Aizmirsi paroli?

raivis raivo
19.Dec 2015
+ 1
patīk
- 0
Es te atkal par savu muraveju,izskaidrojiet lūdzu kā īsti noregulē to magneto? Un ja ir magneto vai nevajag indukceni?Man ir tā kurbulējot, nu nekas nenotiek,bet ja iestumj tad pa retam mazliet uzsit.
Paldies jau iepriekš

[ri4a]
19.Dec 2015
+
patīk
-
Man ir jauna originala aizdedze tieshak dino starteris.

raivis raivo
19.Dec 2015
+
patīk
-
[ri4a] 19.Dec 2015 15:05
Un cik gribi par viņu?

mopēdists!
19.Dec 2015
+
patīk
-
Visdrīžak ka moments nav riktīgs, magneto kontaktiem jabut vaļā kad virzulis ir augšā. Indukceni nevajag ja ir magneto.

raivis raivo
19.Dec 2015
+
patīk
-
mopēdists! 19.Dec 2015 16:36

Varbūt zini kādu video, kur ir parādīts kā noregulē magneto? Vai arī kā uzstāda?

mopēdists!
19.Dec 2015
+
patīk
-
Diemžēl nezinu neesmu neko tadu meklejis.

Bargaiskalns
06.Mar 2017
+
patīk
-
Vajadzīgs padoms - kur meklēt jaunas Muraveja pusasu gumijas ? ? ? Parasti BU viņas ir deformētas vai gauži sabirušas.

elf
07.Mar 2017
+
patīk
-
Vienkārši jāpasūta...no šejienes ir sūtīts, viss ok.

http://bike53.ru/images/catalog/7906769.JPG

http://bike53.ru/price/?code=2512&pg=&id=2646

waitreps
28.Mar 2017
+
patīk
-
Ja ladam interesee muraveja detalas rakstiet pm. Draugam ir gandriz viss. Iznemot virzulus un gredzenus.

apalais
25.Apr 2017
+
patīk
-
elf 7.Mar 2017 08:58

Kāds iespaids par šo veikalu? Piegāde dārga, un kā jānorēķinās?

Oskars
25.Apr 2017
+
patīk
-
Es gadus divus atpakaļ biju pasūtījis no viņiem visādus loriņus muravejam. Problēmas sākās, ka nevarēju internetā par viņām norēķināties. Mūsu kredītkartes neņēma pretim. Tas sakrita ar ekonomiskajam sankcijām pret Krieviju. Bankas izskaidrot nevarēja, kas pa vainu.
Beigās izmantojot citus resursus, dabūju detaļas. Kvalitāte bija vienkārši sū.... Summa arī pa detaļām nebija maza. Biju savācis daudz gumijas detaļas, kuras nekad nebiju redzējis jaunas :-).
Bija sajūta, ka viņas izgatavojis cilvēks kādā lauku šķūnī pālī :-D

Varbūt kādam ir veicies labāk kā man.
P.S Biju mēģinājis piereģistrēties arī krievu paypal(nosaukums bija kaut kāds savādāks), lai norēķinātos. Arī nebija rezultātu :-(

apalais
25.Apr 2017
+
patīk
-
Oskars 25.Apr 2017 14:53

Nu skaidrs, kāpēc man nekas nesanāk. Interesanti gan. Un žēl.

apalais
25.Apr 2017
+
patīk
-
elf 7.Mar 2017 08:58

Kā norēķinājies ar viņiem? Kartes neņem pretim, tas skaidrs.

fire
25.Apr 2017
+
patīk
-
Oskars 25.Apr 2017 14:53
Kvalitāte bija vienkārši sū.... Summa arī pa detaļām nebija maza. Biju savācis daudz gumijas detaļas, kuras nekad nebiju redzējis jaunas :-).
Bija sajūta, ka viņas izgatavojis cilvēks kādā lauku šķūnī pālī :-D

Esmu pircis padomju auto detaļas Margrietas un Ilūkstes ielas veikalos ar mērķi tās pielāgot pirmskara auto. Kā nekā - padomju autobūve līdz pat PSRS sabrukumam veiksmīgi realizēja savā tehnikā pirmskara autobūves tradīcijas. Klaņu skrūves - viena cieta, otra mīksta, gumijas detaļas taisītas, samaļot un pārpresējot vecas kalošas. Mēsli par bargu naudu. Virzuļu pirkstu sprostgredzeni izlocīti no mīkstas stieples - par 35 centi gabalā. Tie aizgāja uz miskasti - 8 gab. par 2.80 eiro.

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1