Aizmirsi paroli?

mopedists160
14.Mar 2019
+
patīk
-
fire 13.Mar 2019 22:47
Nevajag jaukt kopā mopēdus un motociklus. Kā piereģistrēt mopēdu bez dokumentiem ir aprakstīts šajā forumā. Galvenais, lai persona, kas to veic, 2004. gadā bija vismaz 18 gadus veca.

Aprakstīt ta bija, bet nez kapēc joprojām ir visādas problēmas ar reģistrāciju, veidojot jaunus postus un sakot, ka tas nav nemaz tik vienkārši vai pat nav iespējams.

MrIks
14.Mar 2019
+
patīk
-
Reģionālas CSDD nodaļas daudz lietas baidās darīt. Nevajag baidīties, bet zvanīt uz Rīgu. Šie zvani daudz ko var līdzēt.

vlDream
14.Mar 2019
+
patīk
-
MrIks 14.Mar 2019 11:23
Aha cik darbinieku tik viedokļu un ja vēl ja patrāpās blondīne pie trubas otrā galā

Drēbnieks
14.Mar 2019
+ 0
patīk
- 1
Izskatās, ka šo diskusiju var pārtraukt!

Valsts ir nodrošinājusi mūs ar iespēju piereģistrēt bezīpašnieka tehniku, pārējais ir pašu rokās!

Žēl, ka kāds kārtējo reizi uzdrošinās apsaukāties uz cienījamiem cilvēkiem!

JuZ
14.Mar 2019
+
patīk
-
mopedists160 13.Mar 2019 21:25

Nu nezinu, man gan liekas ka viss kārtībā. Jawu gan piereģistrēju, gan ieguvu VS statusu Preiļos. Arī piereģistrēju pārbūvi no solo uz blakusvāģi, bez problēmām, vēlreiz ieguvu VS. Protams, skatās visu sīkumaini un ja gribi, lai izlaiž kautko caur pirkstiem, tad gan nesanāks.

vlDream
15.Mar 2019
+
patīk
-
Centos pārlasīt noteikumus VS 10 reižu

ir ne mazāk kā 30 gadu vecs;

( nezinu cik gadu )

vizuāli un tehniski ir saglabāts vēsturiski korektā stāvoklī;

( Kaut kas ir un nav)

netiek lietots kā ikdienas transportlīdzeklis;

(ir doma braukt ikdienā )

9.1. iesniegumu (pielikums Nr.2);

9.2. dokumentus, kas apliecina transportlīdzekļa uzskaites tehniskos datus (iepriekš reģistrētam transportlīdzeklim — reģistrācijas apliecība, iepriekš nereģistrētam transportlīdzeklim — transportlīdzekļa izgatavotāja vai tā pilnvarotā pārstāvja izdots dokuments un citi dokumenti, kas apliecina konkrētā transportlīdzekļa izcelsmi);

9.3. īpašuma tiesības apliecinošu dokumentu, ja transportlīdzeklis iepriekš nav reģistrēts uz iesniegumā norādītās personas vārda vai dokumentu, kas apliecina, ka persona ir transportlīdzekļa valdītājs;

9.4. nepieciešamības gadījumā – dokumentus un informatīvos materiālus, kas apliecina transportlīdzekļa atbilstību oriģinālam, veiktās konstrukcijas izmaiņas vai uzlabojumus u.c. ekspertīzes veikšanai nepieciešamos faktus;

9.5. maksājuma apliecinošu dokumentu par ekspertīzes veikšanu.

( nav nekādu dokumentu pierādāmo)

10.3.3. VIN kodu, kā arī šasijas, rāmja, virsbūves, dzinēja numurus un ražotāja plāksnīti (ja tādi ir un var saskatīt);

( ir )

AAARIS
15.Mar 2019
+ 1
patīk
- 0
JuZ 14.Mar 2019 23:30
Nu nezinu, man gan liekas ka viss kārtībā. Jawu gan piereģistrēju, gan ieguvu VS statusu Preiļos.

Un vai Tev bija arī dokumenti, kad reģistrēji?
Ja bija, tad, protams, problēmām nevajadzētu būt.
Galvenais cepiens visiem šeit jau ir par to, ka stipri sarežģītāk ir tikt pie reģistrācijas transportam ar nozaudētiem dokumentiem, it īpaši, ja transports pirms Tevis ir piederējis kādam citam...

AAARIS
15.Mar 2019
+ 2
patīk
- 0
Drēbnieks 14.Mar 2019 18:28
Izskatās, ka šo diskusiju var pārtraukt!
Valsts ir nodrošinājusi mūs ar iespēju piereģistrēt bezīpašnieka tehniku, pārējais ir pašu rokās!

No mana skatu punkta raugoties, valsts ne sūda nav nodrošinājusi, jo tā līdz galam un viennozīmīgi nekas nav sakārtots - likumdošana ir samudžināta un juridiskais formulējums ir pretrunīgs. Tādēļ ir tikai loģiski, ka atsevišķu rajonu CSDD nodaļās neviens ar to negrib ņemties.
Mopēdus bez dokumentiem reģistrēt it kā ir iespējams, bet, kad sāc rakties dziļāk, tomēr ir visādas nianses (īpašnieka vecums 2004.gadā, mopēda izcelsmes valsts un varbūt vēl kaut kas), turklāt šī reģistrācijas iespēja nekur atklāti netiek afišēta.
Ar pārējiem transportiem ir vēl trakāk - tikai VS opcija un tā pati juridiski neviennozīmīgi traktēta - it kā pierģistrēt var, bet tajā pašā laikā likumā joprojām figurē prasība pēc īpašumu apliecinošiem dokumentiem... Pretruna sanāk... Te taču pat jurists praktikants varētu īpašuma piederību iztiesāt kā pašam patīk, ja vien ir nauda un enerģija ap to ņemties.
Tādēļ esmu tikai un vienīgi par to, lai pilnīgi visi ar transporta reģistrāciju saistītie likumi tiek sakārtoti tā, lai jebkurā valstij (vai politiķiem) izdevīgā brīdī kādam ierēdnim neienāk prātā ieslēgt atpakaļgaitu un sākt traktēt šos pašus likumus savādāk, tādējādi apstrīdot arī agrāk veiktās reģistrācijas. Saprotams, ka pretrunīgajiem punktiem no likuma ir jāpazūd.

mopedists160
15.Mar 2019
+ 2
patīk
- 0
JuZ 14.Mar 2019 23:30
Nu nezinu, man gan liekas ka viss kārtībā. Jawu gan piereģistrēju, gan ieguvu VS statusu Preiļos.

Inspektoram laikam sliktas asociācijas ap Ižiem. :D
AAARIS 15.Mar 2019 08:45

Pilnībā piekrītu! Pēc maniem uzskatiem ir tā, ka tiem kam šī tēma ir aktuāla-tie arī cepsies par un ap šo problēmu, tiem kam tēma nav aktuāla-tie metīs gudrus komentārus un teiks, ka viss ir kārtībā. Tie ir tikai mani pieņēmumi.

Atsaucoties uz manabalss rakstu, uzskatu, ka CSDD Satiksmes Ministrijas vainas un robus nekad neatzīs. (balstoties pēc principa roka roku mazgā). Un lai vēl kāds pasaka, ka tā nav.

vlDream
15.Mar 2019
+ 1
patīk
- 0
mopedists160 15.Mar 2019 10:00
Atbalstu pa visiem 100 % ...

JuZ
17.Mar 2019
+
patīk
-
AAARIS 15.Mar 2019 08:25

Kārtoju mantojumu un reģistrēju uz sevis.

koko
18.Mar 2019
+ 1
patīk
- 0
AAARIS 15.Mar 2019 08:45
Mopēdus bez dokumentiem reģistrēt it kā ir iespējams, bet, kad sāc rakties dziļāk, tomēr ir visādas nianses (īpašnieka vecums 2004.gadā, mopēda izcelsmes valsts un varbūt vēl kaut kas), turklāt šī reģistrācijas iespēja nekur atklāti netiek afišēta.

Par to mopēda īpašnieka vecumu 2004. gadā - šo esmu personīgi izcīnījis, ka manos abos mopēda reģistrēšanas gadījumos šī nav problēma. Man 2004. bija 14 un pēc viņu teorijas nedrīkstētu reģistrēt.
Bet 14 gadi ir vecuma ierobežojums braukšanai, nevis mantas piederēšanai. Tu ar auto līdz 18 nedrīksti viens braukt, bet piederēt un garažā stāvēt drīkst!
Varbūt kādam noder šī loģika, šajā ne īsti pamotajā punktā.

mopedists160
19.Mar 2019
+
patīk
-
koko 18.Mar 2019 20:27

Nepieciešams vien papīrs, kurā ir rakstīts ka es pārdodu mopēdu tam un tam?
Obligāti nevajag papīru par iegādi veikalā?
Pastāsti lūdzu mazliet sīkāk šo procesu. Intereses pēc varētu izmēģināt.

Zirnis
19.Mar 2019
+ 1
patīk
- 0
mopedists160 19.Mar 2019 13:35

Pastāsti lūdzu mazliet sīkāk šo procesu. Intereses pēc varētu izmēģināt.

Pirkšanas/pārdošanas papīrs derēs. Savu Minsku tikai tā legalizēju, ka bija saglabājies pagasta arhīvā pārdošanas līgums no 1992, ka kolhozs pārdod Minsku ar tādu un tādu sērijas nummuru par tik un tik naudām tam un tam (tas un tas bija mans tēvs).

apalais
09.Apr 2019
+
patīk
-
Laimīgie...
Man ir vecs Muravejs bez neviena papīra, bet ir sataisīts kā nākas - gaisma, bremzes, pagriezieni, signāls. Bet izbraukt legāli uz koplietošanas ceļiem paliek mans slapjais sapnis..

vlDream
28.Sep 17:11
+
patīk
-
Skatos kas jauns mana balss paraksti tikai 561 galigi neiet uz priekšu ..

Vespists
28.Sep 17:40
+
patīk
-
Motivācija sēsties uz senāku mototehniku, kurai var nokārtot VS!

Pēdējie ziņojumi Forumā