Aizmirsi paroli?

1000000NT
13.Jan 2017
+
patīk
-
ja saimnieks ir dzīvs un ir dokumenti, tad process nav ne grūts, ne dārgs.

zaika
13.Jan 2017
+
patīk
-
Parasta gadijuma veca parauga tehpase, taja ierakstitais saimnieks ar derigu pasi un pats braucamais, ja nav lidz uz csdd, tad javed darbinieks tam klat, nummuru ( galvenokart ramja ) salidzinashanai

dzintariino
13.Jan 2017
+
patīk
-
bet ja numura uz rāmja nav?
ķipa numurs tikai uz VIN plāksnītes?
kā šito brīnumu var dabūt cauri?

1000000NT
13.Jan 2017
+
patīk
-
csdd jau nav arī tādi antiņi, kā uz viņiem runā, šitos PSRS brīnumus ar labi askatijušies ir un zin kas un kā, galvenais lai viss ir tā, kā bijis no rūpnīcas, nevis pa jaunam pārkniedēts, pārskrūvēts un jauni numuri sadzīti.
man bij vispār ar jaunajām skrūvēm pieskrūvēta šiltīte, izglāba atbilstošs motora numurs, tiesa, reģistrēju no jau LV dokumientiem uz jaunajiem, pat numurs palika ar karodziņu.

zaika
13.Jan 2017
+
patīk
-
Ja nummurs atrodams tikai uz plaksnites, tad ta ari ierakstis pasee

nanza
21.Jan 2017
+
patīk
-
a ko0 man darīt, ja man ir rāmis ar papīriem, bet īpašnieka nav vairs šai saulē? par mantiniekiem neko vēl neesmu noskaidrojis.
+ jautājums atsevišķām debatēm - ko csdd saka, ja nav vin plāksnes, bet ir tikai rūpnīcas iekaltais rāmja nr?

zaika
21.Jan 2017
+ 1
patīk
- 0
Varbut sac ka nakas,veido savu temu attiecigaja sadalja? Ar tavu spekratu utt, juridiska puse foruma jau ir apmuljata,tikai japalasa, tape jau tas ir forums lai lasitu un ta...

mopedists160
15.Apr 2017
+
patīk
-
Sveiki.
Lieta ir sekojoša.
Vēlos piereģistrēt vectēva motociklu IŽ planeta 2. Motociklam padomju laikos tika nozaudēta VIN plāksnīte un tehniskajā pasē ir ierakstīts tikai motora numurs, rāmja vietā ir vienkārši ierakstīts Z burts. Numura plāksne aizmugurē arī nozaudēta. Motocikls ir pārkrāsots 90tajos citā krāsā. Tehniskā apskate pēdējo reizi veikta 1985. gadā. Īpašnieks ir.
Vai varētu šajā gadījumā rasties kādas problēmas? Paldies jau iepriekš.

kasits
15.Apr 2017
+
patīk
-
Es sakartotu motocikla rami atbilstosa krasa,kada ta mineta dokumentos,iestiprinatu dzineju taja un vestu uz agregatu salidzinasanu,tur izstastitu lietas butibu un parejais jau csdd kartojams. Naksies samaksat par nr.z. nozaudesanu,bet tas jau viss kartojams,butiskakais ka pats saimnieks ir dzivs.

kasits
15.Apr 2017
+
patīk
-
Tas ka apskate pedeja veikta 85.gada lietas butibu nemainis. Nodoklis bus par tekoso gadu.

mopedists160
15.Apr 2017
+
patīk
-
Paldies liels par atbildēm.

skauts
16.May 2017
+
patīk
-
Sveiki,
Man ir mocis solo iž-jupiters 2. Man viņam nebija tehniskās pases. Un tas stāsts šobrīd ir tāds. Doķus es sameklēju, bet tur ir mocis ar blaķeni. Aizbraucot uz csdd numuru salīdzināšanu nevaru piereģistrāt kā solo moci. It,kā varu, bet tad jātaisa akts kad ir demontēta blaķene un mocim jābūt tehniskā kārtībā. Lai es varētu vieglāk sakārtot moča īpašuma tiesības. Aizbraucot uz numuru salīdzināšanu man piekabē jābūt mocim un blakusvāģim nav svarīgi kādā stāvoklī. galvenais lai ir objekts.
Varbūt kāds var aizdot iž jupitera blaķeni uz vienu dienu, lai varu uzrādīt pie numuru salīdzināšanas. Ar solo močā numuru salīdzināšanu viss ir OK.

Paldies.

andris
16.May 2017
+ 1
patīk
- 0
Bet tad Tev arī uz apskati vajadzēs blakusvāģi...

1000000NT
16.May 2017
+
patīk
-
andris 16.May 2017 12:46

cik sapratu puisis grib ātrāk sakārtot dokumentus, kad būs kabatā un tiks līdz braukšanai, izies komisiju un būs solo, bet tādā stāvoklī kā tagad nevar iziet komisiju uz pārbūvi, tas arī viss.

skauts
16.May 2017
+
patīk
-
Tieši tā. Kad mocis būs gatavs uz apskati. Pirms apskates sagatavo aktu par blaķenes noņemšanu un būs solo!

orbits
16.May 2017
+
patīk
-
kur ir tava dzives vieta?

skauts
17.May 2017
+
patīk
-
Baldone

adrians
Šodien 17:25
+
patīk
-
sveiki varbut jus zinat
cik maksa
motocikla jawas registracija ja vinai vel ir PSRS dokumenti?

adrians
Šodien 17:49
+
patīk
-
sweiki varbut zinat
man ir jawa ar psrs laika domumentiem cik maksa registracija

Pēdējie ziņojumi Forumā