Aizmirsi paroli?

fire
22.Aug 2017
+
patīk
-
Nobrauc kādus pārdesmit kilometrus uz pilnu jaudu un skaties sveces krāsu. Ar noteikumu, ka sveces kvēlskaitlis daudzmaz atbilstošs. Sveces elektrodu un izolatora izskats pastāstīs visu. Atstarpei starp elektrodiem jābūt tādai, kā to nopirki veikalā. Locīsi - sabojāsi.

Kasp777
22.Aug 2017
+
patīk
-
http://www.bildites.lv/images/ughhujvr/77121/thumbnail.jpg

Kasp777
22.Aug 2017
+
patīk
-
šāda izskatās svece, liekas viss atbilst normai. Mēģināju vēl citas sveces, nekas neizmainījās.

Kasp777
22.Aug 2017
+ 1
patīk
- 0

Kasp777
22.Aug 2017
+ 1
patīk
- 0
ieliku video, šeit varat dzirdēt to motora skaņu, varbūt tas palīdzēs atrast vainu.

Vikings111
22.Aug 2017
+
patīk
-
Šķiet ka daudz par liesu degmaisījums

fire
23.Aug 2017
+
patīk
-
Izlasīju visus tēmas ierakstus. Ja šis karburators labi gāja uz citu mopēdu, meklē kur piesūc gaisu.

Kasp777
23.Aug 2017
+
patīk
-
Es to karburatora regulesanas skruvi visas pozicijas izmeginaju pat braucot, tas butiski neko neietekmeja.
Vienigi tas karburatora vacins augsejais nav taisns un gar malam tur var piesukt gaisu.
Es so karburatoru vairs uz citu braucamo nevaru parbaudit jo nav tuvuma otrs mopeds. Un tagad jau daudz reizes tas ir izjaukts un paregulets.

Vikings111
23.Aug 2017
+
patīk
-
Mazums kas, bet citreiz var gadīties to karburatoru par stipru pievilkt un atliek tās ļipas, tad arī var sūkt gaisu iekšā. Vēl skaties vai blīvslēgi vietā un nesūc gaisu un pārbaudi vai pat izgriez jaunas blīves.

Kasp777
23.Aug 2017
+
patīk
-
paldies par ieteikumiem. Tās karburatora ļipas es pašā sākumā jau pārbaudīju un savedu kārtībā ar vīli visu plakni novīlēju un ar metāla lineālu pārbaudīju lai nav nekādas spraugas.

Kasp777
11.Sep 2017
+
patīk
-
paldies visiem par padomiem, mopēds tagad velk lieliski.

RetroRaimis
04.May 22:05
+
patīk
-
Sveiki motorgalvas!
Motors v501 uzsilstot zūd jauda. Pirms remonta cik atceros ,ka tāda problēma nebija. Motors gan kādus 10 gadus nostāvēja, tagad samainīju kloķvārpstu, virzuli ar gredzeniem. Pieleca ļoti labi likās viss ok. Bet nekā. Pašam liekas ,ka kautkas uzsilstot sāk sprūst, vizulis cilindrā slīd brīvi, gredzenu atstarpe ~0.50mm. Virzuļa pirksts brīvi griežas. Varbūt kādam ir ideja. Padies jau iepriekš.

bbarda
19.Jun 01:49
+
patīk
-
Ir tada problema vairas motoriem.Izmet āra to jaunā kaluma virzuli un gredzenus,tie neies ar,mekle veca kaluma.Es šito slimibu risinaju savadak,ar hondas dio cilindru un virzuli. http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1529362147-img-20180618-135700.jpg

bbarda
19.Jun 01:59
+
patīk
-
Vel var virzuļus pielasīt no hondas balli un hondas dio, tikai japarurbj gredzenu atslegas.labi strada uz veca kaluma cilindriem,uz jaunajiem aizmirsti,

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 123Nākošais »