Aizmirsi paroli?

uzgrieznis007
04.Mar 2019
+
patīk
-
Pieļauju ka daudziem ir jautājums kur iegādāties rezerves daļas psrs motocikliem. Kā arī es gribu uzzināt kur varētu iegādāties voshod 3M rezerves daļas.

uzgrieznis007
04.Mar 2019
+
patīk
-
Vekalus kur iegādāties jaunas detaļas

Zirnis
05.Mar 2019
+
patīk
-
Noformulē jautājumu skaidrāk, atceries ka te ir arī "labot" poga, no kuras nav jākaunās.
Atkarīgs kurā LV galā atrodies. Cēsīs ir GAZ auto veikals kur var dabūt visdažādākās detaļas no Krievijas ne tikai mašīnām bet arī moto aparātiem, kā arī viens angārs, kura adresi un nosaukumu tagad nepateikšu, kurā var nopirkt visdažādāko dārza un sadzīves tehniku, kurā reizēm uzpeld padomju laika moto un auto detaļas.
Pastaigā pa tirgiem, īpaši krāmu, kur absolūti noteikti būs kaut kas no vajadzīgajām moto detaļām. Ja redzi kādu ar moto detaļām bet bez tieši tā ko tev vajag, nekautrējies, prasi kontaktinformāciju, interesējies apskatīt viņu noliktavas vai ko tādu.

KramsXX
05.Mar 2019
+
patīk
-
Kiosks Rīgas Centrāltirgū. Veikals Jēkabpils tirgū. Var pa tiešo no Krievijas internetveikaliem pasūtīt. Piemēram jau daudzu izmantotais motaki.ru. Detaļas jaunas, BET dažādu ražotāju un dažādas kvalitātes.

vlDream
05.Mar 2019
+
patīk
-
Es esu pircis visas 3 vietās no moptaki atnāca zobrati kur ražoti Kīnā der kā uzlieti bet nēsu vēl mēģinājis pabraukt... Ā un ir arī orģinālie krievu tie ir bik dārgākas detaāls bet kapēc ir reiz ka nepas nez kapēc kaut abas vienādas gan vecā gan jaunā kaut kur ir nolaiduši...

uzgrieznis007
05.Mar 2019
+ 0
patīk
- 1
Kāds negrib kopā uztaisīt sūtījumu no motaki.ru?

vlDream
06.Mar 2019
+
patīk
-
Es vēl ne jo nav visas daļas parādijušas pārdošanā...

uzgrieznis007
14.Mar 2019
+
patīk
-
Kurā vietā centrāltirgū ir tas kiosks?

vlDream
14.Mar 2019
+
patīk
-
uzgrieznis007 14.Mar 2019 11:53
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1552558768-20190314-121101.jpg

deltaownr
23.Apr 13:52
+
patīk
-
Tikko biju, liela izvele. Zinošs pārdevējs

Mihailkolesnikov
11.Aug 23:07
+
patīk
-
kaada piegaades cena no motaki.ru?cik ilgi iet suutiijums?

AndrejsD
12.Aug 10:08
+
patīk
-
Tikko pamēģināju: piegādes uz Latviju =1300 RUB. Sola izsūtīt pāris dienās, bet cik laika prasīs KF pasts- nezinu. Vēl nezinu, kā labāk šiem maksāt.

vlDream
12.Aug 11:16
+
patīk
-
Jā tā ir apmēram 1300 rub man ar izmaksāja ap 1,5 kg atsūtīšana to reiz un sūtīšana pati bija ap mēnesi viss ilgāk bija kamer pats motaki sapako visu un izsuta bija ap 2 ned un tad 1 ned kamer pa pastu atnaca..

Mihailkolesnikov
12.Aug 22:42
+
patīk
-
oky liels paldies

Mihailkolesnikov
12.Aug 22:45
+
patīk
-
ar muitu probleemu nebija?

vlDream
13.Aug 08:26
+
patīk
-
Nē Ak jā piemirsu par to samaksu raksti viniem uz e-pastu ka gribi ar karti un ja nesanak ar karti tad lai atsuta linku ar PAYPAL .

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1