē. Man šādi darbi nepadodas, tāpēc cerēju uz kādu meistaru ieteikumiem
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā