Aizmirsi paroli?

DamnRiga
08.Aug 12:45
+
patīk
-
Labdien!

Beidzot ar lielām mokām spēju ielogoties forumā, nesaprotu kapēc šo lapu uzrādija kā iespējamu draudu nu, bet ne par to ir stāsts. Tā, ka daļēji esmu pārcēlies uz dzīvi, uz Rīgu, savus spēkratus atstāju daudz maz drošā vieta pie čoma. Ar neejošajiem jau praktiski vienalga kas notiek, bet šausmas sākās ar ejošo. Pirms braukšanas prom vēl ar savu mantoto Rīdziņu izbraucu pāris līkumus un noliku glabāšanā līdz laikam kad atgriezīšos. Čoms tik vēl bij pāris reizes uz darbu braukājis līdz nejauši bija norāvis gāzes trosi un tā arī atstājis garažā, lai stāv līdz brīdim kad varēs pieķerties. Pagājušo nedēļ aizbraucu uz laukiem ar domu savu veco rīģeli izjaukt un pa daļām pārvest, lai varētu atrestaurēt un reģistrēt, lai var piedalīties legāli ceļu satiksmē. Tas ko ieraudzīju garažā mani nepatīkami pārsteidza. Čoma jaunākais brālis ar savu draudzeni bija izņēmuši motoru un rupji sakot izvarojuši ar cirtni. Redz motorā kaut kas klaudzējis un gribējuši izjaukt, bet tas jau nekas, ka lielākā daļa detaļu ir pazaudētas smiltīs pie garažas vai ka paši bija ieskrūvējuši mašīnas sveci, kas virzulī uztaisījusi caurumu. Sāpe par to visu jau liela. Par aprautajām vītnēm sa*isto virzuli,cilindru, kloķvārpstu abiem blokiem, aizdedzi, sajūgu un visu citu ko nespēju atrast. Jautājums tāds vai ir iespējams un vai kāds metina alumīniju ar TIG šajā forumā? Vajadzētu blokiem izsistos robus aizliet ciet, jo man tomēr dārgs šis aparāts ir un vēlos to saglabāt pēc iespējas orģinālāku ar to komplektāciju kas nāca klāt to mantojot. Paldies!

DamnRiga
08.Aug 12:48 | Pēdējo reizi labots 08.Aug 2017 11:49; labots 1 reizi
+
patīk
-
Viss ko vajadzēja bija pielikt jaunu gāzes trosi, bet viņi sabojāja labu ejošu dzinēju pat nepajautājot kas īsti vainas.

DamnRiga
08.Aug 12:49
+
patīk
-
https://s1.postimg.org/x4f9jb8il/IMG_1339.jpg

Vikings111
08.Aug 13:28
+ 1
patīk
- 0
Labs piemērs kādēļ savu tehniku neatstāt citu, nepieredzējušu cilvēku rokās. Bet ja nopietni, tad ja ir griba, tad visu vēl var salabot.

DamnRiga
08.Aug 13:51
+
patīk
-
Vikings111 8.Aug 2017 13:28
abs piemērs kādēļ savu tehniku neatstāt citu, nepieredzējušu cilvēku rokās. Bet ja nopietni, tad ja ir griba, tad visu vēl var salabot.

Čoms jau tikai teica, ja gribot braukt, lai sveci pārskrūvējot, a šī man sms dirsās ka redz dēļ melnā virzuļa neiet motors, bet man likās dēļ tās automašīnai domātās garās sveces un cauruma virzulī. Visu šito sastrādāja kamēr citi bija aizņemti ar citiem darbiem, bet nu, ja nav citas vietas kur atstāt, ko citu, lai dara? Dzīvoklī jau turēt arī īsti nevar, smird taču :D

Vespists
08.Aug 15:29
+
patīk
-
Varu ieteikt apmeklet speciālistu Egonu Helmu, domāju tas tev varētu palīdzēt pie šīs nopietnās problēmas ar čoma draudzeni.

Bet par D8 - tig metināšana un kartera formu atgūšana tev izmaksās dārgāk kā cits motors.

DamnRiga
14.Aug 00:36
+
patīk
-
Moderators var dzēst tēmu.

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1