Aizmirsi paroli?


Drēbnieks
23.Mar 08:59
+ 10
patīk
- 0
Nezinu pēc kā tas izskatās, bet atbalstu, lai līdz mums nonāk pareiza informācija!

Patiesībā mūsu retro kultūra ir tik zemu nolaidusies, ka drīz jau vairs nebūs par ko lepoties. Iespējams to veicina izglītības trūkums un negribēšana mācīties, jo jau kopš bērnības tiek iepotēts, ka katrs ir personība.

Līdz ar to sākas problēmas ar speciālistiem - vecie speciālisti aiziet mūžībā, bet jaunie ir biznesa cilvēki, kuri lielākā gadījumā nemaz tā īsti nesaprot ko dara... vai trešais variants, ka paši viņus aizbaidām ar kultūru forumā!

Šī virtuālā vide (forums) rada tādu visatļautības sajūtu, varenumu, iedomātu pieredzes krājumu, ka nemaz vairs negribās iedziļināties, kas patiesībā sēž otrpus ekrānam - nav nedz cieņas, ne emociju, ne vēlēšanās uzklausīt! Uzdodam jautājumu, iegūstam atbildi un kā tādi lopi, instinktu vadīti, turpinām baroties...

Vai kādreiz kāds tīnis vai nenobriedis vīrietis ir aizdomājies, ka šeit forumā atrodas arī pieredzējuši, reālajā dzīvē cienījami, nopietni vīri? Kurus ik pa laikam kāds uzdrošinās pazemot, nicināt vai izsmiet! Pie tam par to nesaņemot pilnīgi nekādu sodu. Patiesībā jau sodu mēs saņemam visi pārējie, jo šie nopietnie vīri pamet šo vidi vai iegriežas aizvien retāk!
Bet varenuma sajūta jau paliek, jo savā muļķīgajā domāšanā tie jau ir tikai kārtējie mirušie " segvārdi" . Bet to, ka šie cilvēki ir forumā, lai ziedotu savu dārgo laiku izglītošanā, atbildes rašanā un dodot savu intelektuālo ieguldījumu nākotnei, jau nevienam neinteresē.
Man par laimi ir tas gods vairākus no šiem īstajiem retro entuziastiem pazīt arī dzīvē ar kuriem pārspriest lietas aci pret aci un uzzināt vienmēr ko jaunu un pareizu.
Šis ieraksts tapis pēc ilgām pārdomām par neseno pazemojumu, kurš tika veikts pret lietotāju “Fire”!

cyprus1
23.Mar 20:45
+ 2
patīk
- 0
Skarbi,bet patiesi vārdi.

Laacis_ar
09.Apr 17:47
+
patīk
-
Uzmanību! Jēkabpils Salas novadā no garāžas tikanozagts,aizvests atjaunots IŽ jupiter 2(1965g).Motocikls bij tumši zilā krāsā,blakusvāģis arī tika paņemts kas atradās atsevišķi un nebij vēl pārkrāsots,tapēc bij gaišāk zils.Varbūt kur paspīd,,bet aizdomas ka devies Lietuvas virzienā.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā