Aizmirsi paroli?

Bitenieks
15.Dec 10:59
+
patīk
-
Kādu laiku atpakaļ tika iegadats 1986. gada Mini mokiks. Tā teikt atmiņas par bērnību. Vakar tika izvilkts saules gaisma un nomazgats. Par parsteigumu hroms saglabajies ļoti labi un ari komplektacija manuprat atbilst oriģinalam,ja neskaita bakas un dubļubleķu krasojumu. Jautajums vai rāmis ir īstajā krāsā? Neizskatas,ka butu krāsots. Varbūt kāds var padalīties ar info kur var iegādāt detaļas? Amartizatoru gumijas bukses,gumijas uzlikas rokturiem,spidometra mehanismu,kas nāk aizdedzes vākā un pie velkošas zvaigznites,gumiju ap bāku,sajuga diskus. Traumēta arī klusinātāja aizsarhreste,bet pieņemu,ka tas ir deficīts. Ir doma mopēdu mazliet atsvaidzināt,lai vasarā būtu ar ko uz copi aizlaist.

Bitenieks
15.Dec 11:00
+
patīk
-
Hmm...kā var ievietot foto?

Bitenieks
15.Dec 11:22
+
patīk
-
Mopēds nostāvējis garāžā no 90to sākuma. tika ieliets svaigs benzīns,nomainīta degvielas šļauciņa un bez problēmām iedarbināts. Motors strādā klusi,bez liekiem trokšņiem. Pabraukt gan nesanaca,jo pēc iedarbināšanas sāka slīdēt sajūgs. Poeņemu,ka jāmaina sajūga diski? Labprāt uzklausīšu lietpratëju padomus

Rupeiks
15.Dec 15:02
+
patīk
-
Sveiks.Es tā kā vairkāk uz motocikliem,bet foršs tads braucamais uz copi.Ar detaļām ir tā kad visadus niekus var nopirkt Rīgā Centrāltirgus motokioskiņā...protams ir šeit arī domubiedri kam ir šis tas,piemeram detaļas var piekombinēt no citiem mopediem,piemeram beņki var pielikt no Rīga 13..dažas daļas der no Delta,Stella..

Bitenieks
15.Dec 15:17
+
patīk
-
Par centraltirgus kiosku ir zinams,bet tapat paldies par info.Tuvakaja laika iešu lūkot,kas tur pieejams no man nepieciešamā. Benķim porolons un virsējā daļa bez defektiem,doma ir pāršūt tikai maliņu.

vlDream
15.Dec 16:30
+
patīk
-
Jā ir gan centrāltirgū šis tas bet es tomēr izvēlos sūtīt no krievijas detaļas ...

Rupeiks
15.Dec 21:58
+ 1
patīk
- 0
Ss.lv vel šo to var atrast,ja tā intensīvak pasēž...Pāršuj gan sēdekli,oriģināls paliek oriģināls..

Bitenieks
15.Dec 21:59
+
patīk
-
Kur krievija meklejamas? Ka ar atmaksu,sūtīšanu?

Rupeiks
16.Dec 00:50
+
patīk
-
Neesi slinks pameklē...

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1