Aizmirsi paroli?


Agresivais112
22.Apr 2017
+
patīk
-
Sveiki.Kadus motociklus padomju laikos izmantoja sacencibam Iž,cz, jawa vai kadus citus ta teikt kam motori izturigaki jo doma iegadaties kadu padomju moci lai uztaisitu braucamu gan pa soseju gan bezcelu.
Kadi ieteikumi?

KramsXX
23.Apr 2017
+
patīk
-
Padomju tehnika un izturīgs motors nav savienojami jēdzieni.
Izplatītākais sovka braucamais moto krosā - Urāls ar blaķeni (nejaukt ar Dņepru), faktiski pilnībā pašu pārtaisīts rūpnīcas speciālais krosa modelis. Pārtaisīts tika viss, sākot ar rāmi un blaķeni, beidzot ar motoru. Ja motoru uztaisīja, lai no tā izspiestu maksimumu, tā resursa pietika vienām sacensībām. Ja braucēju braukt prasme bija vienāda, tad tā vai tā zaudēja braucējam ar ČŽ.
Nākamais IŽ (350cm2). IŽ Plaņeta Sport speciālie krosa modeļi K15, K16. Attiecas viss tas pats, kas rakstīts par Urālu. Pie vienādas braucēju meistarības zaudēja 250 cm2 ČŽ. Ar IŽ-iem mēdza šamaukties, lai kaut kā palielinātu konkurentspēju IŽa cilindru pārtaisīja un presēja iekšā 500 cm2 ČŽ čaulu, kas motora izturību nepalielināja.
Faktiski vēl bija arī krosa minskas, Latvijas PSR tās redzēju tikai atbraucējiem no Krievijas, Baltkrievijas. Bet arī ārkārtīgi reti, jo kā krosa braucamais, tas bija pilnībā nederīgs. Varbūt drusciņ labāks, nekā Latvijā pārbūvētie Sarkanās Zvaigznes 50cm2 divātrumnieki.
Par tavu plānoto projektu. Tas, ko tu gribi būvēt saucas enduro tipa motocikli. Var nopirkt jau gatavus un bez problēmām ar reģistrāciju un lietošanu. Tas, ko tu uzbūvēsi būs krūmu braucamais un pirmais pogainais tevi savanģos.
Ja tomēr sadomāsi darboties šajā virzienā, tad gribētu brīdināt, NEKAD nelietot krosa riepas braukšanai pa asfaltu, ja paša veselība un dzīvība ir ko vērta.
Likums par pārbūvi
https://likumi.lv/doc.php?id=92907
Ko cilvēki domā par šo likumu jau ir cits stāsts.

zaika
24.Apr 2017
+
patīk
-
Cik daudz lidzeklju ir domats ieguldit?

Alnis
24.Apr 2017
+
patīk
-
KramsXX 23.Apr 2017 08:04

...Faktiski vēl bija arī krosa minskas, Latvijas PSR tās redzēju tikai atbraucējiem no Krievijas, Baltkrievijas. Bet arī ārkārtīgi reti, jo kā krosa braucamais, tas bija pilnībā nederīgs. Varbūt drusciņ labāks, nekā Latvijā pārbūvētie Sarkanās Zvaigznes 50cm2 divātrumnieki. ....
==nu, gluži tā, vis' , nau. Kad septiņdesmitajos braucu krosiņu ar SZ krosa divātrumnieku, treniņiem man bija tā krosa minska. Tā minska gāja būtiski fiksāk. Skrūvēt kā vienu, tā otru vai' dzēja...

1000000NT
24.Apr 2017
+
patīk
-
un florbola Voshodi? tie tak ar bij.

Aldic
24.Apr 2017
+
patīk
-
1000000NT 24.Apr 2017 13:07
un florbola Voshodi? tie tak ar bij.

Florbols, šķiet, nekad nav spēlēts ar mototehniku. Iespējams, ka Tu domā par motobolu?

1000000NT
24.Apr 2017
+
patīk
-
Aldic 24.Apr 2017 16:35

nu jā, tieši tā, par šiem aparātiem ir daudz dirdēts, bet tā kā pirmdiena, prāts samežģijās un sarakstiju glupības.... bet saprast takš var :)

Trio
30.Aug 2017
+
patīk
-
KramsXX

Likums par pārbūvi
https://likumi.lv/doc.php?id=92907

Paskatījos tos likumus. Sarakstīts daudz un sarežģīti.Galvenokārt par pārbūvi.
Bet ja es sāku būvēt pilnpiedziņas triciklu no nulles ,vai tas arī attiecas uz pārbūves 2.kategoriju?
Spriedzi rada tas, ka jāiesniedz rasējumi un slodzes aprēķini ;(
Tad jau sanāk pa bezceļiem vien braukt,jo tāds transports bezceļam arī domāts. Bet lai nokļūtu līdz bezceļam dažreiz tik un tā jābrauc pa ceļu ,jo piemēram nebrauksi pa kaimiņa rudzu lauku vai govju aplokiem.
Atliek tik cerēt ka menti arī ir cilvēki..

otomars
30.Aug 2017
+
patīk
-
no nulles nebus parbuve ...
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1