Aizmirsi paroli?

Oskars
05.Jul 08:31
+
patīk
-
Bija lielisks pasākuma. Dubļi un lietus mūs neapturēja :-D. Kopvērtējumā komandai Agrā rūsa 4.dalītā vieta. Kopā nobraukti 580km. Braucu vienīgais ar Tula TMZ. Godam izturēja visus dubļus un nenormālos ūdeņus. Spīdzināt gan dabūju to aparātu, visu laiku pilnā ručkā. Patēriņš ap 7 litri. Vienīgais, kas nepatika,šis mocītis akvaplanē pa dubļiem. Pa granteni bīstami. Braucot mājās pie pašas Ogres aķis nobeidzās, bet citādi viss ok. Uzstūmām un uz mājām.

Krišjānis
06.Jul 10:36
+
patīk
-
Normāls motokrosa treniņš bija šis retrotūrists, vismaz man noteikti :D pamanījos, pat novelties no tā urāla Dāviņos.
Arī ap 500km pievarēti, vidēji ap 10 litru uz 100km
No Agrās rūsas gaišmatainās meitenes pienākas, jo kurš tad nokompostrēja KP pie sabrukušā tilta? :D
visādi citādi, rokasspiediens Mārcim un komandai no Baisajām ļuļkām.
P.S. gaidu, kad parādīsies kāds foto ar mūsu ekipāžu :)

Difers
06.Jul 10:38
+
patīk
-
Bijāt redzami pat video.

UgunsX
06.Jul 11:49
+ 1
patīk
- 0
Man ir video kur jūs iebraucat finišā, tikšu pie kompjūteriem, ielikšu jutubā.

zaika
06.Jul 12:46
+
patīk
-
Domajams ka bilzhu shogad ir nedaudz mazak ka citas reizes, mes selfijkoku tikai atcelja izvilkam jo nelija :D

UgunsX
06.Jul 18:42
+ 1
patīk
- 0
UgunsX 6.Jul 2017 11:49
Man ir video kur jūs iebraucat finišā, tikšu pie kompjūteriem, ielikšu jutubā.

Te būs

https://youtu.be/DrQ040bUcMc

duuzis
06.Jul 21:02
+ 2
patīk
- 0
Šis bija labais pasākums! Izbraucām visus kp bez tehniskām ķibelēm. Mums kopā nieka 400 km, jo galapunkts bija turpat Siguldā. Piedalījos pēc 7 gadu pārtraukuma un šis pasākums nelika vilties :) prieks, ka abas Pannonias izturēja bez tehniskām ķibelēm - līdzpaņemtie instrumenti tā arī nogulēja maisiņā :) vienīgi biju tā aizrāvies, ka aizmirsu par degvielas uzpildi un nekurienes vidū bija jāpārslēdzas uz rezervīti. Benzīntankā ieripoju uz putiņām :)
Skaidrs ir pie kā jāpiestrādā, lai nākošajā reizē būtu kvalitatīvāka braukšana – priekšējie bremži īsti neklausīja, aizmugurējais rats diezgan neapaļš un dakšas bukses tādas čābīgas, kas it īpaši jūtams bija šajos ceļos :)
Paldies par superīgo pasākumu un pamatīgo barošanu - tiekamies nākošajā gadā :)

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »