Aizmirsi paroli?


zaika 20.Aug 2010
+
-
Krišjānis :
It kā rīt taisos šūt pats, dermatīnu jau nopirku, izārdīju vecu sēdekli. Vēl tātad aktuāls jautājums par tiem dekoratīvajiem riteņu vāciņiem.

shuj tik pats, palauzisi pirkstus, bet tas ka Pats busi uzshuvis buus vertigk! un ari citiem bus ko acis pamielot, un par tavu darbu papriecaties :)

Krišjānis 7.Sep 2010
+
-
Tātad - šis projekts ir krietni pakustējies uz priekšu, sākšu ievietot bildes ar padarīto.
Te 12.klases eksāmenu starplaikos izķidāju visu un sūtīju smilšoties. :)
http://content21-foto.inbox.lv/albums140071928/krisjanis~galins/Jawa-634/280520102217.sized.jpg
Tad sadalīju detaļas tālākai apstrādei:
-Zn
-Hromēšana
-Pulverkrāsa
-Akrila krāsa
Sastādīju trūkstošo detaļu sarakstu, kurā minētās lietas pa vienai vien izsvītroju Jawa veikalā Ģertrūdes ielā.
Turpinājums rīt!!!

i_edgars 7.Sep 2010
+
-
Ja bardačoki ir ar iespiestām līnijām tad tie ir no 634.8. 634/1 bija gludi.
Kamēr nav nokrāsots uzmetini atduri pret atslēgas mēlīti uz sēdekļa pamatnes - kurš katrs nevarēs ar skrūvgriezi attaisīt!
http://foto1.inbox.lv/i_edgars/Shatun/DSC01053-edited.jpg
http://content6-foto.inbox.lv/albums134152687/i_edgars/Shatun/DSC01053-edited.jpg

GJM 7.Sep 2010
+
-
i_edgars :
Ja bardačoki ir ar iespiestām līnijām tad tie ir no 634.8. 634/1 bija gludi.
Kamēr nav nokrāsots uzmetini atduri pret atslēgas mēlīti uz sēdekļa pamatnes - kurš katrs nevarēs ar skrūvgriezi attaisīt!


Atļaušos atbildēt Krišjāņa vietā - viņam jau viss nokrāsots metināt kaut ko par vēlu. Viens bardačoks tiešām nav oriģināls - aizšpaktelēts, pēc skata nevar neko pateikt.
Mocis ir jau redzēts dzīvē - pastrādāts pie viņa godam :good!: Palika piestrādāt pie dažiem sīkumiem, kā jau parasti tādiem projektiem. Ļoti pārsteidza pulverkrāsas kvalitāte un salikums cena/kvalitāte, noteikti pats to pielietošu kādam projektam.
Gaidam bildes!

Aigars 7.Sep 2010
+
-
+1 GJM teiktajam!

Es gan Krišjānim teicu, lai ar bildēm neaizraujas un pagaida, kad būs arī blaķene, bet laikam jau nevar nociesties. :) Braucamais tiešām nostrādāts uz goda, ir ar ko lielīties!

Krišjānis 8.Sep 2010 | Pēdējo reizi labots 12.Feb 2011 16:16; labots 2 reizes
+
-
Jā, Aigaram Georgijam ir taisnība, nociesties ir grūti!
Tad nu piedāvāju tādas fiksās bildes. Galīgi smukās būs tad, kad būs blaķene.
Tātad - kā jau minēju, šogad vasara bija diezgan aizņemta - 12. klases eksāmeni, dziesmu svētki, iestāšanās universitātē, lauku darbi un vēl daudz kas cits. Taču, par spīti tam visam, tomēr vasaras laikā uzražoju šo ķiršu konfektīti!

Šo moci taisīt atvieglināja pieredze pie Aigara jawas. Viņš arī man daudz ko piepalīdzēja, paldies par to!
Kā parasti, maksimāli visu centos darīt pats savām rokām. Pats izjaucu, gruntēju, špaktelēju, krāsoju lielo laukumu detaļas ar akrila krāsu, pulēju alumīniju, atjaunoju plastmasas. Gruntis ir divas - skābā (zaļā) un Globo pildošā. Krāsa - Globo akrila (RAL 3004). Pats arī sagatavoju stūri hromēšanai, uzšuvu sēdekli uz vectēva SINGER šujmašīnas, protams pats saliku arī kopā un savilku vadus. Rāmi un citas mazāk redzamas detaļas krāsoju ar pulverkrāsu tepat jelgavā, uzņēmumā "SIGNUM", kas nodarbojas ar ceļa zīmju ražošanu. Kā reiz izrādījās, ka RAL 3004 ir Jelgavas ielu nosaukumu šiltīšu standarttonis. pats nesmilšoju, nehromēju un necinkoju. Klusinātājus, priekšējo dakšu un līkumus man izgādāja Georgijs (GJM), vēlreiz liels paldies par tiem! Līkumi ir pilnīgi jauni no vecajiem krājumiem. Aploces arī salasīju no 654238 liekiem riteņiem. Spieķus un citus sīkumus devu cinkot.
Te riteņa sastāvdaļas
http://content21-foto.inbox.lv/albums140155626/krisjanis.galins/Jawa-634/P7289829.sized.jpg
Gumijas pirku Jawa veikalā Rīgā, tur pat iegādāju arī blīves u. c. štruntus. atslēdziņas un pakaļējo amortizatoru glāzes - jaunas no Čehijā notiekošiem gadatirgiem. Sanāca neliels tjūnings ar tām glāzēm - pārpratuma pēc man vispirms atveda augšējās, pēc tam piedāvāja samainīt pret apakšējām, bet es izdomāju, ka šādi izskatīsies neierastāk - galu galā nav liela atkāpe no oriģināla. Par aizdedzes regulēšanu un pašu ģeneratoru jāpateicas Rolandam (roliss45). Protams tehnisko nianšu ekspertam I_Edgaram arī milzīgs paldies! Gluži tāds pat paldies visiem pārējiem, kas man palīdzēja šī moča tapšanas procesā.
par cik motocikls ir paredzēts ar blakusvāģi, pakaļējos amortizatorus esmu uzregulējis atbilstoši tam.
numurs nav uzlikts, jo ir drausmīgā stāvoklī, kad uzlikšu blaķeni, ceru iegūt VS statusu un tad jau arī nokārtot pārējās formalitātes. Uz sezonas noslēgumu ar šo moci visticamāk neieradīšos 2 iemeslu dēļ - nav TA un nav gatava BLAKUSVĀĢA!
Diemžēl no procesa kaut kā nav gandrīz neviena bilde, laikam biju pārāk aizrāvies ar kopā stellēšanu :D
Tad jau - bildes studijā!
Vērtējiet!
Ceru, ka patiks!
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154575/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa9.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154572/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa7.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154570/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa6.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154568/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa5.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154581/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa13.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154587/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa17.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154565/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa4.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154578/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa12.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154559/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa1.sized.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums140154562/krisjanis.galins/Jawa-634/jawa2.sized.jpg
Par bildēm jāpasakās manam čomam!

zelch 8.Sep 2010
+
-
Nu ko lai saka!? Vienkārši skaisti!!!

Kristaps 8.Sep 2010
+
-
Izskatās perfekti.

Noha 8.Sep 2010
+
-
:good!: :good!: :good!:

normunc 8.Sep 2010
+
-
Prieks skatīties !

Krišjānis 8.Sep 2010
+
-
es gan nestādos priekšā, bet šai vajadzētu būt ļoti ļoti tuvu oriģinālajai 634.01. Atjaunošanas gaitā secināju, ka šis ir pat ekskluzīvāks modelis par visiem zināmo 350/360. Kāds varbūt zin, cik šī modeļa eksemplāri tika saražoti?

Bizits 8.Sep 2010
+
-
Krišjānis :
es gan nestādos priekšā, bet šai vajadzētu būt ļoti ļoti tuvu oriģinālajai 634.01. Atjaunošanas gaitā secināju, ka šis ir pat ekskluzīvāks modelis par visiem zināmo 350/360. Kāds varbūt zin, cik šī modeļa eksemplāri tika saražoti?


Nezinu, bet zinu tikai to, ka esam ļoti maz., kam ir šādas un labā stāvoklī! :8): :8): :good!:

koko 8.Sep 2010
+
-
Liec to blakusvāģi malā, liec piekabē un uz biķeriem 12.09!
Mocis super, gribu redzēt dzīvē!

Noha 8.Sep 2010
+
-
jurmala pie Mara stav ar noskrejenu pie 10 tkm pat uz releja virsu originalas uzlimes ka javieno tas relejs klat tada zalja uzlime riepa prikseja tev nav ritiga bet ja neaiznirstisu 12 bus malacis :good!: :good!: :good!: :good!: :good!: :good!:

Noha 9.Sep 2010
+
-
http://content.foto.mail.ru/mail/andrik-lv/_myphoto/i-29.jpg

Noha 9.Sep 2010
+
-
http://content8-foto.inbox.lv/albums91220766/noha/muzej/jubilejka4.sized.jpg

jakobsons 9.Sep 2010
+
-
kas tad beigās bija par vainu tam ģeneratoram? kam devi hromēt ?
izskatās labi.

oilmaster 9.Sep 2010
+
-
Mjaa....šis pirmais 634 man liekas elegantāks nekā 360!

Krišjānis 9.Sep 2010
+
-
Nezinu, lameles iztīrīju, metu vecajam rotoram mieru, jo Rolands (roliss45) iešķieba pavisam jaunu. ar to arī problēmas beidzās. Hromēju par jaunu tikai stūri. Rīgā Stopiņu ielā (tur pat kur ieteici cinkošanu). pārējās detaļas ir normāli saglabātas no citiem močiem, dažas - pilnīgi jaunas (līkumi un amortizatoru glāzes)

jakobsons 9.Sep 2010
+
-
jawām parasti tas krenķis ir bijis rotorā- visām lamelēm jābūt savienotām savstarpēji, ja pat viena ir izdegusi- rotoru var norakstīt. krievu laikos pārtina, teorētiski to var darīt arī tagad.
statoru praktiski sačakarēt nav iespējams, ja nu vienīgi beigts labais kloķenes gultnis un rotors tiek mehāniski noberzts.

Jaunākie ziņojumi forumā