Aizmirsi paroli?

Oskars
05.Jul 08:31
+
patīk
-
Bija lielisks pasākuma. Dubļi un lietus mūs neapturēja :-D. Kopvērtējumā komandai Agrā rūsa 4.dalītā vieta. Kopā nobraukti 580km. Braucu vienīgais ar Tula TMZ. Godam izturēja visus dubļus un nenormālos ūdeņus. Spīdzināt gan dabūju to aparātu, visu laiku pilnā ručkā. Patēriņš ap 7 litri. Vienīgais, kas nepatika,šis mocītis akvaplanē pa dubļiem. Pa granteni bīstami. Braucot mājās pie pašas Ogres aķis nobeidzās, bet citādi viss ok. Uzstūmām un uz mājām.

Krišjānis
06.Jul 10:36
+
patīk
-
Normāls motokrosa treniņš bija šis retrotūrists, vismaz man noteikti :D pamanījos, pat novelties no tā urāla Dāviņos.
Arī ap 500km pievarēti, vidēji ap 10 litru uz 100km
No Agrās rūsas gaišmatainās meitenes pienākas, jo kurš tad nokompostrēja KP pie sabrukušā tilta? :D
visādi citādi, rokasspiediens Mārcim un komandai no Baisajām ļuļkām.
P.S. gaidu, kad parādīsies kāds foto ar mūsu ekipāžu :)

Difers
06.Jul 10:38
+
patīk
-
Bijāt redzami pat video.

UgunsX
06.Jul 11:49
+ 1
patīk
- 0
Man ir video kur jūs iebraucat finišā, tikšu pie kompjūteriem, ielikšu jutubā.

zaika
06.Jul 12:46
+
patīk
-
Domajams ka bilzhu shogad ir nedaudz mazak ka citas reizes, mes selfijkoku tikai atcelja izvilkam jo nelija :D

UgunsX
06.Jul 18:42
+ 1
patīk
- 0
UgunsX 6.Jul 2017 11:49
Man ir video kur jūs iebraucat finišā, tikšu pie kompjūteriem, ielikšu jutubā.

Te būs

https://youtu.be/DrQ040bUcMc

duuzis
06.Jul 21:02
+ 3
patīk
- 0
Šis bija labais pasākums! Izbraucām visus kp bez tehniskām ķibelēm. Mums kopā nieka 400 km, jo galapunkts bija turpat Siguldā. Piedalījos pēc 7 gadu pārtraukuma un šis pasākums nelika vilties :) prieks, ka abas Pannonias izturēja bez tehniskām ķibelēm - līdzpaņemtie instrumenti tā arī nogulēja maisiņā :) vienīgi biju tā aizrāvies, ka aizmirsu par degvielas uzpildi un nekurienes vidū bija jāpārslēdzas uz rezervīti. Benzīntankā ieripoju uz putiņām :)
Skaidrs ir pie kā jāpiestrādā, lai nākošajā reizē būtu kvalitatīvāka braukšana – priekšējie bremži īsti neklausīja, aizmugurējais rats diezgan neapaļš un dakšas bukses tādas čābīgas, kas it īpaši jūtams bija šajos ceļos :)
Paldies par superīgo pasākumu un pamatīgo barošanu - tiekamies nākošajā gadā :)

rigajiks
01.Oct 00:28
+ 11
patīk
- 1
Paldies par pasākumu. Nedaudz ar aizkavēšanos, bet gribu padalīties, kā mums šovasar gāja. Lietus lija, moči īgnojās, drēbes slapjas un dubļainas. Ceļi arī ar dabas caureju nolieti. Bet pasākums ļoti patika, kaut arī iesvētības pamatīgas, jo braucam pirmo gadu. Mani minskai 40 km pirms starta bāzes salūza gredzens un virzulī robs, protams, kā jauniņie virzuļus un gredzenus līdzi nestaipam. Pirmajā naktī saliekam uz viena gredzena, jo minskas šajā pasākumā nav īpaši populārs braucamais, un nesanāk nenoviena dabūt jaunu gredzenu. Otrā rītā es bēdīgs, ka nekāda dubļu braukšana nesanāks, jo jācer, ka ar vienu gredzenu vismaz tiks līdz finišam. Pēkšņi jauks biedrs no "nostaļģijas" iedot numuru ļoti labsirdīgam cilvēkam no Vecumniekiem, ka viņam gredzeniem vajagot būt un lai zvanu un jautāju, jo palīdzību viņš neatteiks. Un izdodas! Viņam gredzeni esot, lai brauc pie viņa. Tie ir 40 km no Bauskas. Mana sarkanā minska ar vienu gredzenu ātrāk par 50 km\h neiet. Un izbraucot 10 metrus no starta es atklāju, ka man ir caura aizmugurējā riepa.... Sākumā tikai piepumpēju, cerot, ka caurums nav liels un kādu brīdi varēs braukt.... Pēc 5 km mani biedri meklē 1 kontrolpunktu, kamēr es mainot kameru autobusu pieturā vēroju kā garām man traucas daudzie, lietus apskalotie tūristi. Ap 14-tiem esam pie Aināra Vecumniekos, un viņš steidz savos garāžas plauktiņos meklēt minskas gredzenus. Sataisām visu kā pienākas, un tad, izbraucot no Vecumniekiem es beidzot izjūtu, ko nozīmē, kad tavam drapakam ir uzmaukti 2 pavisam veseli gredzentiņi. Tešamies pa taisno uz 5 punktu, jo es beidzot gribu iebraukt dubļos. To arī izdarījām, pēc tam gan laiks vairs neatlika izklaidei, bija jābrauc pa taisno uz finišu, pa ceļam izpildot uzdevumu dubļainajā kalnā. Un tad jau viss kā parasti- guļam slapjā teltī un otrā rītā vēl 100 km līdz Jēkabpilij, kuros vēlreiz pamanījos pārdurt aizmugurējo riepu, salauzt pumpi, atrodoties pilnīgā čuhņā un ar drauga moci meklējot pa mājām kādu kas var aizdot pilnīgam švešiniekam pumpi, kā izrādās ir arī tādi kas uzticās, ka atvedīs atpakaļ....
Atziņa- "Motocikls un laulība ir ļoti līdzīgas lietas. Ja gredzeni nav tur, kur vajag, tad process beidzās."
Video stāsta ilustraciēšanai.

ArcheRz
02.Oct 19:25
+ 3
patīk
- 1
Labais video :D

dzintariino
04.Oct 11:13
+ 3
patīk
- 1
labs

zaika
07.Oct 11:00
+ 3
patīk
- 1
Super

Oskars
07.Oct 13:47
+ 3
patīk
- 1
Labs video. Cepums par izturību. Grūti jums gāja, bet viss labi beidzies. Tiekamies nākamajā gadā atkal :-)

rigajiks
07.Oct 22:34
+ 3
patīk
- 1
Prieks, ka patīk! Tiekamies! :-)

Difers
15.Oct 11:21
+ 1
patīk
- 0
Lietains video apskatāms šeit https://www.draugiem.lv/gallery/?pid=442628713.

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 12Nākošais »