Aizmirsi paroli?

emcix
28.May 2009
+
patīk
-
no kāda materiāla būtu vislabāk un piemērotāk uztaisīt motora blīvi kovrovecam??

.M.L.
28.May 2009
+
patīk
-
No blīvpapīra!

i_edgars
28.May 2009
+
patīk
-
No elektrotehniskā kartona 0,5 mm bieza. Bet ir liels BET - es zinu tikai vienu veikalu kur ir un kur vispār zina kas tas tāds ir!! Un tas ir Aizkrauklē "Meistars". Pārējie pat nestādās priekšā kas tas ir par materiālu!
Izskatās pēc ļoti blīva dzeltenbrūna kartona piesūcināta ar kaut ko līdzīgu parafīnam. Vēl var mēģināt meklēt kantoros kas pārtin mazos transformatorus.
Var izlīdzēties ar paronītu 0,5 mm biezu, bet tas pašķīst benzīnā un ne sevišķi der.
Var izlīdzēties ar Vatmanu - rasēšanas papīrs īpaši blīvs (tieši tā viņš saucās īstais), bet tas ir ap 0,2 mm biezs. Ar PSRS laiku glancētajiem godarakstiem, bet griezt to ir pagrūti - ātri plīst.
Un visbeidzot ar fotopapīru vai kartiņām, bet tās ir plānas - ap 0,1 mm.

Skolnieks
28.May 2009
+
patīk
-
Parastu kartonu labāk porainu tad no abam pusem viegli ar sarkano hermetiki un tures ta kā salīmēts.

Jancīc
29.May 2009
+
patīk
-
Elektrotehnisko papīru es iepirku Ventspilī lauktehnikā, tikai nebiju pārliecināts vai derēs tāds mototehnikai. No I_edgars teiktā, liekas, ka par velti neesmu nopircis,derēs. :)

Grauzejs
29.May 2009
+
patīk
-
man ir pāris ruļļi Blīvpapīra, kad vajag tad taisu no tā.

.M.L.
30.May 2009
+
patīk
-
Negribēju taisīt jaunu tēmu tapēc jautāšu šeit, vai jawa 634 motoram starp kartera vākiem ir jābūt blīvei?

DUALiž
30.May 2009
+
patīk
-
Visur kur eļļa vajag blīvi

i_edgars
31.May 2009
+
patīk
-
Tikai starp kreiso kartera vāku un motoru, zem cilindriem un zem karburatora. Viss.
Starp labo kartera vāku un motoru, kā arī starp motora pusītēm nevajag. Pusītes liek kopā tikai uz hermētiķi.

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā