Aizmirsi paroli?


Zirnis
11.Dec 00:48 | Pēdējo reizi labots 11.Dec 2019 03:22; labots 1 reizi
+
patīk
-
Cīnoties par papīru dabūšanu Rīgai 13 atdūros pret tādu sīkumu kā pazudusi rāmja nummura šiltīte. It kā sīkums, iegādājos tukšu šiltīti, orģinālu rāmja nummuru noskatīju no lūžņos nodota rāmja (salocīts rāmis, šilte sapuvusi, izlasīju tikai pēc pastrādāšanas ar smilšpapīru un lupatu), taisos stiept drīz pie juveliera lai iegravē nummuru uz jaunās šiltes. Bet uz jaunās šiltes ir laukumi ne tikai nummuram bet arī lauciņš aiz modeļa (rmz-413-[tukšs]) un motora darba tilpuma (45cm [tukšs]). Aiz motora darba tilpuma minu ka būtu jāraksta motora pēdējais burts, m (D8M)? Par lauciņu aiz modeļa nr nav ne jausmas.

Zirnis
11.Dec 01:05
+
patīk
-
Pati stāsta varone, šiltīte ar mistiskajiem laukumiem: https://imgur.com/a/bt9mr56

[ri4a]
11.Dec 10:51
+
patīk
-
Zirnis 11.Dec 2019 01:05

http://www.wagnerland.ru/gallery/43_09_06_13_11_24_55.jpeg
http://fotokaste.lv/images/15636331603600457247.jpg

italis
20.Jan 10:48
+
patīk
-
Zirnis 11.Dec 2019 00:48
orģinālu rāmja nummuru noskatīju no lūžņos nodota rāmja (salocīts rāmis, šilte sapuvusi, izlasīju tikai pēc pastrādāšanas ar smilšpapīru un lupatu), taisos stiept drīz pie juveliera lai iegravē nummuru uz jaunās šiltes.


Uz plāksnītes cipari NAV IEGRAVĒTI! Ko te juvelieris taisās gravēt? Cerams, ka uz plāksnītes sitīsi savus nr., nevis no atrastā rāmja...

Zirnis
22.Jan 23:54
+
patīk
-
Rāmis nav atrasts Tolmetā, kur sazin kad atveda sazin kas. Ir zināms no kā šis rāmis ir nācis, un šis cilvēks diezgan droši vēl ir dzīvs, bet nav zināms kur (ārpus Latvijas) dzīvo. CSDD pateica ka nemeklēs pēc rāmja nummura, privātums un tā tālāk. Vecā šilte uz kuras salasāms ir tikai nummurs ir saglabājusies, ir rakstisks apliecinājums no juveliera ka IESISTAIS nummurs nav no cepures izrauti cipari. Ja arī tiek saukti izmeklētāji, ir vairāki liecinieki kas var apliecināt kur es to rāmi dabūju un bijušais īpašnieks ja arī tiks meklēts un atrasts diez vai gribēs atpakaļ ļerru no pirms 25 gadiem pats atdeva pagasta lūžņu vācējam ko ar kolhoza šķūningu bija padarījis nebraucamu.

Difers
23.Jan 13:56
+ 3
patīk
- 0
Juvilieris jau nav nekāds notārs.
Un kājau teica nummuri ir iesisti nevis iegravēti.
Un vispār pat pie cita rāmja piekniedēta orģinālā plāksnīte ir viltojums par ko pienākas atbildība.

italis
27.Jan 10:56
+
patīk
-
Zirnis 22.Jan 2020 23:54
un šis cilvēks diezgan droši vēl ir dzīvs, bet nav zināms kur (ārpus Latvijas) dzīvo.


...šitas ir labs ;-)

italis
27.Jan 11:06
+
patīk
-
[b][u]
Zirnis 22.Jan 2020 23:54
Vecā šilte uz kuras salasāms ir tikai nummurs ir saglabājusies, ir rakstisks apliecinājums no juveliera ka IESISTAIS nummurs nav no cepures izrauti cipari. Ja arī tiek saukti izmeklētāji, ir vairāki liecinieki kas var apliecināt kur es to rāmi dabūju un bijušais īpašnieks ja arī tiks meklēts un atrasts diez vai gribēs atpakaļ ļerru no pirms 25 gadiem pats atdeva pagasta lūžņu vācējam ko ar kolhoza šķūningu bija padarījis nebraucamu.


Būtu labi, ja pasākums tomēr būtu skaidrs līdz galam... Tātad Tev ir vecā šilte uz kuras salasāms ir tikai nummurs, nav rāmja, nav vecā īpašnieka. Juvelieris(!) IESITĪS(IEGRAVĒS to šiltes nr. uz rāmja un kas tālāk? Lai gan nav saprotams, jo sākumā raksti, ka šiltes nav...

Zirnis
27.Jan 19:46
+
patīk
-
Ir divi rāmji. Viens labi sataisīts, braucams, prasās tikai krāsošana un bremžuguns. Šim labajam nav rāmja nummura, vispār. Jau dabūju ar noplēstu šilti. Ir otrs rāmis, kurš ir salocīts, bijis metināts virsū cits motors, bet ir salasāms rāmja nummurs uz šiltes. Vienīgais ko no šī rāmja varēju nolasīt bija peka un šilte. Mocītajam rāmim ir zināms īpašnieks, bet nav atrodams. Nopirku tukšu šilti, aiznesu juvelierim lai uzsit, un abas šiltes tiks prezentētas kā nokritusī no rāmja bez nummura un remonta šilte, jo orģinālā nav viegli salasāma.

italis
28.Jan 09:47
+ 1
patīk
- 0
Izklausās diezgan sarežģīti. Bet, lai veicas! Derētu arī kāda ziņa, kā tas notikums beigsies.

Kristaps
28.Jan 11:52
+ 1
patīk
- 0
Manuprāt to jauno šilti vispār nevajag pagaidām nekur publicēt un nevienam rādīt. Pie reģistrācijas uzliec to veco saņurcīto šilti. Tas, ko juvelieris un Tu izdarīji juridiski ir sodāms un saucās transporta līdzekļa agregāta nr. zīmes nelikumīga izgatavošana un tā ir krimināli sodāma darbība.
Pēc tam, kab būsi reģistrējis un visu sakartojis, tad vari uzlikt to viltoto nr. zīmi.

Krimināllikuma 265.pants. Transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenta, agregāta un reģistrācijas numura zīmes nelikumīga izgatavošana, realizēšana, izsniegšana, viltošana, iznīcināšana un nolaupīšana
(1) Par transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenta, agregāta vai reģistrācijas numura zīmes nelikumīgu izgatavošanu, realizēšanu, izsniegšanu, viltošanu vai iznīcināšanu –
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
https://likumi.lv/doc.php?id=88966


Rāmja numura iesišanai vispār ir jāizmanto:
https://instrumenti.lv/catalog-2605.html
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1580205057-vwssbworl5.jpg


Šeit ir līdzīga situācija risināta, bez agregāta nr. zīmes viltošanas:
http://www.retromoto.lv/forum/par-plaksniti-uz-ramja-t8912-40.htm
nillys 6.Jul 2012 09:53

Citējot Liga Medne <liga>:
Labdien!

Lai atbildētu jautājumu, vai mopēdu varēs reģistrēt, jāredz ir pats mopēds. Spriežot pēc Jūsu sniegtā apraksta, to varētu veikt. Tomēr, lai varētu saņemt precīzu atbildi, lūdzam uzrādīt mopēdu transportlīdzekļa agregātu numuru salīdzināšanai, kas ir obligāti jāveic pirms šāda transportlīdzekļa reģistrācijas.

Ar cieņu,
Līga Medne
VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”


-----Original Message-----
From: no-reply@csdd.lv [mailto:no-reply@csdd.lv]
Sent: Thursday, June 21, 2012 12:49 PM
To: office@csdd.gov.lv
Subject: Jauns ieraksts viesu grāmatā

Kāds ir aizpildījis viesu grāmatu ar šādu tekstu:


Laiks: 2012.06.21. 09:47
Vārds, uzvārds: Nils Noriņš
E-pasts: nilsnorins11@inbox.lv
Saturs: Sveiki!
Ja vēlos piereģistrēt mopēdu (Delta) un manā īpašumā arī ir veco laiku grāmatiņa, kā arī uz mopēda rāmja ir VIN plāksnīte vai var to izdarīt? Jautājums tieši vairāk ir par plāksnīti, jo plāksnītes stiprinājums vairs nav orģināls, jo krāsosjot to noņēmu un atpakaļ piestiprināju savādāk ( ne tā, kā nāca no rūpnīcas, ar kniedēm, bet gan ar skrūvītēm mazām) ?

karo
29.Jan 20:20
+
patīk
-
kāpēc no locītā rāmja nevar vienkārši pārlikt plāksnīti?nu un ka grūti salasāma?ierakstīs tev teh pasē daļēji rūsējis.man mopēdam ko reģistrēju numurs uz plāksnītes bija arī samērā grūti salasāms.modeli vispār nerdz,gadu arī.

DamnRiga
29.Jan 21:10
+
patīk
-
Un ko darīt ja plāksnītei ir izrauti kniežu caurumi? Kaut kādā stulbā veidā norāvu plāksni avarējot. Atpakaļ pielikt nevar neturās precīzāk nav kur turēties. Viss info ir skaidri salasāms un pat grāmata ar pirkuma čeku ir.

Zirnis
29.Jan 21:23
+
patīk
-
Paga, tev ir papīrs, šilte, braucamais, un tu pamanies noplēst šilti pirms aiznes uz CSDD? Johaidī, pirmā lieta kas jādara tādā gadijumā ir braucamā lādēšana piekabē, brauciens uz CSDD pēc nummuriem un tad var domāt par braukāšanu. Nav padoma tev, nes vien ar to pašu noplēsto nummuru. Grāmatā ir vismaz braucamā apraksts? Varbūt pēc tā var.

DamnRiga
29.Jan 21:29
+
patīk
-
Zirnis 29.Jan 2020 21:23
Paga, tev ir papīrs, šilte, braucamais, un tu pamanies noplēst šilti pirms aiznes uz CSDD? Johaidī, pirmā lieta kas jādara tādā gadijumā ir braucamā lādēšana piekabē, brauciens uz CSDD pēc nummuriem un tad var domāt par braukāšanu. Nav padoma tev, nes vien ar to pašu noplēsto nummuru. Grāmatā ir vismaz braucamā apraksts? Varbūt pēc tā var.


Pēc idejas braucamais jāved uz metāla pārstrādes uzņēmumu, jo ir divaļīgs. Pārlūza rāmis zem bākas un sanāca čoperis.

DamnRiga
30.Jan 00:17
+
patīk
-
DamnRiga 29.Jan 2020 21:29
Pēc idejas braucamais jāved uz metāla pārstrādes uzņēmumu, jo ir divaļīgs. Pārlūza rāmis zem bākas un sanāca čoperis.
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1580336207-dsc-0024.jpg Paziņa uz ātro sametināja, bet šķībi. Rāmis metams.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā