Aizmirsi paroli?

bilderis
04.Feb 2018
+
patīk
-
Tas jau ir tas pats, kas jautāt kam cilvēkiem iphone ja var pazvanīt no 3310 :D Nav man ticības tām aizdedzēm! Kopš uzliku Jawa Vape es pat sveces neizskrūvēju tikai braucu, tad nu jāpieturas pie pārbaudītām vērtībām!

arvids17
05.Feb 2018
+ 1
patīk
- 0
ir ticība vai nav tas cits. tās vecās aizdedzes ir praktiski nenobeidzamas un tas kad lētas. un par iphone un 3310 salīdzinājums precīzs, ja ķūnē dzinēju, forsē, cel apgriezienus, tad vape arī uzliksi, uztaisīsi flančus un būs vietā, tikai dārgi, tāpat kā iphone. ja vēlies tikai pazvanīt tad 3310 būs ideāla, tāpat ar krievu aizdedze, 5500 apgriezieni top, ārzemju sveci pēc kataloga un brauksi ilgi. ja motors nebūs pareizi saregulēts tad vari likt vapi un tāpat sveces pēc 100 km mainīsi. ja motors labs, karbiņs noregulēts un moments vietā, tad pat vecā labā kontaktniece savu pienākumu pildīs, bet ja sveci liksi kādu mūsdienu krievu ražojumu, tād kāda jēga no labas aizdedzes, ja svece sūda.
kopš uzliku savam voshodam ngk sveci, nezinu vairs kur pat tā atrodas, jau 9000km bez prob.
es tavā vietā atstātu orģinālos kontaktus, tak ne jau ikdienas braukšanai taisi.

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12345Nākošais »