Aizmirsi paroli?


Edzuss
07.Dec 2016
+
patīk
-
Sveiki. Intresē vai ar motovelosipēda talonu pietiek, lai reğistrētu Deltu. Rāmja numurs un motora numurs pilnībā sakrīt ar talonā norādītajiem. Un ja var, kā notiek visa procedūra?

Leo
18.Mar 2017
+
patīk
-
10 gadus vecs topiks, bet var but kads mani sadzird :D. man interesetu vai uz reģistrešanu ir jaņem dzeltenais nummurs līdzi vai ari tas nav butiski? Un otrs jautajums kā labāk darit uz reģistraciju, ir orginalais motors, visi nummuri sakrit papiros, bet motorim vajaga kapitalo remontu, bet ir tā sanacis ka rokoties garažā pa kastēm atradu galigi jaunu motoru ar dokumentiem, Nagi niez ielikt to jauno motoru rāmī pirms reģistracijas, bet ir aizdoma ka laikam jau jaliek orginalais motors un tad šamais jaunais paliks kā brivais motors ar papiriem

kasits
18.Mar 2017
+
patīk
-
Motociklam dzineja nr. vispar nenema vera pie registracijas,tas viniem neinteresejot

Leo
18.Mar 2017
+
patīk
-
Nu skaidrs. Bet tad sanāk ka rāmī ar papiriem ieliek no zagta aparata motoru un dabun jaunu dokumentu, isti nav pareizi.

kasits
18.Mar 2017
+
patīk
-
Nezinu kadel tada lieta,bet viniem tas neliekas svarigi. Agrak jau automasinam ar motora nr. rakstija

1000000NT
20.Mar 2017
+
patīk
-
tas ir tapēc, ka tagad dzinējs ir rezerves daļa, nevis spēkrata neatņemama sastāvdaļa.

atbildot uz Leo- a ja uzliek nozagtus spoguļus, vai riepu, vai lampu, tas ir godīgi?

yupiter
20.Mar 2017
+
patīk
-
Pie numuru salīdzināšanas pirmreizējai reģistrācijai vai pārbūvei tiek fiksēts motocikla motora numurs un arī blakusvāģa numurs, tikai šie numuri neparādās reģistrācijas apliecībā

Marts Rozens
21.Mar 2017
+
patīk
-
Kā var iegūt tehniskajā pasē ierakstu - VIN likvidēts?

normal_puika
15.Nov 2017
+ 6
patīk
- 0
Uzdevu stulbu jautājumu CSDD:
Sent: Wednesday, November 15, 2017 12:44 AM
To: csdd@csdd.gov.lv
Subject: Numurs
Labdien,
esmu Rīgas motorūpnīcas mopēda "Gauja" īpašnieks, mopēds reģistrēts CSDD un ir ES tipa numurs.
Vai ir iespējams samazināt numuru, pasūtīt jaunu?
Problēma, jaunais numurs atšķirībā no vecā tipa ir pārāk smags ar stiprinājumu un lauž dubļusargu, kā arī pārāk liels priekš "velosipēda ar dzinēju".
Paredzētais konstruktīvi numurs ir 2.5 reizes mazāks.
Pielikumā bildes:

P.S. šī problēma ir plaši izplatīta retro tehnikas īpašnieku lokā un ja būtu iespēja samazināt numuru, daudzi šo iespēju izmantotu un mainītu numuru.

Atbilde:

Labdien!
Numuru tipi un to piešķiršanas kārtība aprakstīta Latvijas standartā LVS 20 : 2009 " Transportlīdzekļu valsts reģistrācijas numura zīmes" un Ministru kabineta noteikumos Nr.1080 "Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi" - G tips (133 x 165 mm) - paredzēts uzstādīšanai mopēdu aizmugurē.
Informējam, ka pagaidām netiek plānotas izmaiņas transportlīdzekļu valsts reģistrācijas numuru standartā un atbilstoši reģistrācijas noteikumos, bet Jūsu priekšlikums tiks ņemts vērā un izskatīts.

kasits
15.Nov 2017
+ 1
patīk
- 0
Nevis tiks izskatits, bet iegramatots un nogulsies birokratu atvilkne.

zamarano
21.Nov 2017
+
patīk
-
kasits 15.Nov 2017 12:38
Nevis tiks izskatits, bet iegramatots un nogulsies birokratu atvilkne.


Vis ir cik liela uzņēmība un var izmainīt arī Ministru kabineta noteikumus. Piemēram, ekonomikas ministrija diezgan normāli komunicē un mums arī uzņēmuma vajadzēja izmainīt vienus Mk noteikumus, jo Rīgas būvvalde neapmatoti pastiprināja prasības un panāksim, lai tiek izmainīti MK noteikumi. Vienīgi process var aizņemt līdz pusgadam. Varētu arī dotajos MK Nr.1080 izmaiņas ierosināt viss ir tikai atkarīgs no cilvēka, kurš to uzņemsies, lai izsistu cauri.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā