Aizmirsi paroli?


bbarda
16.Apr 2020
+
patīk
-
emka_e36 16.Apr 2020 06:14
Nu skaidrs. Nu jau esmu izaudzis no tā vecuma, kad patika bez izpūtēja braukāt. ????
Tagad tīri uz copi aizgāzt, vai uz veikalu.. nostaļģija uz šiem vecajiem braucamajiem.
Bildē redzamajam mopiņam dakša nav orģināla,tā ir no divātrumnieka.

E_Janbergs
16.Apr 2020
+
patīk
-
bbarda 16.Apr 2020 19:47

Bļin, nebiju pievērsis uzmanību, ar ko viņa atšķiras?

Aldic
16.Apr 2020
+
patīk
-
bbarda 16.Apr 2020 19:43
Skatos tavu bildi,itkā tavejam vajadzeja būt aizmugurē īsajam dubļiniekam un lukturim lielajam jo tavam indukcene zem bākas,ja dubļinieki orģināli tad indukcenei nevajadzētu būt.

Viss ir pareizi. Gan ar lukturiem, gan bleķiem. Es vienkārši iegādājos ķīniešu bezkontakta aizdedzi no ķīnas F tipa motora. Tam indukcijas spole ir atsevišķi. Motorā tikai pakavs un magnēts. Magnētam vienīgi urbums ir mazāks. Jādabū lielāks uz attiecīgo kloķeni. Un nav gaismas tinuma. Lieku ledu un baterijas zem sēdekļa. Bet tā esmu aizmirsis par aizdedzi. Pagājušajā vasarā nobraucu tādu līkumu, 3 dienas pa Kurzemi, kopā ap 500 km. Pa šīm dienām pat nenošķaudījās. Pielec un dziesmā aiziet bez problēmām. Tāpat uz Dzintara pasākumiem Kuldīgā ar šo mopi tiek braukts savā gaitā, ne piekabē.

E_Janbergs
16.Apr 2020
+
patīk
-
Aldic 16.Apr 2020 20:35
Kurzemi

Motoru esi pārjaucis?

bbarda
17.Apr 2020
+ 1
patīk
- 0
emka_e36 16.Apr 2020 20:12

Bļin, nebiju pievērsis uzmanību, ar ko viņa atšķiras?
emka_e36 16.Apr 2020 20:12

Bļin, nebiju pievērsis uzmanību, ar ko viņa atšķiras?
R13 nav atstarotāji,luktura ausis(kronšteini ir mazāki.

bbarda
17.Apr 2020
+
patīk
-
Aldic 16.Apr 2020 20:35
Tam indukcijas spole ir atsevišķi. Motorā tikai pakavs un magnēts. Magnētam vienīgi urbums ir mazāks. Jādabū lielāks uz attiecīgo kloķeni. Un nav gaismas tinuma.
Nevaru uzreiz atrast kur tieši pārdeva ķīnieši mazu platīti priekš orģinālā D motora pakavam paredzētu ,jo tad saglabājas orģinālais pakavs un magnēts,tikai čakars ar magnēta iestādīšanas momentu,tur vajadzīgs strobaskops. Orģinālajam pakavam neko nevajadzēja pat nost tīt un gaisma ar saglabājās orģināla.Nost noņēmās tikai kontakti un kondiņš.Tad vel vienu variantu krieviem redzēju,ar D5 magnētu,pakavu,Družbas elektroniskās aizdedzes spoli un mazu platīti.Interesants variants,ir pašam doma pamēģināt.

E_Janbergs
17.Apr 2020
+
patīk
-
bbarda 17.Apr 2020 00:40

Hmm, labi, ka pateici, pats nebūtu aizdomājies..

E_Janbergs
17.Apr 2020
+
patīk
-
bbarda 17.Apr 2020 00:53
tikai

Man personīgi patīk tā ķīniešu aizdedze no F motora. Vienreiz uzliec un aizmirsti. Lec kā puķe un iet arī zolīdi.

Aldic
17.Apr 2020
+ 1
patīk
- 0
emka_e36 16.Apr 2020 22:08
Motoru esi pārjaucis?

Pamatā nomainīti gultņi, ieskaitot klaņa apakšējo. Un gredzeni.
Kas attiecas uz aizdedzi, man jau tā uzstādīta. Cik vajag izbraukt kādā pasākumā, izlīdzos ar to led gaismu un baterijām. Un vispār tā Rīga 13, tāds projektiņš vairāk aiz neko darīt.

bbarda
17.Apr 2020
+
patīk
-
Aldic 17.Apr 2020 10:00
Un vispār tā Rīga 13, tāds projektiņš vairāk aiz neko darīt.
Uzreiz saprotams ka tev rokas atrodas īstajā vietā!Par aizdedzi rs mineju tikai tā pat.

E. K.
02.Jun 2020
+
patīk
-
Labdien, man ir padomju laiku Javinjas teh. Pase un dzīvs saimnieks, motocikls pats neeksistē, vai vsp ir iespējams zem šiem papīriem piereģistrēt kādu citu Jawu?

fire
02.Jun 2020
+
patīk
-
Krimināllikuma 256. pants (1) Par transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenta, agregāta vai reģistrācijas numura zīmes nelikumīgu izgatavošanu, realizēšanu, izsniegšanu, viltošanu vai iznīcināšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

cyprus1
04.Jun 2020
+ 1
patīk
- 0
E. K. 2.Jun 2020 21:54
zem šiem papīriem piereģistrēt kādu citu Jawu?

Nevar,tikai neuzraujies ja kāds mēģinās iestāstīt pretējo.Man pirms pāris gadiem viens vecs muļķis no Ventspils puses gribēja iestāstīt ka var,jo pats tirgoja dokumentus.Csdd jau sen ir tehnoloģijas kas atklāj pārsistus numurus un dunduki tur nestrādā.ZInu personīgi neizdevušos gadījumus,bet publiski par to nerunājam.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā