Aizmirsi paroli?

Kasp777
02.Aug 12:48
+
patīk
-
ja ir vēl kādas idejas, rakstāt, pa brīvdienām to labošu, tikmēr laicīgi jānopērk detaļas, pagaidām cik sapratu, kloķvārpstas blīvslēgus var mēģināt nomainīt.

yupiter
02.Aug 14:20
+
patīk
-
Paskaties, vai motors bez sveces viegli griežas. Diemžēl smagu griešanos var sajaukt ar kompresiju. Vēl problēma var būt kloķvārpstas klaņa virzuļa slīdgultnī.

Kasp777
02.Aug 15:56
+
patīk
-
man gan nav kompresijas mērinstruments, bet cenšoties ar pirkstu aizspiest sveces vietu, tas nav iespējams gaisu pūš cauri, ar kompresiju viss labi, jo man ir motors ar kuru var salīdzināt.
Kloķvārpstas klaņa virzuļa pirksts man ir uz adatgultņa, tur viss labi.
Bet jā pārbaudīju, kā bez sveces tas, griežas ir kaut kāda pretestība, tik viegli negriežas, kā otrs motors.
kur varētu būt problēma? kloķvārpstas blīvslēgi pārāk stingi? Jo pats blokus kopā neliku, nezinu, kas tur iekša varētu būt nepareizi. Negribās visu motoru jaukt ārā.

Vikings111
02.Aug 16:00
+
patīk
-
Kasp777 2.Aug 2017 15:56

Varbūt kautkas salīdis gultņos. Vislabāk būtu to motoru pašam pārjaukt un visu sataisīt no 0.

Kasp777
02.Aug 16:13
+
patīk
-
gultņos varbūt kaut kas salīdis, jo motors ilgu laiku bijis glabājies garāžā ar noņemtu cilindru.
būs jānoņem kloķvārpstas blīvslēgi un jāpaskatās, kas ar tiem gultņiem ir, pie reizes jaunus blīvslēgus jāuzliek. Sākumā gribas mēģināt vieglāko variantu, ja nekas neizdosies, tad jājauc motors pilnībā un jāliek visu pašam kopā.
Jo parezi iepriekšējos postos Alnis minēja, mopēdam katrs sīkums ir svarīgi, jo tas ļoti visu ietekmē, es ļoti sen ar šādu tehniku nebiju darbojies.

Kasp777
06.Aug 23:08
+
patīk
-
labvakar!
Tad beidzot tiku skaidrībā ar to motoru. Motoram tiešam bija salīdis kaut kas gultņos un tās bija metāla skaidas, izjaucu motoru un tur pilns ar tām bija, gan kloķvārpstas gultņi, gan visi pārējie, visiem gultņiem kaut kāda pretestība, griezās ar slodzi. Nezinu no kurienes tās tur varēja rasties, jo nevienai detaļai tur nebija tādi nodilumi.
http://www.bildites.lv/images/8jqfsaju/74602/thumbnail.jpg

Kasp777
06.Aug 23:12
+
patīk
-
šeit var redzēt, cik daudz tas bija, dēļ tā arī tie gultņi brīžiem griezās likās viss labi, pēc kāda brīža noķīlējās pa visam.

http://www.bildites.lv/images/qwvfhryv/74603/thumbnail.jpg

http://www.bildites.lv/images/sxkfw29m/74604/thumbnail.jpg

Kasp777
06.Aug 23:17
+
patīk
-
jautājums, kādus gultņus labāk likt slēgtos vai vaļējos?

un ņemot nost gultņus sanāca nedaudz virzuli sabojājāt, vai tas bojājums var ietekmēt motora darbību?

http://www.bildites.lv/images/c3mbkjvs/74605/thumbnail.jpg

andris
07.Aug 00:34
+
patīk
-
Kasp777 6.Aug 2017 23:08
Nezinu no kurienes tās tur varēja rasties, jo nevienai detaļai tur nebija tādi nodilumi.

Kādi nodilumi, tur Tev pilnībā izjucis gultņa seperators

Kasp777
07.Aug 08:45
+
patīk
-
Gultnis tur izjuka deļ tām metāla skaidam, tas skaidas nav no gultna. Tas velak izjuka, kad pilniba nokilejas motors. Tas metāla skaidas ari atrumkarba pilns.

Vespists
07.Aug 09:49
+
patīk
-
Pa cik nopirki šādu motoru? :)

Kasp777
07.Aug 10:28
+
patīk
-
Pa 50 eur

Vikings111
07.Aug 15:32
+
patīk
-
Kasp777 6.Aug 2017 23:17

Jāliek vaļējie.

Alnis
16.Aug 09:03
+
patīk
-
.......tikai, nesasteidz! Korpusu vaig' perfekti notīrīt ... arī blīvējamās virsmas. Diez vai dabūsi, kas to uz hermētismu pārbaudīs, tāpēc vaig' caur palielināmo rūpīgi izpētīt katru virsmu, vai nav poras vai mikroplaisas. Jaunus vaig' visus gultņus un blīvslēgus ... arī kloķene, visdrīzāk, ir vairāk vai mazāk bojāta. Nekādu hermētiķi. Vaig' sameklēt pareiza biezuma blīvpapīru vai, labāk, orģinālo blīvi. Savulaik' blīvi tiku taisījis, pat, no tikko saņemta " pareiza' papīra diploma....

Kasp777
16.Aug 19:43
+ 1
patīk
- 0
es ļoti rūpīgi saliku motoru, griežas ļoti viegli, bez nekādām pretestībām, visus gultņus blīvslēgus jaunus saliku, eļļas nekur netek, pat kloķvārpstu nobalansēju. Motors strādā viegli, bez piepūles, piedarbinās arī uz pirmo otru reizi.
Bet ir atkal tā pati neatrisinātā problēma ar to ka motors zem slodzes neattīsta apgriezienus.
tam tā kā kaut kas pietrūkst, laikam degvielas padeve pa mazu, vai cita problēma ar karburatoru saistīta.

kā jūs domājat, vai pie vainas varētu būt nehermētisks augšējais karburatora vāks, caur kuru tas papildus vēl gaisu un neļauj pietiekoši iesūkt degvielu?

Kasp777
16.Aug 19:52
+ 1
patīk
- 0
lidz 30km/h motors velk lieliski, pat ar otro ātrumu velk ļoti labi pret kalniem, bet pēc tam tam sāk zust jauda un tas tā kā aizrīstās un vairāk apgriezienus nedabūn.

Vikings111
17.Aug 15:14
+
patīk
-
Nedaudz pacel pludiņu, izskatās ka tev uz lielākiem apgriezieniem nepietiek benzīna. Man ar tā vienreiz bija.

Andris_Z
17.Aug 16:27
+
patīk
-
Vikings111 17.Aug 2017 15:14
Nedaudz pacel pludiņu, izskatās ka tev uz lielākiem apgriezieniem nepietiek benzīna. Man ar tā vienreiz bija.

Varbūt vispirms apskati sveces stāvokli, tad tikai ko locīī.

Kasp777
17.Aug 18:53
+ 1
patīk
- 0
Sveci jaunu nopirku, dzirkstele laba. Megināšu pludiņu pacelt.

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »