Aizmirsi paroli?


rolands kalnins
26.Jan 18:58
+
patīk
-
Sveiki griezos ar tadu jautajumu pie jums pielaizot minsku vina saudas un pa karburatoru gazas benzinu ara.Kas varetu but vains? Karburatora vai aizdedze vaina?

Aldic
26.Jan 20:38 | Pēdējo reizi labots 27.Jan 2020 01:22; labots 1 reizi
+
patīk
-
Vains var but visvisads. Ja pa karburatoru gazas benzins ara, tad iespejams nosprudis pludins. Karburators jajauc ara un vaig tirit un regulet.

Zirnis
27.Jan 01:01
+
patīk
-
Karburators jebkurā gadijumā jāiztīra un jāuzliek jauns blīvējamais materiāls. Materiāls, nevis hermētiķis. Visticamāk ka stipri par daudz lejas iekšā un detonē arī izpūtējā, tāpēc šauj.

rolands kalnins
27.Jan 15:47
+
patīk
-
Bet benzīns gāžas tajā brīdī kad ir pilna rucka gāze un tajā brīdī sāk šaut benzīnu ārā un tad kad sāk šaudīties pat uguns šauj ārā gan pa isputeju gan pa karburatoru pirmais šāviens un noslapst

Zirnis
27.Jan 18:57
+
patīk
-
Visi divtaktu motori nedaudz spļaudās uz abām pusēm, tāpēc ne-PSRS divtaktu motori nāk ar membrānu kas ļauj degmaisijumam no karburatora plūst tikai vienā virzienā. Tā kā Tev tādas nav un visticamāk arī neatradīsi (PSRS motocikliem tādas lika kad gatavoja krosam) uzliec paredzēto gaisa cauruli (nopērkamas saimniecības preču veikalos, tikai izmēri diametru pie karburatora) un kārtīgu filtru tās galā, nevis pa taisno pie karburatora pieskrūvē mazo konusveida tīkliņu. Tas novērsīs šaušanu ārā pa karburatoru.
Ja kaut kas šaujas ārā pa izpūtēju tad pilnīgi noteikti lejas iekšā par daudz benzīna. Pieregulē vispirms lai nāk iekšā par maz benzīna un tad lēnām dod vairāk līdz motoram apgriezieni kāpj līdz galam pie pilnas ručkas.

bbarda
27.Jan 23:55
+
patīk
-
Ko tai minskai esi darījis un ko ne?ko ei jaucis? Kāds ir karbulis vecā tipa vai jaunā?kāda aizdedze?

Zirnis
02.Feb 16:01
+
patīk
-
Ilgi domāju, kāpēc bbarda pievērš uzmanību kurbulim. Mēģināju savai nodilušo ātrumslēga asīti ielikt no vecākas nedaudz. Pirmais ko ieraudziju ka rupjāks zobs vecajai. Nolieku sānu pie sāna, vecā ir arī apmēram pusotru centimetru īsāka, nav saderīga ar jaunās kurbuļa asīti.

Gangsta69
02.Feb 16:57
+ 1
patīk
- 0
Es teiktu ka diezgan šķībi izprātoji bbarda rakstīto.
Karbulis = karburators, nevis kurbulis ;)

Muravejists
02.Feb 20:52
+
patīk
-
Gangsta69 2.Feb 2020 16:57
karburators, nevis kurbulis

Ha... ha...ha.!

Zirnis
03.Feb 05:12
+
patīk
-
Tpu, pārlasijos. Kurbulis, karbulis, kartupelis. Bet pirms dabūju pats divus gabalus, vienu PSRS un vienu eksporta modeli, nebūtu domājis ka varētu būt lielas konstruktīvas atšķirības. Izrādās, kopīgi sader tikai rati, rāmis, benķis un dubļinieki, un arī ja rūpīgāk iebāž degunu un lenķmēru pie kāpšļu stiprinājumiem / priekšējās dakšas stiprinājumiem tad arī rāmis nenozīmīgi atšķirās. Karburatori it kā vienādi, bet esmu lasījis ka nākuši divu veidu ar sīkām konstruktīvām atšķirībām.
Roland, ja esi no tiem jaunajiem censoņiem kuri krieviski māk tikai lamāties, iesaku šo te grāmatu: https://www.offroadvietnam.com/download/minskmanual.pdf

deltaownr
03.Feb 22:01
+ 1
patīk
- 0
Zirnis 3.Feb 2020 05:12
https://www.offroadvietnam.com/download/minskmanual.pdf

Domāju, ka varētu būt daži, kas nemāk krieviski. Varbūt Zirnis var linku iemest Literatūras sadaļā?
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā