Aizmirsi paroli?

kadrs
12.Jul 2018
+
patīk
-
Sveiki.
Kādas ir iespējas piereģistrēt Jawu, ja dokumentu nav, bet ir tikai vecais, melnais padomju numurs?
Vai to vispār var izdarīt? Nav arī nekāds info par iepriekšējo īpašnieku.

elf
13.Jul 2018
+
patīk
-
Var Igaunijā,reģistrācija 200 eur ! Motociklam jābūt komplektā,var nerūkt !

kadrs
29.Jul 2018
+
patīk
-
Tas ir pārbaudīts?
Ja piereģistrē Igaunijā, tad pēc tam var Latvijā reģistrēt?

AivisG
09.Aug 2018
+ 1
patīk
- 0
Kāpēc nē? ES, reģistrēt vari, kāda starpība, ES, vienalga kādas valsts pilsonis tu esi, tikai vajag jaunu numuru salīdzināšanu. Piemēram man pavasarī vienu mašīnu no DE nepiereģistrēja jo vienotaja datu bāzē nesapasēja numurs tehniskajai pasei jo bija nozaudēta pirms pāris gadiem un atjaunota. Oficiāla atbilde tika saņemta bet paredzētajā max 30 dienu laikā. ((( Bet piereģistrēja, maksā tikai muitu, kas Latvijā var gadīties neparedzama, tikai saucas savādāk. Bet mocim varbūt traki nebūs.

AivisG
09.Aug 2018
+
patīk
-
Nezinu cik tu informēts esi kadrs, liekas ka maz. Igaunijā janoņem no uzskaites, ar no reģistrācijas noņemtu reģistrācijas apliecību un pardošanas līgumu dodies uz CSDD.

DamnRiga
30.Sep 2018
+
patīk
-
Labdien!

Radās man tāds jautājums, ja manā īpašumā ir tehniskā pase no K-175 B tad es varu reģistrēt pašu moci un dabūt jauno reģistrāciju? Īpašnieks ir miris, bet ir mantinieki.

zamarano
30.Sep 2018
+ 1
patīk
- 0
DamnRiga 30.Sep 2018 18:24

Neskaitamas reizes šeit tas apmuļāts, bet slinkums palasīt.

fire
30.Sep 2018
+ 2
patīk
- 0
DamnRiga 30.Sep 2018 18:24
es varu reģistrēt pašu moci un dabūt jauno reģistrāciju? Īpašnieks ir miris, bet ir mantinieki.
Tu nevari, var mantinieki.

DamnRiga
30.Sep 2018
+
patīk
-
zamarano 30.Sep 2018 20:08
Neskaitamas reizes šeit tas apmuļāts, bet slinkums palasīt.

Es jau meklēju, bet neatradu nu i prasu vēlreiz.

DamnRiga
30.Sep 2018
+
patīk
-
fire 30.Sep 2018 21:25
Tu nevari, var mantinieki.

Ar labi. To jau tikai vajadzēja zināt.

mopedists160
26.Feb 10:19
+
patīk
-
Sveiki.

Vēlējos uzzināt vai pēc rāmja VIN numura var atrast iepriekšējo saimnieku kādā no datubāzēm?

Difers
26.Feb 18:59
+
patīk
-
Var, bet ticamākais ka iestādes kurām ir piekļuve datubāzei (Policija un CSDD) nav tiesības izpaust šo informāciju trešajām personām.

AAARIS
27.Feb 21:21
+
patīk
-
mopedists160 26.Feb 2019 10:19
Vēlējos uzzināt vai pēc rāmja VIN numura var atrast iepriekšējo saimnieku

Padomju laiku datu bāzes, cik man zināms, nav digitalizētas un arī, visticamāk, netiks digitalizētas. Tas nozīmē, ka arhīvos caur kartotēku neviens neraksies, ja vien nav zināms tā laika reģistrācijas numurs. Piedevām, šo info ir tiesīgs pieprasīt tikai pats īpašnieks. Savukārt, mopēdu datu bāzes par padomju laikiem laikam vispār neeksistē vai arī nav pārņemtas no to laiku reģistrējošajām iestādēm. Attiecīgi - diez vai kāds vispār zina, kur šie arhīvi šobrīd meklējami.
Vienīgais variants, ko var pamēģināt - pameklēt transportlīdzekli pēc VIN Nr. e-csdd.lv. Ja tas tur parādās, tad bija kaut kādi pāris maksas pakalpojumu varianti (reģistrētie liegumi un tamlīdzīgi), kur varēja noskaidrot kaut ko vairāk. Bet, vai par maksu var uzzināt arī īpašnieku, neesmu drošs - par šo prasi sīkāku info CSDD.
Savukārt, ja e-csdd.lv VIN neuzrādās, tad tālāk var pat nemeklēt.

vlDream
28.Feb 06:12
+
patīk
-
Kad es nopirku Muraveju bez dokumemtiem tikai ar nr aizgāju uz CSDD tur pateica ka esot kadam piederējis un ka esu nopircis lūžnus darbinieks CSDD mineja ka varot meklēt donoru ar dokumentiem un ar prātu pārlikt ..Es nezinu kurš no šiem nr ir vin bet CSDD neko neatrada ...Iet uz tiesu ar nav garantijas ka vinēšu savā īpašumā.. Pa ceļu braukt nedrīkt jo policija var atsavināt un uzlikt naudas sodu .. Pa pagalmu var mierīgi braukāt tur neko nevaig...

http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1551326709-20180906-150114.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1551326728-20180906-150135.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1551326797-20180813-153248.jpg

mopedists160
28.Feb 09:50
+
patīk
-
Atliek vien cerēt, ka valstī kas mainīsies un būs iespēja reģīstrēt vēsturisko transportlīdzekli bez īpašuma tiesību pierādīšanas ja tas nav bijis izsludināts meklēšanā.

mopedists160
28.Feb 09:58
+
patīk
-
Centīšos par to ievietot iniciatīvu manabalss.lv, lai nodot uz izskatīšanu satiksmes ministrijā.

MrIks
28.Feb 10:39
+
patīk
-
mopedists160 28.Feb 2019 09:58
Centīšos par to ievietot iniciatīvu manabalss.lv, lai nodot uz izskatīšanu satiksmes ministrijā.

Domāju ka pilnīgi bezjēdzīga lieta no juridiskā viedokļa, jo ir pretrunā ar civillikumu, kas nosaka īpašuma tiesības. Runa vēl varētu būt par noilgumu, ja nav veiktas nekādas darbības un īpašnieks ir miris. Taču arī šajā gadījumā laiks noteikti nebūs 10 - 20 gadi. Gan jau vismaz 50....

mopedists160
28.Feb 10:44
+
patīk
-
MrIks 28.Feb 2019 10:39

Par noilgumu varētu runāt, paldies. Doma ir par 30 gadiem.

Pirmskara laikā ražotajam motociklam jau arī jābūt kādas īpašuma tiesības (potenciālie mantinieki; utt.), bet redz, tam ir dota piekrišana.

Igaunijā ar to tiek galā un uzskatu, ka Latvijā to arī varētu. Potenciāls ceļu lietošanas nodevu pieplūdums ja valsts domā tikai par nodokļu iekasēšanu.

vlDream
28.Feb 11:15
+
patīk
-
Ko lai saka kas neriskē tas nevinē ..

Pēdējie ziņojumi Forumā