Aizmirsi paroli?

kadrs
12.Jul 16:33
+
patīk
-
Sveiki.
Kādas ir iespējas piereģistrēt Jawu, ja dokumentu nav, bet ir tikai vecais, melnais padomju numurs?
Vai to vispār var izdarīt? Nav arī nekāds info par iepriekšējo īpašnieku.

elf
13.Jul 13:23
+
patīk
-
Var Igaunijā,reģistrācija 200 eur ! Motociklam jābūt komplektā,var nerūkt !

kadrs
29.Jul 23:36
+
patīk
-
Tas ir pārbaudīts?
Ja piereģistrē Igaunijā, tad pēc tam var Latvijā reģistrēt?

AivisG
09.Aug 09:14
+
patīk
-
Kāpēc nē? ES, reģistrēt vari, kāda starpība, ES, vienalga kādas valsts pilsonis tu esi, tikai vajag jaunu numuru salīdzināšanu. Piemēram man pavasarī vienu mašīnu no DE nepiereģistrēja jo vienotaja datu bāzē nesapasēja numurs tehniskajai pasei jo bija nozaudēta pirms pāris gadiem un atjaunota. Oficiāla atbilde tika saņemta bet paredzētajā max 30 dienu laikā. ((( Bet piereģistrēja, maksā tikai muitu, kas Latvijā var gadīties neparedzama, tikai saucas savādāk. Bet mocim varbūt traki nebūs.

AivisG
09.Aug 09:20
+
patīk
-
Nezinu cik tu informēts esi kadrs, liekas ka maz. Igaunijā janoņem no uzskaites, ar no reģistrācijas noņemtu reģistrācijas apliecību un pardošanas līgumu dodies uz CSDD.

DamnRiga
30.Sep 18:24
+
patīk
-
Labdien!

Radās man tāds jautājums, ja manā īpašumā ir tehniskā pase no K-175 B tad es varu reģistrēt pašu moci un dabūt jauno reģistrāciju? Īpašnieks ir miris, bet ir mantinieki.

zamarano
30.Sep 20:08
+ 1
patīk
- 0
DamnRiga 30.Sep 2018 18:24

Neskaitamas reizes šeit tas apmuļāts, bet slinkums palasīt.

fire
30.Sep 21:25
+ 1
patīk
- 0
DamnRiga 30.Sep 2018 18:24
es varu reģistrēt pašu moci un dabūt jauno reģistrāciju? Īpašnieks ir miris, bet ir mantinieki.
Tu nevari, var mantinieki.

DamnRiga
30.Sep 22:04
+
patīk
-
zamarano 30.Sep 2018 20:08
Neskaitamas reizes šeit tas apmuļāts, bet slinkums palasīt.

Es jau meklēju, bet neatradu nu i prasu vēlreiz.

DamnRiga
30.Sep 22:08
+
patīk
-
fire 30.Sep 2018 21:25
Tu nevari, var mantinieki.

Ar labi. To jau tikai vajadzēja zināt.

Pēdējie ziņojumi Forumā