Aizmirsi paroli?

vello
21.Oct 2013
+
patīk
-
Juriic 21.Oct 2013 08:34

Kādam nolūkam vajag redzēt Leutnera bremzes?
Viņām bija savdabīga konstrukcija, kādu 20-30 gados vairs nelietoja.
Starp citu, meklēju stiprinājuma kronšteinu ar kuru tiek piestiprinats bremžu kloķis
pie stūres. Bildē var redzēt, ka tas ir tāds pagaidu variants. Krājumā ir daudz
šadu stiprinājumu priekš 22mm stūrēm, bet nav neviens 24mm stūrei, kāda ir Leutnera velosipedam. Labprāt samainītu pret kaut ko, ja kādam būtu piedāvajumā !

vello
21.Oct 2013
+
patīk
-
Lūk dažas bildes http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1382350632-image.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1382350662-image.jpg

maruchans
21.Oct 2013
+
patīk
-
vello 21.Oct 2013 13:09
Nē, Leutner velosipēdiem bija cita konstrukcija neka Ērenpreisam.

Jā, katalogu esmu šķirstijis un pētijis 10tiem reižu, bet nebiju ievērojis:
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1382356313-klanis.jpg

... zinu ka tāda eļļošana caur ass centru bija arī atsevišķiem Ozolniekiem, bet interesanti, vai vel kāda fabrika tādu izmantoja?

vello
21.Oct 2013
+ 2
patīk
- 0
Šī ēļļojamā ass bija modeļiem Grand Prix . Modelim 53 konstrukcija bija tāda pati,
taču ar pilnu asi. Pārējais viss tāds pats. Līdz WWI vairākas vācu firmas lietoja šādu
eļļošanas sistēmu. Latvijā tikai Leitners un Ozolnieks.

vello
02.Nov 2013
+
patīk
-
vello 20.Aug 2013 10:24
romega. 19.Aug 2013 17:18

Vai ir šāds gravējums uz rāmja ? Ja nav, tad tas nav jubilejas Ozolnieks.

vello
02.Nov 2013
+
patīk
-
Sorry ! Aizmirsu pielikt bildi. http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1383395700-image.jpg

romega.
02.Nov 2013
+
patīk
-
Paldies Vello. Manam Ozolniekam gravejuma nav.Jūsu teiktais par dziļo dakšas niķelejumu apstiprinājās .Tātad parastā sērija. Skaidrīb rasta.

wiper
07.Nov 2013
+
patīk
-
Sveiciens visiem. Varbūt kāds var ieteikt krāsas kodu lai vilktu līnijas uz GEO? Iedomājos, ka varbūt, kāds ir piemeklējis līdzīgāku oriģinālajam un var padalīties ar informāciju. Paredzēts vilkt zaļas līnijas. :like:

RatEnpreis
08.Nov 2013
+
patīk
-
wiper 7.Nov 2013 22:49

Tā kā es negribēju lakot visu rāmi pa virsu dekālēm un svītrām izmantoju šādas krāsas. Smird baisi, žūst mežonīgi ilgi, bet rezultāts fantastisks. Smukas, glancētas un ar biezumiņu svītras. Un izturīgas ka prieks. Forša konsistence tai krāsai priekš mālēšanas ar smalkām otām. Klājās smukā, pabiezā slānītī, nespīd cauri pamatkrāsa arī gaišajiem toņiem.
http://combicolor.co.uk/metal-paint/combicolor.html
Ne visi RAL toņi vismaz iekš DEPO nopērkami, bet man patika šis priekš zaļā RAL 6001 Un beigu beigās uz 1,5 līdz 2 mm biezām strīpām toņu atšķirības šurpu, turpu praktiski nav manāmas.
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1383907378-photo.JPG
Mazais bundulīc bik zem 4 Ls maksā. Sarkanais un zaļais bundulīc aizceļoja pie maruchans, tad cik zinu vēl pie kāda mālētāja. Painteresējies, varbūt ie iespēja, ka pie Tevis aizceļos. Ar vienu bundulīti kādiem pussimts velosipēdiem pietiek.

p.s. paņem nopērc kādu vīnu smukas formas pudelē, izdzer. Un tad uz pudeles piešauj roku dažāsos veidos mālējot.

zamarano
08.Nov 2013
+
patīk
-
RatEnpreis 8.Nov 2013 12:45
izmantoju šādas krāsas

Es ar šādu Depo pirkto krāsu mājās radiatoru stāvvadu caurules nopindzelēju. Krāsas mazliet pietrūka, lai vakaru nobeigt. Vakar gribēju nopirkt Depo balto krāsu un biju mazliet šokēts, ka 3 veidu baltajām šīs firmas krāsām norādīt viens RAL 9010, bet izrādās, ka 3 veidu baltās krāsas ir ar to vienu RAL 9010.
Pievērsiet uzmanību šīs firmas krāsu iepakojumam!!!

Juriic
08.Nov 2013
+
patīk
-
nujatak. Ral Matēts, pusmatēts un spīzdīgs. Kas tur nesaprotamz.

RatEnpreis
08.Nov 2013
+ 2
patīk
- 0
Juriic 8.Nov 2013 14:32

Nu bet !!! :)
Bet pētīt iepakojumus vienmēr vajag. Citād gadīsies kā man. Pirku laku bet nopirku baltu, glancētu krāsu baloniņā. Lāāāābi, ka pirms dekāļu lakošanas testa pūtienu miskastē veicu. Liels bija mans pārsteigums :D

maruchans
08.Nov 2013
+
patīk
-
Smird baisi, žūst mežonīgi ilgi, bet rezultāts fantastisks. Smukas, glancētas un ar biezumiņu svītras. Un izturīgas ka prieks. Forša konsistence tai krāsai priekš mālēšanas ar smalkām otām. Klājās smukā, pabiezā slānītī, nespīd cauri pamatkrāsa arī gaišajiem toņiem.

Jā šīs krāsas labas, jau sasvītroju divus richukus un jāteic - labs atklājums !

Juriic
08.Nov 2013
+
patīk
-
aha. Arī kā pamatkrāsa viņa nav slikta. Cietība pat tuva poliuretāna krāsai

zamarano
08.Nov 2013
+
patīk
-
Juriic 8.Nov 2013 14:32
Ral Matēts, pusmatēts un spīzdīgs. Kas tur nesaprotamz

Es taču neiedomājos, ka šai krāsai pēkšņi Depikā būs pieejama baltajā RAL9010 matētā, pusmatētā un spīdīgā krāsa un cilvēki viņas cilājot visas būs vienā putrā sajaukuši.

Ja jau no daudziem tik labas atsauksmes par šo Depo nopērkamo krāsu, tad būs arī jāpadomā par baltās krāsas atlikuma pataupīšanu mocim baltām strīpām, pēc radiatoru stāvvadu krāsošanas.

zamarano
08.Nov 2013
+
patīk
-
Smird baisi, žūst mežonīgi ilgi, bet rezultāts fantastisks

Krāsas žūšana un smirdēšana ir salīdzinoši normāla, bet vot šis pašas firmas grunts gan smird drausmīgi, bet žūs ļoti ātri, klājas ļoti labi un biezā kārtā.

Juriic
08.Nov 2013
+
patīk
-
Nu "Šīs firmas" krāsām vēl ļoti līdzīgas ir "Tās firmas" krāsas, kur nosaukums kā instrumentam ar ko klapē naglas un ar ko ilgi brauca Kalifornijas gubernators. Ļoti cieši...

schweiks
08.Nov 2013
+
patīk
-
par strīpām-pakonsultējos ar mūsu meistaru,kurš krāso mūsu visu būmerus un cindapus,viņš svītras velk ar visparastāko Pārdaugavas alkīdeni/pentāleni.un paņēmu savam,un uzvilku-un sanāca baigi autentiski.
ehh...atminu tos laikus kad strīpas mācēja tik Aleksejs un Jānis vilkt...es mitinājos Libavā,ar naktsautobusu vedu pie Alexa nokrāsotu rāmi,līdz 1:00 naktī viņa virtuvē vilkām,tad žāvējām,un ''pusjēlu'' atpakaļ vedu.
ar,toreiz ar PF-115,starp citu....tas bij kautkur 1989-90...

RatEnpreis
08.Nov 2013
+
patīk
-
schweiks 8.Nov 2013 19:53

Es arī gribēju vilkt, nevis pa trafaretiem mālēt. Incants pasākums. Bet kad atklāju, ka tās vāverastu otas pat mākslas akadēmijas mākslinieku bodē dzīvē neviens nav redzējis, nolēmu to domu mest pie malas. Ai, sūtīt netā kaķi maisā, pirkt to 150 Ls vērto moderno svītrojamo aparātu? Nu nē, trafaretiem līmplēve kapeikas izmaksā.

Pēdējie ziņojumi Forumā