Aizmirsi paroli?

Didzis
28.Aug 22:56
+
patīk
-
Jā, tur tiešām Simfonijā iebāzts Ārijas atskaņotājs. Nu tas vismaz nejāj skaņuplates kā notiek ar orģinaļo atskaņotāju. Diemžēl Rīgas peļu-
žurku slazdu rūpnīcā REMR netaisīja nevienu labu atskaņotāju. Par FM diapazonu es tautas valodā ierakstīju. Simfonijā ir vecais krievu standarta ЧМ 66-73MHz uztvērējsm bet tagad vajag FM uztvērēju 88-108MHz. Var protams pābūvēt, bet tad vajag arī jaunu srereodekoderi. Visu to var izdarīt, bet ne pa piečuku un vai vajag.

Alnis
29.Aug 09:49
+
patīk
-
Didzis 28.Aug 2019 22:56
...to var izdarīt, bet ne pa piečuku un vai vajag

Nu. ir tāds … prasts risinājums, proti, par kapeikām Čierītī vai Latgalītē, iespējams, izdosies atrast ŪIV-FM pārejas laiku kastīti autorādžiņiem, caur kuru antenas kabeli pieslēdzot, tas FM gandrīz viss diapazons tiek pārcelts uz vecajiem rādžiņiem saprotamo UĪV. Bet nekāds stereo tur, gan, nesanāks. Es vienā VEFiņā tādu kastīti iemānīju, ...nu, neko, VEFiņš SWH spēlē vēl šodien.

Didzis
29.Aug 10:15
+
patīk
-
Protams, konvertoru var izmantot, bet krievulaiku ЧМ diapazons bija šaurāks un labi ja pusi mūsdienu staciju var tā uztvert. Radioaparāta jūtība arī tad ir švaka, bet nu blakus raidītājam protams darbosies. Simfonija tomēr bija luksus aparāts un šāds risinājums vienkārši neatbilst augstākās klases radiouztvērējam. Ja grin klausīties FM radiostacijas, tad radiouztvērējs jāpārbūvē, bet vai to ir vērts darīt, tā katra paša izvēle. Es daudzreiz esmu šo problēmu atrisinājis vienkārši pieslēdzot veca radio zemfrekvences ieejai modernu, pa lēto veikalā nopērkamu tranzistoru radiouztvērēju. Iebāž mazo rāciņu kautkur pie plašu atskaņotāja, skan ''patiesā lampu skaņa'' un netiek sačakarēta vecā radioaparāta vēsturiskā vērtība, kas būtībaīr pats galvenais.

Pēdējie ziņojumi Forumā