Aizmirsi paroli?


ainaznieks
24.Jun 2019
+
patīk
-
Saveejie sapratiis-man nozaga mociiti,daudz ko piedziivojusu JAWAU,kam atsaakaas otraa jauniiba.JAWA 634 7 mod.Atri ieveerojamaas paziimes-dzeltens seedeklis,gaispeleeks plastikaata,pasgatavots,prieks.dublusargs un daksa,no 648.jawas.Bardaki ar baaku stilizeeti salaisti vienaa veselumaa.Aizmuguree hromeets dublublekis.Ir veel daudz kas,bet to tik saimnieka acs pamaniis.
Vareetu buut aizcelojusi uz Vecumnieku apkaartni.Nav izsleegta arii Salacgriivas,Limbazu apkaartne.
Saprotu,taa ir loterija,bet visaadi gadaas...

Vespists
24.Jun 2019
+
patīk
-
Meklē turpat Ainažos vai Limbažu Tolmetā, vai vēl drošāk kriminālajā Staicelē. Droši vien kāds vietējais karstgalvis paņēma pavizināties. Domāju, ka tam mocim nav tāda vērtība, lai zagtu un transportētu pa visu Latviju. Zinu, ka jūsu pusē ir tāda krimināla autoritāte ar iesauku Starters, varbūt viņam ir kāda informācija.

ainaznieks
25.Jun 2019
+
patīk
-
Paldies,bet situaacija ir citaada.Mocim bija pietiekama veertiiba.Tomeer ir aizdomas uz daziem zinaataajiem,kas bija naudas truukumaa,bet ar saviem sakariem.Taapeec tie Vecumnieki,vienaa variantaa.Arii panemts taa,kaa svess neizdariitu.Vispaar tajos Vecumniekos tas mocis bija zinaams,veel pirms nospersanas,viens netiisaam izmuldeejaas,nezinot,kas esmu.

Rupeiks
26.Jun 2019
+ 1
patīk
- 0
Facebook pajautā..tur ātri pārraidīs,un palīdzēs.vēlams kāda bilde.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā