Aizmirsi paroli?

Strazdiņš
30.Jun 13:46
+ 2
patīk
- 0
Par šo rakstu neuzņemos atbildību, jo man palūdza šo nodot kāds motofans, kurš neprotot rakstīt "internātā".

Ir aizgājis no mums retromoto varonis Māris Mežapuķe. Šis cilvēks bija ievērojams ar to, ka jau jaunībā ar Jawu bija ietriecies šķērslī un no ķiveres viņam pierē bija redzama sarkana strīpa. Šī trauma viņu pavadīja visu mūžu un tas izpaudās ar lielas retromoto un auto kolekcijas izveidošanu. Par šī cilvēka dzīvi var uzrakstīt biezu romānu, bet gribu izstāstīt par vienu epizodi viņa spilgtajā mūžā.

Kādu vakaru skatoties Panorāmu, sižetā tika rādīts Māris Mežapuķe, braucot pa Brīvības ielu ar automašīnu GAZ policijas goda eskorta pavadībā. Neņemot vērā to, ka viņam bijušas atņemtas tiesības un daudzas tiesvedības, policija atdeva viņam godu, jo viņš veda Tautas mākslinieci Viju Artmani uz kapiem. Pēc šī atgadījuma uzdevu viņam jautājumu:" Kā šis pasākums beidzās?" Mežapuķe izstāstīja:" Kad, braucot āra no kapiem, mani bloķēja divas policistu ekipāžas. Verot durvis vaļā manā vietā pie stūres jau sēdēja cits vadītājs ar tiesībām."

Lai Dievs mielo viņa bezkaunīgo motodvēseli!

dezamet
06.Jul 09:36
+ 2
patīk
- 0
Es sen esmu aizdomājies par to, kad mēs sāksim cildināt, pieminēt un atcerēties tos cilvēkus kuri vēl ir dzīvi, kas tiešām dara labus darbus? Un ne tikai retro jomā................

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1